Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AİLECEK GİDİLEBİLECEK 5 ETKİNLİK

Ailecek gidilebilecek 5 etkinlik
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.11.2015 - 12:50 | Son Güncelleme:
TANITIM

"Hafta sonu çocuğumla birlikte nereye gitsem" diye düşünüyorsanız işte ailece eğlenebileceğiniz etkinlik önerilerimiz...

DİNAZORLARI KİM SEVMEZ Kİ?

dinazor

Sizi ufaklık da Pırdino’ya bayılmıyor mu? TRT Çocuk’un sevilen dinazoru Pırdino Kocaeli , Bartın , Karabük , Zonguldak’ta sahnede çocuklarla buluşuyor. Bilet fiyatları: 28.50 TL. 

EFE İLE BULUT'UN SICACIK HİKAYESİ

biletix

“Sezuş’un Hikayeleri Efe ve Bulut, Osman Bey'e Karşı" çocuklar hayvan sevgisini aşılamayı hedefleyen, kostümleri, sahnesi ve müzikleriyle göz dolduran bir oyun. Sezen Aksu’nun unutulmaz bestelerinden uyarlanan şarkılarla yetişkinler için de hoş bir seyirlik. Türkiye turnesine çıkan oyun sizin şehrinizie de uğruyor olabilir. Bilet fiyatları 23 – 43 TL arasında değişiyor.

BÖYLE BİR PALYAÇO GÖSTERİSİ İZLEMEDİNİZ!

biletix

Soytarılar Akademisi'nin kurucusu ve meşhur Slava's Snowshow'un yaratıcısı Slava Polunin ekibi ile birlikte sizi şiirsel bir masalın kahramanı olmaya davet ediyor! 40 senedir çocukları eğlendirmek için dünyayı dolaşan ekip evrensel mesajlarıyla her ülkeden izleyiciyi güldürmeyi başarıyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi'nde sahnelenen gösterinin fiyatları 80 TL’den başlıyor.

PEPEE ARTIK HİÇ ÜZÜLMÜYOR

pepee

Neredeyse bir jenerasyonu büyüten Pepee şarkılı, oyunlu gösterisiyle İstanbul, Ankara ve Yalova’da çocuklarla buluşuyor. Ebeveynler dikkat aşırı şirin şarkılar içerir! Bilet fiyatları: 28.50 TL’den başlıyor.

MİNİK ŞEFLER İŞ BAŞINDA

usla

Çocuğunuzla birlikte pizzalar, renkli cupcakeler, hamburgerler yapmak istemez misiniz? USLA’nın Minik Şef Workshop’larıyla 5 – 12 yaş arası çocuklar ebeveynleriyle birlikte yaşam boyu kullanabilecekleri yemek sırları öğreniyor. Bilet fiyatları 70 TL’den başlıyor.

Yayın tarihi: 27.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.