Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AŞK CERRAHİSİ İLE MUTLU BİR CİNSEL HAYAT!

Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.11.2015 - 10:26 | Son Güncelleme:

Son yıllarda ülkemizde ve yurt dışında yoğun talep gören estetik ameliyatların başında gelen “aşk cerrahisi” ile ilgili detayları Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tahir Gökhan Haytoğlu anlattı.

“Aşk cerrahisi” kısaca cinsel organların estetik cerrahisidir. Gelişimsel olarak normal olmayan veya herhangi bir nedenle deforme olmuş olan cinsel organların estetik ve fonksiyonunu düzeltmeyi, geliştirmeyi amaçlar. Ergenliğini tamamlamış, herhangi bir psikolojik rahatsızlığı olmayan, cinsel fonksiyon bozukluğuna sebep olabilecek organik bir hastalığı bulunmayan kişilere uygulanabilir.

AŞK CERRAHİSİNİN İÇERDİĞİ OPERASYONLAR

Mons Cerrahisi, labioplasti, vajinoplasti, G noktası dolgusu (G Shot) ve penis uzatma-kalınlaştırma olarak sıralanabilir. Operasyonlar kişinin öz güvenini artırmaya ve yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olur.

Aşk cerrahisi

AŞK CERRAHİSİNİN FAYDALARI

Aşk cerrahisi, gelişimsel olarak normal olmayan veya herhangi bir nedenle deforme olmuş olan cinsel organların estetik ve fonksiyonunu düzeltmeyi, geliştirmeyi amaçlar. Evli çiftler için evliliği pekiştirip evliliğin bütünlüğünü sağlarken, bekar kişilerde sosyal ortamlara daha rahat girebilme ve arkadaşlık kurabilme durumlarında yardımcı olur. İşlevsel açıdan ve estetik yönden fayda sağlamaya yardımcı olan bu ameliyatlar, kişileri ilişkilerinde daha konsantre ve mutlu hale getirir.

Aşk cerrahisi

İYİLEŞME SÜRESİ

Bu ameliyatlarda kişilerin dokusunun durumu ve istekleri önemlidir. Karar vermeden önce kişilerin hatta çiftlerin istekleri ve doktorun önerileri doğrultusunda ameliyat planlanmalıdır. Genel anestezi altında tek tek veya kombinasyonlar şeklinde yapılabilen, işlemlere bağlı olarak 45 dakika- 2 saat arası sürebilen operasyonlardır. Hastalar genellikle aynı gün taburcu edilebilir. 2. günde banyo yapabilirler. Birkaç günlük dinlenme sonrası hastalar günlük hayatlarına dönebilirler.

Yayın tarihi: 27.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.