Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ORGANİK ANNELİK SEMİNERİ, 30 AĞUSTOS’TA İSTANBUL’DA

Organik Annelik Semineri, 30 Ağustos’ta İstanbul’da
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.08.2016 - 22:41 | Son Güncelleme:

Fizyoterapist Ferda Saraçoğlu, Eğitmen ve Koç Esin Batal ve Gökhan Akdeniz, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen hamilileğe hazırlık, ebeveynin hamilelik döneminde psikolojik ve fizyolojik değişimi, bebeğe ruhsal ve bedensel doğru yaklaşım, sağlıklı beslenme, hamilelik sürecinde ve sonrasında cinsel yaşam, anne, bebek ve babanın davranışları, iletişim yolları ve özel dönemindeki her şeye ışık tutuyor ve çözümler için destek sunuyor.

Hem bebek hem ebeveyn için kabusa dönüşen gaz sorunundan, uyku düzeni bozulmuş ebeveynlere, sütü azalan annelerden, hamilelik sürecinde vücuda yerleşmiş kilolara, anne ve baba ile oluşan paylaşım sorunlarına ve çiftler arasında hamilelik döneminde başlayıp, hamilelik sonrası devam eden cinsel soğumaya kadar birçok sorunun çözüm yollarını bu seminerde bulacaksınız.

Ferda Saraçoğlu, Esin Batal ve Gökhan Akdeniz’in geliştirip uyguladığı psikolojik, fizyolojik ve doğru beslenme üç ana başlığı altında toplanan çözümleri ‘’Organik Annelik’’ seminerinde sizlerle paylaşacak.

Defalarca kanıtlanmış çözümler, sizin hayatınızı kolaylaştıran formüllere dönüşecek. Seminer 30 Ağustos’ta Tarabya Torch’ta.
Bilgi ve kayıt için: ferda@ferdasaracoglu.com 0541 910 69 10

GEBELİKTE KİLO ALIMI HESAPLAMA

Yayın tarihi: 24.08.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.