Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BU ETKİNLİKLER KAÇMAZ!

Bu Etkinlikler Kaçmaz!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.05.2011 - 10:45 | Son Güncelleme:

Santralistanbul'un en eğlenceli etkinlikleri...

Santralistanbul Çocuk Atölyeleri'nden inanılmaz etkinlikler! Eğlenceli olmasının yanı sıra eğitici olan bu etkinliklere çocuklar bayılacak. 

Müze Canavarı (6-10 Yaş)

Kült bir çocuk kitabı, aynı kitaptan uyarlanmış bir film aracılığı ile çocuklar Max’ın Canavarları’nın zarif, ilginç ve heyecanlı dünyaları ile tanışıyorlar. Tüm yaratıcılıklarını kullanarak kendi Enerji Müzesi Canavarlarını tasarlıyorlar. Çocukların birbirinden ilginç karakterler yaratırken çok eğleneceklerine eminiz.

Rüzgar Türbini (7-12 Yaş)

Alternatif enerji kaynakları atölyesi paketimizden bir atölye.* Rüzgar enerjisi ile çocuklar bu atölyede daha yakından tanışıyorlar. Rüzgar türbinlerini inşaa ediyor, kendi elektriklerini üretiyor, bu elektriği depoluyor ve renkli ışıklarını yakıyorlar.

21 Mayıs Cumartesi 10.30-12.30

İstanbul’u Çiziyorum (6-10 Yaş)

İstanbul...Yaşadığımız şehir..Bu şehirde yürüyoruz, bu şehre bakıyor, onu dinliyoruz. Çocuklar bu atölyede İstanbul ile özdeşleşmiş farklı mekanların hikayelerini, şiirlerini dinliyor, sonra kendi İstanbul’larını hayal ederek yaratıyor, birlikte boyuyorlar.

  


Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:

www.santralatolye.com

(0212) 311 78 35 / 311 77 03

Yayın tarihi: 17.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.