Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BÜMED ÇOCUK ŞENLİĞİ BU YIL 10 MAYIS'TA!

BÜMED Çocuk Şenliği bu yıl 10 Mayıs'ta!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.05.2015 - 16:40 | Son Güncelleme:

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) olarak her sene düzenlenen çocuk şenliği bu sene 10 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek.

Bir şenlik havasında geçen bu özel günde, Boğaziçili anne babalar çocuklarının yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun yaz okulunu seçme fırsatı bulurken, çocuklar da etkinlik kapsamındaki eğlencenin ve atölye masalarının keyfini çıkartacaklar.

BÜMED tarafından organize edilen Çocuk Şenliği’nin bu yıl on üçüncüsü yapılıyor. Her sene çok büyük ilgi gören ve artık gelenekselleşen bu etkinlik, 11:00 – 18:00 saatleri arasında BÜMED bahçede tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak açık olacaktır. Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüs otoparkından etkinlik süresince ücretsiz servis olacaktır.

BÜMED Çocuk Şenliği’nde katılımcı okullar ve firmalar: Boğaziçi Yaz Spor Etkinlikleri, Cumhuriyet Koleji, Etiler Müzik Okulu, Happy Nest, Hassasanne Etkinlik Merkezi, İTÜ Bilim Merkezi, L’era Fresca, Mutlu Panda Montessori Anaokulu, 37 Sanat Merkezi, Pınar Kido, Pinkberry, Sarelle, Tadelle, Tazedirekt.com

BÜMED hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği sayıları 17.000’i aşan üyelerinden aldığı destekle, kariyer hizmetlerinin yürütüldüğü Boğaziçi Network hizmetleri, sosyal tesisleri, Kilyos BURC Beach, aylık BOĞAZİÇİ dergisi, interaktif portal, her yıl düzenlenen çok sayıda kültür, sanat, spor etkinlikleri ile üyelerine, mezunlarına, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine ve akademik personeline hizmet vermektedir.

BÜMED, Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde 2005 yılı Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanarak, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da bir ilke imza atmıştır. 

Yayın tarihi: 04.05.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.