Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNE KARNINDA BİRBİRİNİ ÖPEN İKİZLER HERKESİ ŞOK ETTİ

Anne karnında birbirini öpen ikizler herkesi şok etti
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.04.2017 - 10:03 | Son Güncelleme:

Carissa Gill ve erkek arkadaşı Randy Goo, ikiz bebek bekleyen bir çift. Bebeklerini kontrol ettirmek için en son gittikleri ultrason muayenesinde gördüklerine inanamadılar.

Pensilvanya’da geçtiğimiz hafta öyle bir ultrason görüntüsü yakalandı ki, Isabella and Callie adlı bebekler daha doğmadan dünya çapında ünlü oldular.

25 haftalık olan ikiz bebeklerin ultrasondaki görüntüleri anne babasını hayli duygulandırdı.

                    

Anne karnında sürekli kıpırdayan Isabella ve Callie bebeğin birbirlerini öptüğü tespit edildi. İkizlerin anne karnında be denli yakın olmaları çok normal tabii ki ama birbirlerini öpmeleri anne- babalarını ve ultroson fotoğrafını geren herkesi şaşkına çevirdi. 

Ultrason görüntülerinde ikiz kızlardan birinin diğerinin yanağını öptüğü görülüyor. Onları bu kadar yakın görmeyi tahmine etmeyen anne adayı çok mutlu olduyor. Bu mutluluğunu tüm dünyayla paylaşmak isteyen anneye biz de sağlıklı bir doğum diliyoruz.

Carissa Gill'in hamilleliğini takip eden doktor John Hamburg ise, şimdiye kadar 15.000 civarı ultrason görüntüsü aldığını ancak böyle bir görüntü ile ilk kez karşılaştığını belirtti.

Genellikle ikiz bebeklerin kafalarının birinin aşağıda birinin yukarıda olduğunu söyleyen doktor, bu görüntünün kesinlikle sahte olmadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: huffingtonpost

CİNSİYET HESAPLAMA PROGRAMI

Yayın tarihi: 18.04.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Şoke oldum kııı!

19.04.2017 15:18:06 sivri dilli