Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

23 NİSAN RESİM ŞENLİĞİ

23 Nisan Resim Şenliği
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.04.2011 - 12:00 | Son Güncelleme:

Sakıp Sabancı Müzesi'nden...

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi ve İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nın düzenlediği “23 Nisan Resim Şenliği”, 20 Nisan 2011 Çarşamba günü saat 13:00’te İstinye Park ana lobide gerçekleştirilecek.

6-14 yaş arası çocukların katılımına açık olacak etkinlikte, SSM Eğitim Bölümü tarafından organize edilen “Onları Anlıyorum, Seviyorum, Koruyorum” temalı resim şenliği gerçekleştirilecek. Kültür ve sanat yoluyla çocuklarda hayvan sevgisinin ve hayvanları koruma bilincinin geliştirilmesini amaçlayan ve “veterinerlik” konusunun işleneceği çalışmada, katılımcılar konuyla ilgili resimler yapacak. Yaklaşık 500 çocuğu kucaklaması beklenen şenlik, Bremen Mızıkacıları adlı oyundan bir bölüm ve İstanbul Klarnet Korosu’nun Klarnet Sirki performanslarıyla renklenecek.

Çocukları Hediyeler de Bekliyor

Çocuklara kitap ve bilgilendirici broşürlerin hediye edileceği etkinlikte, sürpriz ikramlar da yapılacak. Etkinlikte yer almak isteyen okulların, belediye çocuk birimlerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve bireysel katılımcıların, (0212) 277 22 00 / 137 - 134 numaralı telefondan rezervasyon yaptırması yeterli olacak. 

Yayın tarihi: 10.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.