“TAROT FALIM” BÖLÜMÜMÜZ YAYINDA!

5 FARKLI TAROT AÇILIM ŞEKLİ İLE TAROT FALINIZA ÜCRETSİZ BAKABİLİRSİNİZ.

İnsanlar her zaman geleceği merak etmiş, bu uğurda çeşitli yöntemler geliştirerek gelecekle ilgili bazı ipuçlarını yakalamaya çalışmışlardır. Bu yöntemlerden en eskisi de Tarot Falı’dır. Tabii ki, yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı hiç kimse değiştiremez ama hepimiz dönem dönem hayatımızın bilinmeyen bazı noktalarına yolculuk yapmak, hatta bildiklerimizi bile başka ağızlardan tekrar duymak isteriz. İşte bu yüzden sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz Online Tarot Falı bölümümüzü açtık.

Sitemizdeki tüm açılımlar tamamen ücretsiz olup herkesin keyifle vakit geçirmesi için tasarlanmıştır.

5 farklı tarot açılım şekli bulunmaktadır. Bunlar psikolojik açılım, para açılımı, dilek açılımı, kariyer açılımı ve aşk açılımıdır.

Aşk ve iş hayatınız, kariyeriniz, istekleriniz ve finansal durumunuz gibi pek çok konu hakkında önemli ipuçları elde edeceğiniz bu açılımlardan birini seçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Nasıl Fal Açılır?

Fala başla butonuna bastıktan sonra 5 farklı tarot açılım şekillerinden birini seçmelisiniz. Açılım şekillerimiz 6’lı psikolojik açılım, 5’li para açılımı, 9’lu dilek açılımı, 7’li kariyer açılımı ve 6’lı aşk açılımıdır.

6’lı psikolojik açılım, duygusal problemlerininizi değerlendirmeniz için en ideal açılımlardan biridir.

5’li para açılımı, finansal durum ile ilgili çok değerli bilgilere ulaşılan bir açılımdır. Kariyer ve para konuları hakkında önemli ipuçlarına ulaşılır.

9’lu dilek açılımı, istek, arzu ve hayallerinizi belirleyen unsurların etkilerini belirlemek için idealdir.

7’li kariyer açılımı, profesyonel hayatınızla ilgili soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir açılımdır ve kariyer planınızı çizmede faydalı olacaktır.

6’lı aşk açılımı, aşk hayatınızın zayıf ve güçlü yönlerinin değerlendirilmesi açısından önemli ipuçları verir.

Öncelikle hangi açılımı tercih edeceğinize karar verin ve seçtiğiniz açılımın üstüne tıklayın. Üstteki desteden seçtiğiniz kartları istediğiniz kutuya sürükleyerek yerleştirin ve "falımı göster" butonuna basın.

Her kartın anlamının tek tek yorumlandığı tarot falınızı dilerseniz Twitter ve Facebook’ta paylaşabilir, arkadaşlarınıza mail olarak gönderebilir, hatta arkadaşınızın tarot falına bakıp sonucunu kendisine mail olarak gönderebilirsiniz.

Tüm sorunlarınızın bir an önce çözülmesi dileğiyle...

İyi eğlenceler...

FALA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI

hafta sonu falım

03.03.2012 hacer altun

BEN KENDİME VE ERKEK ARKADAŞIMLA OLAN İLİŞKİME BAKTIRMAK İSTİYORUM VE BİRDE SINAVIM VAR GEÇECEKMİYİM MEREK EDİYORUM

14.08.2011 MERYEM ÇAGLAR DERE
10 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER 
REKLAM
KOÇ 21 Mart - 20 Nisan Gökyüzü bugün, iş hayatınızda beklemediğiniz iptal ve sorunlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekt devamı > BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs Gökyüzü bugün iş hayatınızda şansın sizinle olduğunu müjdeliyor. Bugün girişimleriniz olumlu sonuçla devamı > İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran Gökyüzü bugün disiplinli bir şekilde çalışmanız ve tüm dikkatinizi işinize yöneltmeniz konusunda des devamı > YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz Gökler yeni insanlarla tanışmaların, iş hayatınızda size sunacağı şanslara işaret etmekte. Kariyerin devamı > ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos Gökler finansal konularla ilgili hassasiyetin devamına işaret etmekte. Bu süreç içinde harcamalar, ç devamı > BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül Bugün sorumluluklarınızın izin verdiği ölçüde isteklerinizi gerçekleştirebilecek olmanız, kısıtlanmı devamı > TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim Bugün zihinsel olarak çok aktif olacaksınız. İşinizle ilgili bir konuda iki insanın arasındaki sorun devamı > AKREP 24 Ekim - 22 Kasım Bugün zorlayıcı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız, çözüme kavuşturulmadan devamı > YAY 23 Kasım - 21 Aralık Gökyüzü, özel hayatınızda mutluluğu yakalamak ve sahip çıkmak adına sizleri daha fazla mücadele etme devamı > OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak Gökler müthiş bir azim veriyor sizlere. Elinizi attığınız her işte başarıya ulaşmanız için tüm gücüy devamı > KOVA 21 Ocak - 18 Şubat Göksel enerjiler bugün hayata karşı daha cesur ve kararlı adımlar atmanız için destekliyor sizleri. devamı > BALIK 19 Şubat - 20 Mart Gökyüzü bugün harcamalarınızı planlı yapmanız konusunda uyarıyor sizleri. Bugün cazip görünen fırsat devamı >
 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
REKLAM