Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUK İLE ANNELER ÖĞRENİYOR

Nuk ile anneler öğreniyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.05.2016 - 15:55 | Son Güncelleme:

ATAK Dış. Tic. AŞ’nin 25 yılı aşkın süredir Türkiye temsilciliğini yaptığı NUK markasıyla anneler ve anne adayları 13 Mayıs’ta Biz Cevahir’de düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

NUK markası, 1947 yılında Almanya’nın Zeven şehrinde kurulmuş olan MAPA GmbH firması tarafından üretilmektedir. NUK, 60 yıldır tüm dünyada bebeklerin ağız ve çene gelişimini destekleyen ortodontik emzik ve biberonlar üretmekte ve her geçen gün daha iyi ürünler üretmek için çalışmaktadır.

Alman menşeili NUK markası Türkiye’de de anneler tarafından uzun yıllardır gönül rahatlığıyla kullanılmakta olup Türkiye’de oldukça büyük bir pazar payına sahiptir. Tüm Türkiye’nin her yerinden ürünlere hem online hem offline olarak kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ürünlerin hepsi bebek sağlığına oldukça özen gösterilen şartlarda üretilmekte ve anneler için hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.

Nuk anneleri öğreniyor

Etkinlik 50 kişilik katılım ile konuşmacı Ferda Saraçoğlu (Fizyoterapist ve Bebek Hemşiresi) eşliğinde gerçekleşti. Ferda Saraçoğlu’nun verdiği eğitimde; hamilelik öncesi ve sonrası dönem, emzirme ve beslenme ve bebek ile güvenli seyahat hakkında hem eğitici hem eğlendirici sunumlar yapıldı. Davetlilerin büyük ilgili ve beğenisi toplandı. Etkinlikte annelerin yanı sıra basının ve blogger’ların da ilgisi oldukça fazlaydı.

Nuk anneleri öğreniyor

Etkinlik sırasında tüm katılımcılar NUK ile anneler öğreniyor hashtagi ile de sosyal medya hesaplarından anlık görüntüler ve içeriklerin paylaşımlarını yaparak etkinliği sosyal medya hesaplarında da tüm takipçilerine duyurdular.

Nuk anneleri öğreniyor

Etkinlik sonunda birbirinden çeşitli hediyeler ve katılımcılara anketler dağıtıldı. NUK ile anneler öğreniyor etkinliğinin ilk serisi davetlilerden tam not aldı ve bir sonraki etkinliklerin de habercisi oldu. Etkinliğin ilk ayağı İstanbul’da gerçekleştirildi ve yıl içerisinde farklı şehirlerde de yeni etkinliklerle NUK anneleri ile buluşulması planlanmaktadır.

Yayın tarihi: 24.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.