Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ORAL SEKS HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Oral seks hakkında merak edilenler
13 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
A. Cem Keçe’nin YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

UZMANA SOR
 
 

18.07.2015 - 00:00 | Son Güncelleme:

Cem Keçe'den hem kadınlar hem de erkekler için çok özel tüyolar...

Oral seksin insanlık kadar eski bir tarihi vardır. Eski duvar kabartmalarında ve resimlerde olmak üzere birçok tarihi eserde bu teknik resmedilmiştir. Ağız içi, sinir uçları bakımından oldukça zengin olduğu için oral seks, gerek yapana gerekse yapılana büyük haz verir ve bu nedenle çiftlerin vazgeçemediği bir tutkudur. Oral seks ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi CİSED Onursal Başkanı Cem Keçe anlatıyor.

Bir kısım insanın çağdaş sevişme sanatı olarak benimsediği oral seks, pek çok kadın ve erkek için hala sorunlarla dolu bir alan olmaya devam ediyor. Cinsellikle ilgili sayısız dergi, kitap ve bilimsel araştırmalarda, oral seksin tercih edilen, seks ateşini artıran ve bu nedenle herkesin zevk aldığı seksin bir parçası olduğu yazar. Ancak buna rağmen herkesin sevdiği ve zevk aldığı oral seksten uzak durulmasının nedeni bilgi eksikliğinden kaynaklanan kaygılar ve endişeler olabilir. Oysa ağız ve cinsel organ temasını içeren oral seks ile sevişmelere farklı bir boyut katar.

Oral seks nedir?

oral seks

Oral seks, cinsel organların ağız yoluyla uyarılması şeklinde yapılan son derece doğal, bilimsel olarak tarif edilmiş ve kabul görmüş bir seks tekniğidir.

Yayın tarihi: 18.07.2015
13 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (7)

Agiz yoluyla bulasabilecek cinsel temas hastaliklarina dikkat. Özellikle PAPILLOMA virus (HPV) doktorlar tarafindanda gözden kaçiyor. GIRTLAK kanserine neden oluyor. Tedavi edici ilaç yok.Klamidya`da agiz mukozasinda infeksiyon yapabiliyor. Bunlar sadece 2 örnek...He önüne gelenle oral sex yapilmaz!

15.09.2013 18:01:48 Orkun Koray

Çok güzel yazı gerekenler yazılmış ekleyecek pek bir şey kalmamış gibi,önemli olan onları tatbik etmek değil mi?yaşamak daha da haz verecektir muhakkak ama kadın vede erkek çekinmemeli zevk almak çekinmek ile ters orantılıdır kesinlikle tat almak için herşeyi göze alın mutluluk böyle olur birlikte boşalmak veya kadın 1-2 boşalır sonra da yine birlikte boşalmak ne güzel olur

08.09.2013 13:15:43 RIFKI DEMİREL
7 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER