Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

23 NİSAN'DA MİNİK ŞEFLER MUTFAĞA!

23 Nisan'da minik şefler mutfağa!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.04.2015 - 17:05 | Son Güncelleme:

23 Nisan'a özel cupcake etkinliği 7-11 yaş arası çocuklara mutfak sırlarını öğretmek ve cupcake yapımını göstermek için Bulvar216'da olacak.

Rüzgar Sünbül ile Cupcake Etkinliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında; Türkiye’nin ilk konsept yeme-içme destinasyonu “Bulvar216” da!

Trend belirleyici şehir İstanbul’un, insanları sokaklarda ağırlayan ilk konsept oluşumu olan ‘Bulvar 216’, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda, Humay Restaurant’ın ünlü şefi Rüzgar Sünbül ile 7-11 yaş arası çocuklara mutfağın sırlarından bahsederken aynı zamanda çok sevdikleri cupcake’lerin nasıl hazırlandığını gösterip, uygulatmış olacak. Saat 14.00‘de başlayacak olan atölye 16.00’ya kadar sürecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel “Bulvar 216” da çocuklar, uzman şef Rüzgar Sünbül’ün eğlenceli kişiliği eşliğinde “cupcake” hazırlayacaklar. Renkli cupcake’ler ve süslemeler yapacak olan çocuklar atölyede profesyonel mutfak deneyimi yaşayacaklar.

Yayın tarihi: 21.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.