Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CADILARIN SİHİRLİ DÜNYASI İLE TANIŞALIM

Cadıların Sihirli Dünyası ile Tanışalım
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.10.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sevimli cadıların sihirli dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

Hem büyüklerin hem de çocukların keyifli saatler geçirdiği İstanbul Oyuncak Müzesi’nde düzenlenen “Faber-Castell ile Eğlenceli Cumartesi” atölyeleri kapsamında, Ekim ayı etkinliklerinin sonuncusu 30 Ekim Cumartesi günü gerçekleştiriliyor.

“Sevimli Cadılar Oyuncak Müzesi’nde” kukla atölyesine, Cadılar Bayramı’nda sevimli cadıların sihirli dünyasını keşfetmek isteyen tüm çocuklar davetli! 11:00-13:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Sevimli Cadılar Oyuncak Müzesi” atölyesinde, sevimli cadılar ve arkadaşları atölyede misafir edilecek ve hep birlikte birbirinden sevimli cadı kuklaları yapılacak.

Uzman eğitimciler tarafından 7 - 13 yaş arası çocuklar için düzenlenen atölye çalışmasında, el becerilerini geliştirecek olan çocuklar, atölye çalışması öncesinde müzeyi gezerek, mekanın masalsı dünyasıyla tanışacaklar.

İstanbul Oyuncak Müzesi’ndeki “Faber-Castell ile Eğlenceli Cumartesi” atölyelerine katılmak için 0 216 359 45 50 - 51 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Yayın tarihi: 29.10.2010
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.