Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EKİNEZYA ÇAYI İLE BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRİN!

Ekinezya çayı ile bağışıklığınızı güçlendirin!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.01.2015 - 14:00 | Son Güncelleme:

Ekinezya, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan koruyor. Ayrıca bu bitki akciğerimizde oluşan mikropları yok etmeye de yardımcı.

Akciğerlerimiz soluduğumuz havayı kana vermek ve karbondioksiti kandan atmaktadır. Akciğerlerimizi zorlaştıran nefes darlığına ve mikroplara zemin hazırlayan birçok neden vardır. Öksürük, nefes darlığı, hırıltı, bronşit gibi baş edilmez rahatsızlıklar yaşayabiliriz.

Akciğer sağlığımızı korumak için en başta doğal beslenmek şart. Ekinezya, akciğer sağlığı için inanılmaz bir bitkidir. Çünkü içindeki polisakkaritler ve alkylamides adlı etken maddeler akciğerimizde oluşan mikropları yok etmeye yardımcıdır.

Dr. Ömer Coşkun, günde sabah akşam iki defa içilecek ekinezya çayının başta grip olmak üzere soğuk algınlığı gibi hastalıklardan koruduğunu kaydederek; “Bu bitki sayesinde ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnç kazanmış olursunuz. Solunum yollarını rahatlatarak hırıltı, öksürük gibi sıkıntıları da ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Bunun yanında biriken mikrop, bakteri gibi kötü hücreleri yok etmeye karşı harika bir şifalı bitkidir. Böylece içeceğiniz ekinezya çayı sizi birçok akciğer hastalıklarına karşı korumuş olur” ifadelerini kullandı.

İHA 

Yayın tarihi: 29.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.