GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

25 KASIM'DAKİ GÜNEŞ TUTULMASI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

23.11.2011

25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması acaba bizleri nasıl etkileyecek? Astrolog Şenay Yangel, bu tutulmanın burçlara nasıl yansıyacağını ayrıntılarıyla kaleme aldı.

Yay burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, bireysel anlamda bizlere, yaşananlara daha ön yargısız davranmayı ve saygı duymayı öğretebilir. Her birimiz kendi farkındalığımızı artıracak deneyimler yaşayabilir ve bu konuda araştırmalar yaparak, kendimizi geliştirmeye yönelebiliriz. İnançlarımız artacağı gibi inanç sistemlerinin ortak noktalarını bulmaya yönelebilir ve daha hoşgörülü yaklaşımlarda bulunabiliriz.

25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulmasının burçlara etkileri

KOÇ: 25 Kasım’da gerçekleşecek güneş tutulması ile yaz aylarında başladığınız işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir ve belirlemiş olduğunuz hedefe emin adımlarla yaklaşabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir, işinizle ilgili önemli bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Tutulmanın etkisi ile yakınlarınızla iletişiminiz kuvvetlenecek.

BOĞA: 25 Kasım’da gerçekleşecek güneş tutulması ile birlikte ,maddi konularda yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır emek verdiğiniz engellerle, haksızlıklarla karşılaşacaksınız ve istediğiniz seviyeye taşıyamadığınız kariyerinizde hakkınızı alabilecek ve oldukça popüler bir noktaya geleceksiniz. Maddi konularda beklediğiniz ya da beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizden göreceğiniz destek sizleri maddi-manevi mutlu edecek.

İKİZLER: 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması, girişimci ruhunuzu harekete geçirecek ve bağlantılarınızı güçlendirmenizi sağlayacak. Bu tutulma, özel yaşamınızda da sizleri cesaretli kararlar almaya teşvik edecek. Beraberliğinde sorun yaşayanlar, ilişkilerini sonlandırabilir, uyumlu bir beraberlik içinde olanlar ise evlilik kararı alıp ilk adımı atabilirler. Bu dönemde yeni bir ortaklık ya da yatırımdan kaçınmalı, cazip görünen fırsatlara şüpheyle yaklaşmalısınız.

YENGEÇ: 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile iş hayatınızda kolay kolay karşılaşamayacağınız başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Önemli fırsatlarla karşılaşacak ve bugüne kadar göstermekte yetersiz kaldığınız potansiyelinizi gösterebileceksiniz. Önemli bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşamınızın bu döneminde yaşanan değişimlerle taşlar yerine oturmaya başlayacak. 2012’ye kadar sabırlı davranarak fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz.

ASLAN: 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla birlikte aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Uzun süredir devam eden birliktelikler yeniden şekillenecek. Epeydir devam eden arkadaşlıklar ise aşka dönüşebilir. Bekar Aslan burçları, seyahatleri esnasında ruh eşleriyle tanışabilir, kendilerini bir ilişkinin içinde bulabilirler. Bu tutulma çocuk sahibi olmak isteyen Aslan burçları için de oldukça olumlu etkilere sahip.

BAŞAK: 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması, etkilerini, eviniz ve ailenizle ilgili konularda gösterecek. Problemli bir evliliğin içindeyseniz karşı tarafın da isteğiyle ortaklaşa kararlar alarak yollarınızı ayırabilir ya da yine ortak kararla ilişkinize bir şans daha tanıyabilirsiniz. Bu tutulma sizler için aile ve ev hayatınızda bitiş ve başlangıçları temsil etmekte. Yine bu tutulmanın etkisiyle iş hayatınızda oldukça radikal değişimler söz konusu olabilir. Bu süreçte yaşanan her şey sizin ilerlemeniz ve kendi farkındalığınızın artması içindir. Arkadaş ve meslektaşlarınızdan destek görerek, yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz.

TERAZİ: 25 Kasım’daki güneş tutulması sizler için bu yılın en keyifli dönemi olabilir. Tutulmayla birlikte iletişime daha çok önem verecek, hemen her konuda kendinizi ifade ederek destek göreceğiniz olumlu deneyimler yaşayabileceksiniz. Öğrenme gücünüzün çok kuvvetli olduğu zamanlara giriyorsunuz. Merak ve ilgi duyduğunuz alanlarda başarılı çalışmalar yaparak kolayca istediklerinizi öğrenebileceksiniz. Aile ve özel yaşamınızda yaşanan sorunlar hafiflemeye başlıyor. Her zamankinden daha kararlı olacaksınız. Aşk hayatınız yeniden şekilleniyor.

AKREP: 25 Kasım’da Yay burcundaki güneş tutulması ile maddi konular üzerinde etkili olacak harcama, yatırım ve beklediğiniz finansal kaynaklarla ilgili gelişmeleri yoğun olarak yaşayacaksınız. Hesabınızı iyi yapmanız gereken süreçtesiniz. Yatırımlar için yeni yılı beklemeniz, çok daha karlı alışverişler yapmanızı sağlayacaktır. Borç-alacak meseleleri yüzünden bir hayli zorlanabilirsiniz. Bu süreçte haklarınıza sahip çıkmalı ve uzlaşmacı tavırlar sergilemelisiniz. Kendinizi ve yeteneklerinizi yeniden keşfedebileceğiniz değerli zamanlardasınız.

YAY: 25 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması ile özel yaşamınızda köklü değişikler yaşamanız olası. Bu yeniden yapılandırmalar, biten ilişkilerin başlangıcı olabileceği gibi uzun yıllardır devam eden, huzursuz birlikteliklerin sonu anlamına da gelebilir. Kendinize zaman ayıracak, yakın çevrenizle ilgili arzu ve iradenizde değişiklikler gerçekleştireceksiniz. Yıllardır kendi içinizde çözümleyemediğiniz ruhsal ve düşünce bazındaki konuları ele alarak, daha bilinçle hareket edeceğiniz bir sürecin içine giriyorsunuz.

OĞLAK: 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek güneş tutulması ile birlikte, fiziksel ve ruhsal anlamda kendinize her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Kendiniz ve ailevi mutluluğunuz için daha sağlıklı kararlar alabileceğiniz bir zamana giriyorsunuz. İşinizle ilgili seyahatler fazlasıyla gündeminizi meşgul edebilir, bu seyahatler kariyerinizle ilgili konularda büyük faydalar sağlayabilir sizlere. Kendinizi yeni olan her şeye açık tutmalı, hem iş hem de kişisel gelişim yönünde kendinizi geliştirmelisiniz.

KOVA: 25 Kasım’da Yay burcundaki güneş tutulması ile sosyal hayatınız canlanacak. Arkadaş ve dostlarınızın desteği ile yapmaya cesaret edemediğiniz plan, proje ve düşüncenizi hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabileceğiniz toplantı, gezi gibi yerlerde mutlaka yer alın. Yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletebilir, yeni bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

BALIK: 25 Kasım’da Yay burcundaki güneş tutulması ile kariyer eviniz ışıldayacak adeta. Bu tutulma, iş arıyorsanız yeni bir iş bulmanızı ya da bulunduğunuz şartlardan memnun değilseniz daha üst bir mevkiiye gelmenizi sağlayabilir. İş hayatınızda oldukça önemli ilerlemeler kaydedebileceğiniz bu süreçte, enerjinizi ve aklınızı tamamen işinizi ilgilendiren konulara yönlendirin. Doğru zamanda, doğru yerde olmanın faydalarıyla karşılaşacaksınız.

NOT: Gerçekleşecek bu tutulmadan en çok İKİZLER, BAŞAK, YAY ve BALIK burçları etkilenecektir.

Göklerin kutsal ışıkları daima yaşamınızı aydınlatsın. Yıldızınız şansınız bol olsun… 

BURÇLARA GÖRE CİNSEL YAŞAM

  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
REKLAM
KOÇ 21 Mart - 20 Nisan Gökyüzü bugün iş hayatınızda sizi engellemeye çalışan kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıy devamı > BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs Yakın çevrenizden gelecek destek, sizleri yaşamın her alanında güçlü kılacak bugün. Sezgileriniz ola devamı > İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran Gökyüzü yoğun ve stresli bir iş gününe işaret etmekte. Bugün kendinizi baskı altında hissedebilir, b devamı > YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz Gökyüzü bugün, işiniz gereği karşılaşacağınız insanların sebep olacağı konular yüzünden kendinizi ge devamı > ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos Gökyüzü bugün yoğun bir iletişim görüşme trafiği yaşayabileceğinize işaret etmekte. Postalarınız, bi devamı > BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül Gökyüzü bugün iş hayatınızda, sizin dışınızda gelişecek olumlu olaylarla rahat bir nefes alacağınıza devamı > TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim Gökyüzü dostlardan gelecek şanslara işaret etmekte. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat şartları devamı > AKREP 24 Ekim - 22 Kasım Duygusal patlamalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta devamı > YAY 23 Kasım - 21 Aralık Gökyüzü yaşama bakış açınızın oldukça pozitif olacağı bir güne işaret etmekte. Uzun zamandır hissetm devamı > OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak Gökyüzü yüksek bir dinamizmle güne başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda dürüstlüğünüzü devamı > KOVA 21 Ocak - 18 Şubat Gökyüzü bugün finansal konularda yaşanabilecek sorunlara karşı dikkatli davranmanız konusunda uyarıy devamı > BALIK 19 Şubat - 20 Mart Gökyüzü kendi merkezinizden çıkıp çevrenizle iletişime geçmeniz için teşvik ediyor sizleri. Uzun zam devamı >
 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
REKLAM