Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DOĞUMDAN HEMEN SONRA ÖYLE BİR KAHRAMANLIK YAPTI Kİ...

Doğumdan hemen sonra öyle bir kahramanlık yaptı ki...
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.08.2017 - 14:24 | Son Güncelleme:

ABD’nin Kentucky eyaletinde yaşayan Dr. Amanda Hess, kendi çocuğunun doğumundan hemen sonra, sancıları başlayan başka bir annenin doğumuna yardım etti.

Yan odada sancıları başlayan Leah Halliday-Johnson’un bebeğinin boynuna göbek bağının dolanması sebebiyle acil müdahale gerektiren bu duruma nöbetçi doktoru beklemeden hızla müdahale eden Dr. Hess bebeğin doğumuna yardımcı oldu.

Hala sabry

Hikayeyi bir sosyal paylaşım sitesinde duyuran Dr Hala Sabry, “Doktor Anneler Grubu üyesi Dr. Amanda Hess’e şapka çıkarıyorum! Bu fotoğraf Dr. Hess ikinci çocuğuna anne olduktan dakikalar sonra çekildi. Dr. Hess sadece bir model gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda yan doğumhanede sancıları başlayan bir annenin doğumuna yardımcı olmak için önlüğünü giyme hazırlığında. Bize sırtına bir önlük daha atmamızı ve terliklerine galoş geçirmemizi söyledikten sonra gidip bebeğin sağlıklı bir şekilde doğmasına yardımcı oldu” dedi.

DHA

Yayın tarihi: 02.08.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Haberinizin başlığındaki ve daha sonra da tekrarlanan tercüme yanlışını ayıplıyorum. İngilizcesini de okudum. Yapılan kahramanlık doğumdan hemen sonra mıymış, dikkatle okuyun lütfen.

08.08.2017 16:18:29 Müberra Ekemen