Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜNEŞE KARŞI GÜÇLÜ KALKAN: DERMACEUTİC SUN CEUTİC

Güneşe karşı güçlü kalkan: Dermaceutic Sun Ceutic
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.07.2015 - 13:51 | Son Güncelleme:

Dermaceutic Sun Ceutic, cildi güneşten korurken, lekelenme, erken cilt yaşlanması ve kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Güneş ışınlarından cildini korumak ve yazın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için Dermaceutic Sun Ceutic, sahip olduğu beş farklı ışın filtresi yanı sıra dengeli UVA ve UVB filtreleme sistemi ile cildinizin sağlığını koruyor, içerdiği Epidermal Büyüme Faktörü ile DNA hasarına karşı koruyucu bir kalkan görevi yapıyor.

Dermaceutic Sun Ceutic ışığa karşı SPF 50+ oranında bir koruma sağlayarak yoğun güneşe maruz kalan ciltlerde görülen lekelenmenin oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Mikro dağılımlı mineral ve kimyasal filtreler en uygun yoğunluk ve mükemmel saydamlık sağlıyor. Dermaceutic Sun Ceutic içeriğinde yer alan güçlü onarıcılar, anti-aging kompleksler ve hyaluronik asit ile cildi yeniliyor ve destekliyor.

Dermaceutic Sun Ceutic SPF 50+, etkin UVA ve UVB filtre sistemiyle cildi güneşten korurken, yaşlanma etkilerine karşı güçlü aktifler içermesi sayesinde güneşe bağlı erken cilt yaşlanmasını ve kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Türkiye’de Seltek Group tarafından temsil edilen Dermaceutic Sun Ceutic’i tüm seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

Dermaceutic Sun Ceutic, 50 ml. satış fiyatı :120 TL.

Yayın tarihi: 14.07.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.