“TAROT FALIM” BÖLÜMÜMÜZ YAYINDA!

5 FARKLI TAROT AÇILIM ŞEKLİ İLE TAROT FALINIZA ÜCRETSİZ BAKABİLİRSİNİZ.

İnsanlar her zaman geleceği merak etmiş, bu uğurda çeşitli yöntemler geliştirerek gelecekle ilgili bazı ipuçlarını yakalamaya çalışmışlardır. Bu yöntemlerden en eskisi de Tarot Falı’dır. Tabii ki, yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı hiç kimse değiştiremez ama hepimiz dönem dönem hayatımızın bilinmeyen bazı noktalarına yolculuk yapmak, hatta bildiklerimizi bile başka ağızlardan tekrar duymak isteriz. İşte bu yüzden sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz Online Tarot Falı bölümümüzü açtık.

Sitemizdeki tüm açılımlar tamamen ücretsiz olup herkesin keyifle vakit geçirmesi için tasarlanmıştır.

5 farklı tarot açılım şekli bulunmaktadır. Bunlar psikolojik açılım, para açılımı, dilek açılımı, kariyer açılımı ve aşk açılımıdır.

Aşk ve iş hayatınız, kariyeriniz, istekleriniz ve finansal durumunuz gibi pek çok konu hakkında önemli ipuçları elde edeceğiniz bu açılımlardan birini seçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Nasıl Fal Açılır?

Fala başla butonuna bastıktan sonra 5 farklı tarot açılım şekillerinden birini seçmelisiniz. Açılım şekillerimiz 6’lı psikolojik açılım, 5’li para açılımı, 9’lu dilek açılımı, 7’li kariyer açılımı ve 6’lı aşk açılımıdır.

6’lı psikolojik açılım, duygusal problemlerininizi değerlendirmeniz için en ideal açılımlardan biridir.

5’li para açılımı, finansal durum ile ilgili çok değerli bilgilere ulaşılan bir açılımdır. Kariyer ve para konuları hakkında önemli ipuçlarına ulaşılır.

9’lu dilek açılımı, istek, arzu ve hayallerinizi belirleyen unsurların etkilerini belirlemek için idealdir.

7’li kariyer açılımı, profesyonel hayatınızla ilgili soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir açılımdır ve kariyer planınızı çizmede faydalı olacaktır.

6’lı aşk açılımı, aşk hayatınızın zayıf ve güçlü yönlerinin değerlendirilmesi açısından önemli ipuçları verir.

Öncelikle hangi açılımı tercih edeceğinize karar verin ve seçtiğiniz açılımın üstüne tıklayın. Üstteki desteden seçtiğiniz kartları istediğiniz kutuya sürükleyerek yerleştirin ve "falımı göster" butonuna basın.

Her kartın anlamının tek tek yorumlandığı tarot falınızı dilerseniz Twitter ve Facebook’ta paylaşabilir, arkadaşlarınıza mail olarak gönderebilir, hatta arkadaşınızın tarot falına bakıp sonucunu kendisine mail olarak gönderebilirsiniz.

Tüm sorunlarınızın bir an önce çözülmesi dileğiyle...

İyi eğlenceler...

FALA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI

hafta sonu falım

03.03.2012 hacer altun

BEN KENDİME VE ERKEK ARKADAŞIMLA OLAN İLİŞKİME BAKTIRMAK İSTİYORUM VE BİRDE SINAVIM VAR GEÇECEKMİYİM MEREK EDİYORUM

14.08.2011 MERYEM ÇAGLAR DERE
10 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER 
REKLAM
KOÇ 21 Mart - 20 Nisan Bugün iş hayatınızda önemli teklifler alabilirsiniz. Gelen her teklifi değerlendirmeye almalı ve sez devamı > BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs Gökyüzü bugün, güzellikleri müjdeliyor sizlere. Birçok sıkıntınızı arkanızda bırakarak yepyeni ve öz devamı > İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran Bugün yakın çevreniz, arkadaşlarınız veya komşularla gerginlikler söz konusu olabilir. Haksız eleşti devamı > YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz Gökyüzü bugün, işinizle ilgili her konuda hızlı ve başarılı sonuçlar elde edeceğinizi müjdelemekte. devamı > ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos Azminiz ve inancınız sizi hayallerinize kavuşturacak. Gerçek dostlardan gelecek teşvik edici davranı devamı > BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül Gökyüzü bugün, ikili ilişkilerinizde yıkıcı değil yapıcı davranışlar içinde olmanızı tavsiye etmekte devamı > TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim Gökyüzü bugün, özel yaşamınızda geçmişte yaşadığınız sıkıntıların benzerleri ile karşılaşabileceğini devamı > AKREP 24 Ekim - 22 Kasım Gökyüzü, sizin dışınızda gelişen gelişmelerin yaşandığı keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. İş haya devamı > YAY 23 Kasım - 21 Aralık Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önem devamı > OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak Bugün kendinizi kelimelerle çok net ifade edebilme şansına sahipsiniz. Sizden üst mevkideki insanlar devamı > KOVA 21 Ocak - 18 Şubat Bugün, eş ya da sevgilinizden kaynaklanan finansal problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bilginiz dışınd devamı > BALIK 19 Şubat - 20 Mart Gökyüzü bugün, hemen her konuda kararlı, disiplinli ve cesur söylemlerde bulunarak rahatsızlıklarını devamı >
 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
REKLAM