Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNE KARNINDA BİRBİRİNİ ÖPEN İKİZLER HERKESİ ŞOK ETTİ

Anne karnında birbirini öpen ikizler herkesi şok etti
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Carissa Gill ve erkek arkadaşı Randy Goo, ikiz bebek bekleyen bir çift. Bebeklerini kontrol ettirmek için en son gittikleri ultrason muayenesinde gördüklerine inanamadılar.

Pensilvanya’da geçtiğimiz hafta öyle bir ultrason görüntüsü yakalandı ki, Isabella and Callie adlı bebekler daha doğmadan dünya çapında ünlü oldular.

25 haftalık olan ikiz bebeklerin ultrasondaki görüntüleri anne babasını hayli duygulandırdı.

                    

Anne karnında sürekli kıpırdayan Isabella ve Callie bebeğin birbirlerini öptüğü tespit edildi. İkizlerin anne karnında be denli yakın olmaları çok normal tabii ki ama birbirlerini öpmeleri anne- babalarını ve ultroson fotoğrafını geren herkesi şaşkına çevirdi. 

Ultrason görüntülerinde ikiz kızlardan birinin diğerinin yanağını öptüğü görülüyor. Onları bu kadar yakın görmeyi tahmine etmeyen anne adayı çok mutlu olduyor. Bu mutluluğunu tüm dünyayla paylaşmak isteyen anneye biz de sağlıklı bir doğum diliyoruz.

Carissa Gill'in hamilleliğini takip eden doktor John Hamburg ise, şimdiye kadar 15.000 civarı ultrason görüntüsü aldığını ancak böyle bir görüntü ile ilk kez karşılaştığını belirtti.

Genellikle ikiz bebeklerin kafalarının birinin aşağıda birinin yukarıda olduğunu söyleyen doktor, bu görüntünün kesinlikle sahte olmadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: huffingtonpost

Yayın tarihi: 18.04.2017
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Şoke oldum kııı!

19.04.2017 15:18:06 sivri dilli
  
Bir yastıkta kocamakyeniCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Bir yastıkta kocamak

En ufak tartışmada yataktan giden kişilerden misiniz yoksa yaşanan tüm zorluklara, kavgalara rağmen yatakta kalıp beraber uyumaya çalışanlardan mı? Devamı >
Mavi yumurta diğer yumurtalardan daha mı faydalı?yeniAilenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Mavi yumurta diğer yumurtalardan daha mı faydalı?

Mavi yumurta nedir? Mavi yumurtanın diğer yumurtalardan farkı nedir? Mavi yumurtanın faydaları nelerdir?Devamı >
Sivilceli cilde nasıl makyaj yapılır?yeniGüzellik SırlarıYasemin Fatih Amato

Sivilceli cilde nasıl makyaj yapılır?

Sivilceleri sıkmak ve kaşımak cilde kalıcı hasar verir. Sivilce oluşumunu önlemek için tüketilen besinleri de gözden geçirmek gerekir. Çikolata, dondurma, şekerleme gibi yiyicekler sivilce oluşumunu hızlandırır.Devamı >
Doğum kilolarını böyle verin!Sağlam Kafa Sağlam VücutAyfer Sağlam

Doğum kilolarını böyle verin!

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen anneler, çocuğu ile spor yapmak isteyen anneler ‘Puset egzersizleri’ tam sizin için.Devamı >