Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PENİSİNİZİ AMELİYATSIZ UZATABİLİRSİNİZ!

Penisinizi ameliyatsız uzatabilirsiniz!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.12.2015 - 14:30 | Son Güncelleme:

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Faruk Usta, penis kısalmasını cerrahi müdahale yapılmadan tedavisi hakkında bilgi verdi.

50 yaş üstü erkeklerde sertleşme sorunuyla birlikte penis boyunda kısalma meydana geliyor. Yaşlılığın yanı sıra şeker hastalığına bağlı peniste plak oluşumu, sertleşme anında eğrilmeyle karakterize olan ’Peyronie’ hastalığı nedeniyle penis boyu kısalması sıklıkla karşılaşılan şikayetlerden.

KOLAY VE GÜVENLİ

Ameliyat

Penis boyunu uzatmaya yönelik cerrahi girişimler zaman zaman tercih ediliyor, gerek cerrahi girişimin olası komplikasyonları gerekse de ameliyat sonuçlarının çok iyi sonuç vermemesi nedeniyle bu yöntem yaygın olarak kullanılmıyor. Bundan dolayı araştırmacılar, kolay ve güvenle uygulanabilir tedavi seçenekleri arayışına girdi. Yakın zamanda ’penis çekme’ cihazı olarak isimlendirilen aletlerin üretimine başlandı. Hasta ve hekimlerin kullanımına sunuldu.

4 AY SONUNDA 4 CM UZAYABİLİYOR

Ağrısız

Penis, boyuna uygun olarak içine yerleştirilen bir cihaz tarafından ileri doğru olarak günün belli saatlerinde çekiliyor. Bu tedavi sırasında uygulanan çekme işlemi ağrısız olup, özel düzenek sayesinde penise zarar verilmesi söz konusu değil. Yakın zamanda İspanya’da yapılan bir çalışmanın sonuçlarına göre, günlük 8-12 saatlik çekme işlemi ile 4 ay sonunda penis boyunun 1-4 cm civarında uzadığı ortaya konuldu.

DHA

Yayın tarihi: 01.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Öyleyse bol bol çekelim. Yeri gelmişken günün çoğunda aklımı kurcalayan şu soruyu da sorayım. Penisimizle ağırlık kaldırsak yani kısaca penisbuilding yapsak daha kalın ve kaslı bir görünüm elde eder miyiz? :

03.12.2015 02:14:47 Sinan Melih

bir seks terapisti olan dr julie gole “eğer ideal bir penis tasarımı yapabilseydik, bu kapı tokmağı gibi kısa ve kaim olurdu'' demişti.

02.12.2015 20:52:01 MelihCelik