Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SERVET DEĞERİNDE FANTEZİ OYUNCAK KOLEKSİYONU VAR AMA

Servet değerinde fantezi oyuncak koleksiyonu var ama
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.06.2016 - 13:01 | Son Güncelleme:

İngiltere’de yaşayan ve modellik yapan Catherine Cullen isimli genç kadın cinsel fantezi oyuncaklarına karşı takıntılı… Öyle ki, kendisine değeri 17 bin liradan fazla bir paraya mal olan bir koleksiyonu mevcut. Ancak Cullen, nadir görülen hastalığından dolayı bu fantezi oyuncaklarının hiçbirini kullanamıyor.

İngiltere’nin Bristol şehrinin Patchway kasabasında yaşayan 22 yaşındaki Catherine Cullen, bu pahalı koleksiyonunun ilk parçasını 17 yaşındayken satın almış. mirror.co.uk'un haberine göre, Cullen’ın koleksiyonunun içinde 26 adet titreşimli fantezi oyuncağı, 12 adet yapay penis ve 60 tane gecelik bulunuyor. Rahatsızlığından ötürü bu ürünlerin hiçbirini kullanamayan genç kadın tüm bu malzemeleri siyah bir bavulun içinde, gardırobunun üzerinde saklıyor.

BÜTÜN YAŞAMIM BOYUNCA AĞRILAR YAŞADIM

Tıp dilinde ‘endometriyoz’ olarak anılan hastalık nedeniyle genç kadının rahim astarından küçük parçalar rahminin dışında bulunuyor. Genç kadının bu hastalığı ciddi şekilde ağrıya neden oluyor ve kendisine acı veriyor.

Catherine Cullen, içinde bulunduğu durumu şöyle anlatıyor:

“Cinsel fantezi oyuncaklarına ve geceliklere takıntılıyım, sanırım kendimi ancak bu şekilde ifade edebilirim. Koleksiyonumda birçok parça mevcut fakat henüz hiçbirini kullanamadım. Endometriyoz hastalığımdan ötürü bütün yaşamım boyunca ağrılar yaşadım.”

KULLANDIĞI GÜÇLÜ İLAÇLAR AĞRILARINI ANCA KESİYOR

Özellikle ergenlik döneminde çok şiddetli ağrılar çektiğini belirten Cullen, hastalığı nedeniyle çok güçlü ilaçlar kullanıyor. Bu ilaçlar onun ağrılarını bastırmaya yardımcı oluyor. Cullen, ileriki zamanlarda cinsel hayatının normale dönebileceğini düşünüyor.

Yayın tarihi: 01.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.