Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU KIŞ KRİSTAL ÇOCUK SÖMESTİR KAMPI İLE BAMBAŞKA!

Bu kış Kristal Çocuk Sömestir Kampı ile bambaşka!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.01.2015 - 10:45 | Son Güncelleme:

Kristal Çocuk Sömestir Kampı sayesinde 6-12 yaş arasındaki öğrenciler, çeşitli etkinlikler ile hem öğrenecek hem de eğlenerek stres atacak.

Kristal Çocuk Etüt ve Aktivite Merkezi, yoğun bir yarıyılı geride bırakan öğrencilere aktivitelerle dolu bir sömestir programı hazırladı. 6-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik kampta yepyeni deneyimler ve eğlence var.

Tercihe göre bir ve iki haftalık tam gün ya da yarım gün programlardan oluşan Kristal Çocuk Sömestir Kampı’nda öğrenciler bilim atölyesi, keçe oyuncak atölyesi, kurabiye atölyesi ile farklı teknik ve malzemeler kullanılan değişik sanat atölyelerinde yaratıcılıklarını geliştiriyor. İngilizce konuşma kulübünde oyunlar eşliğinde pratik yapıyor. Sömestir kampında ayrıca yarıyıl ödevleri öğretmenler eşliğinde tamamlanıyor, konular tekrar ediliyor, İnteraktif İngilizce ve Türkçe kitap okuma saatleri yapılıyor. Öğrenciler, aynı zamanda yeni arkadaşlar edinip güzel anılar biriktiriyor.

Kristal Çocuk Sömestir Kampı'ndan tam gün ve yarım gün faydalanabilirsiniz. Program saat 10.00'da başlayıp 16.30'da bitmektedir. Ancak çalışan veliler de düşünülerek 8.00 -19.00 arası okul açıktır.

Sömestir kamp dönemleri 

1.Dönem: 26-30 Ocak 2015 (1 Hafta)
2.Dönem: 2-6 Şubat 2015 (1 Hafta)

Her bir dönemde verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah ve akşamüstü atıştırmaları, kamp ücretine dahildir. 

Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup, servis ücreti kamp ücretine dahil değildir.

Kristal Çocuk sömestir Kampı detaylı bilgi için: (216) 464 76 82

Yayın tarihi: 21.01.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.