Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ULTRASONDA BEBEKLERİNİ GÖRÜNCE ŞOK OLDULAR!

Ultrasonda bebeklerini görünce şok oldular!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.03.2017 - 09:13 | Son Güncelleme:

Anne-baba adayları için ultrason randevuları heyecanla beklenir ve iple çekilir. Bebeklerinin kime benzediği, nasıl yattığı, elini bacağını nasıl hareket ettirdiği, kısacası en küçük detay bile onları heyecanlandırmaya yeter.

İşte bu müthiş heyecanı yaşamak için Ultrason muayenesine gelen çiftlere anne adayları ile anlaşıp bir kamera şakası hazırlanmış. Anne karnındaki bebek bakın anne babasına neler yapıyor. 

                        

HAFTA HAFTA GEBELİK

Yayın tarihi: 01.03.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Ne kadar muhte$em degil mi ,bir erkegin size kendinden canli bir parcayi vermesi,o milyonlarca spermden sadece bir tanesi ya$laninca elimizi tutup ,bize yemek yedirecek !Her ruh bir degerdir,her insan bir degerdir.Sava$lara ve insan popülasyonunun entrikalar ile kitle imha ile azaltilmasina nefretle bakiyorum.

06.03.2017 22:31:44 Leyla Ar....

Insan da bütün diger organizmalarin ilk hali gibi su icinde nefes alabiliyor, besleniyor, hattaanne karninda di$ki ihtiyaci hep bu kordon vesilesi ile ,onun icin bu kordon kani kök hücre icin saklanmasi icin cok önemli,bebeklerin cogu orta parmak yapar.Hatta benimkiler nah i$areti yapardi,sonra motorik degi$ir.Dogdukdan saatler sonra üstünden battaniyesini atan var.eskidenmis o ba$ini tutamayan bebekler.

06.03.2017 22:28:38 Leyla Ar....