Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EYEKO’DAN FOTOMODEL ALEXA CHUNG İÇİN ÖZEL KOLEKSİYON!

Eyeko’dan fotomodel Alexa Chung için özel koleksiyon!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.07.2015 - 14:06 | Son Güncelleme:

Eyeko’nun Alexa Chung koleksiyonu, suya dayanıklı formülü sayesinde yaz aylarında da makyajınızın gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor.

Ünlü İngiliz sağlıklı göz makyajı markası Eyeko’nun marka yüzü ödüllü sunucu, yazar ve fotomodel Alexa Chung Eye Do Koleksiyonu, likit eyeliner ve maskarası ile kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlıyor, çekici ve anlamlı bakışlar yaratıyor.

Eyeko’nun Alexa Chung koleksiyonuna ait Eye Do Likit Eyeliner, sade makyajınızı ustalıkla tamamlarken, yazın suya girip çıktığınızda dahi bozulmayan etkileyici bakışlar sunuyor. Bakışları kusursuzlaştıran, gözlere anlam katan Eyeko Eye Do Likit Eyeliner, uygulama pratikliği ile tatilde dahi bakımlı görünmenizi sağlayacak, ince ucu ve yumuşak dokusu ile rahat bir kullanım özelliğine sahip. Eyeko Alexa Chung Eye Do Likit Eyeliner, yoğun rengiyle dramatik ifadeler yaratıyor. Suya dayanıklı (water resistant) formülü sayesinde yaz aylarında da makyajınızın gün boyu kalıcı olmasına yardımcı oluyor.

Eyeko’nun marka yüzü olan ödüllü sunucu, yazar ve fotomodel Alexa Chung için oluşturulan özel koleksiyonunun en değerli parçalarından Eyeko Eye do Mascara, çok daha belirgin karbon siyah ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi. Eyeko’nun diğer maskaraları gibi uzun süre kalıcılığını koruyan Eye do Mascara, ılık suyla kolaylıkla temizlenebiliyor.

Türkiye’de Seltek Group tarafından temsil edilen Eyeko Alexa Chung özel serisini tüm seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.
www.seltekgroup.com

Eyeko Eye Do Liquid Eyeliner satış fiyatı: 62 TL
Eyeko Eye Do Mascara satış fiyatı: 69 TL

Yayın tarihi: 14.07.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.