Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
155 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumları

Uzunca bir zamandır sevgi arayışı içerisinde olduğunuz bir yıl geçirdiniz. İçsel anlamda şartlar ne olursa olsun yeteri kadar değer görmediğinizi ya da sevilmediğinizi düşündünüz. Çünkü kimse sizin sevdiğiniz gibi sevmeyi bilmiyordu.2017 yılından beklentilerinizi ve sevgiye bakış açınızı farklılaştıracağınız bir yıl. Duygusal dönüşüm diye de nitelendirebiliriz. İlişkilerim nasıl daha güzel yürüyecek? Duygusal beklentilerim içerisinde kendimi nasıl geliştirebilirim? Sorularına yanıt bulabileceksiniz. Jüpiter 10 Ekim tarihine kadar Terazi burcunda hareket etmesi size aile ve kariyer ile ilgili fırsatların oluşmasında bazı destekler sağlayacak. Aileden sağlayacağınız miras, borç, gayrimenkul gibi kazanımlarla bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İdeallerinize daha fazla yöneleceğiniz, rekabet etmekten kaçınmayacağınız bununla birlikte eğitimsel konularınızı da güçlendireceğiniz bir yıl olacak. Bu yıl hayalini kurduğunuz şeyleri artık somutlaştırmanız gerekmekte. Bugüne kadar ürkek davrandınız. Cesur adımlar atanlar bu yıl oldukça kazançlı çıkabilecek.

SEVGİMİ HAKETMEYENLERE BİR AŞK HİKAYESİ YAZMAYACAĞIM

Hayatınızda bir Yengeç var ise sevilmek neymiş görürsünüz, tabi ki tek şartı vardır şartlar ne olursa olsun sizin de onu sevebilmenizdir. Mart ayında ki Venüs Retro’suna aşk ve ilişkiler konusunda dikkat etmeleri gerekli. Hâlbuki aşkta cesur olmayan Yengeçler, geçmişteki aşklarıyla bir yüzleşme yaşayabilirler. Belki geçmişte cevap bulamadıkları sorulara cevap bulabilirler ya da bu dönem hayatlarına hızlı bir giriş yapacak biriyle cesurca bir aşka yelken açabilirler. Bu Retro tabi birde kariyer evini ilgilendirecek. Kariyer ile ilgili geçmişte bıraktığınız önemli projeler gündeme gelebilir. Eski bir mülakat mesela ya da işinizle ilgili hızlı ve ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Ayrılmak, iş değiştirme vb. gibi. Eski arkadaşlarınızla yaptığınız önemli konuşmalar neticesinde, farklı teklifler ve projeler gündeme gelebilir.

UZUN VADELİ YATIRIMLAR VE PLANLAR BENİ SAĞLAMLAŞTIRACAK

26 Şubat sonrası güneş tutulmasıyla kariyer, seyahat, eğitim, arkadaşlıklar ve yurtdışı işleri ile ilgili önemli gelişmeler oluşabilir. Kariyerle ilgili neler için yorulduysanız bununla ilgili önemli gelişmelerin sonuçlarını alabileceksiniz. Diyelim ki 2016 yılında bir proje için çok fazla uğraştınız ama sonuç alamadınız ve motivasyonunuz düştü. Tam da bu noktada tekrar filizlenmesi söz konusu olacak. Lütfen pes etmeyin. Mart Ayında bu konu ile ilgili bir gelişme yaşarsanız ısrarcı olmanızda fayda var.21 Ağustosta gerçekleşecek Aslan burcundaki tam güneş tutulmasıyla finansal gelişmeler hayatınızda önemli bir yer tutuyor olacak. İş Ortamı değişikliği, yeni iş teklifleri gündem maddeleri içerisinde diyebiliriz. Uzun vadeli kararlarınızda kazançlı çıkabileceğiniz bir dönem. Bunu mutlaka iyi değerlendirin. Kendi işinizi kurabilirsiniz. Sağlığınıza daha da özen gösterin. Kimsenin sizi ruhsal bunalıma itmesine müsaade etmeyin. Böyle dönemlerde ancak fırsatları kaçırırsınız. Kendinize bunu yapmayın.

KADERİ SUÇLAMAKTAN VAZGEÇ

Ocak ve Haziran ayları arasında her zamankinden daha çok içselleşebileceğiniz bir süreç. Sorumlulukların hangisi bana ait hangisi değil, ben kendim için neler yapıyorum düşüncesi içerisinde olabilirsiniz. Ve bazı farkındalıkları ayrıştırarak gözlemleyeceğiniz bir süreç. Satürn tüm yıl boyunca 6.evinizde ve Uranüs’le bağlantılı çok güzel açılarda bulunacak ve Jüpiter desteği ile kariyerinizle ilgili sosyal çevre ve arkadaşlıklardan yakalayacağınız önemli fırsatlarla kendinizi geliştireceksiniz. Aileden alacağınız desteklerle önemli bir gelişim söz konusu olacaktır. 2017 bağımlılıklarınızdan kurtulacağınız bir zaman dilimi. Ekim sonrasında ilişki ve aşk yaşamanın çok daha mutluluk vereceğinin müjdesini verelim. Çocuk sahibi olmak ve flörtlerin sizi hayata bağlayacağı önemli bir dönüşüm yılı olacaktır.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 12 Ocak Yengeç Burcunda -Dolunay
• 26 Şubat Balık Burcunda-Halkalı Güneş Tutulması
• 11 Nisan Terazi Burcunda Dolunay
• 24 Haziran Yengeç Burcunda-Yeniay
• 9 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay
• 21 Ağustos Aslan Burcundaki –Tam Güneş Tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dileriz

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.