Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Yengeç Burçları, 2018 sizler için oldukça önemli ve size yepyeni başlangıçlar yaptıracak gücte bir yıl olacak. Yıl genelindeki en önemli gökyüzü transitiniz, Aralık 2017 yılında Satürn gezegenin Oğlak burcuna geçiş yapması ve yılın ikinci yarısı burcunuzda gerçekleşecek olan güneş tutulması olacak. Satürn gezegeni 2020 yılına kadar Güneş’inize yani iradenize meydan okuyacak. Bu meydan okuma fikri sizi korkutacak olsa da aslında size yepyeni fırsatlar ve oluşumlar da sunuyor olacak. Kısaca: artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu yıl hayatınızda temellerini oluşturmak istediğiniz ne varsa tamamlayacaksınız. Siz yeter ki ne istediğinizi bilin, gerisi kolay.

KARİYER

Güneş tutulmaları, kişisel anlamda finansal kaynaklarınızı geliştireceğiniz ve bunlarla ilgili önemli dönüşümlere gideceğiniz önemli bir yıl olacak. Uğraşlarınızın karşılığını almaya başlayacağınız ve iş hayatınızda artık becerilerinizi ortaya koyacağınız bir yıl içerisine giriyorsunuz. Yılın ikinci yarısında sizin burcunuzda gerçekleşecek olan tutulmalar ile birlikte ortaklaşa parasal konularda ve mali ilişkilerinizde bazı dengeleri kurmak isteyeceksiniz. Kasımdan sonra yaşamınızda oldukça önemli kazanımlar elde edebileceğiniz destekler görebileceksiniz. 10 Temmuz’dan sonra Jüpiter’in ileri hareketine geçmesi ve 12 Temmuz’da sizin burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması ile kariyerinizde önemli bir yapılanma ve yükseliş Temmuz ayında sizlere kendini hissettirecek seviyeye gelecek. Yurtdışı bağlantılarınız var ise bunlarla ilgili oluşumlar veya işbirlikleri sizi güçlü bir noktaya taşıyacak. Bu döneme kadar tüm alt yapıyı oluşturmanızı tavsiye ederiz. Uranüs gezegeni 7 yıldır kariyerinizde oldukça şaşırtıcı şeyleri size sunmuş olabilir. 15 Mayıs sonrası Uranüs, Boğa burcuna geçiş yapacak. Bununla beraber arkadaş ilişkilerinizde özgürleşmek veya daha bağımsız olmak istediğinizi fark edeceksiniz. Yabancı kültürlerden etkilenme veya daha sıra dışı arkadaşlıklar kurma eğiliminde olduğunuzu fark edeceksiniz. Yeni yurtdışı projeleri bu anlamda ilginizi çekebilir. Hiç tahmin etmediğiniz düzeyde yenilikçi bir yöne doğru güçlü bir bakış açısı içinde olduğunuzu görecek ve buna göre bir davranış tutumu sergileyeceksiniz. 26 Haziran-27 Ağustostaki Mars Retro’sunda oldukça temkinli olmakta fayda var. Bu dönemlerde risk almak yerine iş ve kariyeriniz alanında daha temkinli olmanızda fayda var. Temmuz-Ağustos dönemlerinde çok fazla yatırımsal konulara yönelmek yerine şartlarınızı korumak adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni kararlar almak yerine olayları izlemek, bu dönemde size büyük artılar getirecektir.

YENGEÇ BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

Öncelikle ilişkilerde Satürn, sizi oldukça ciddi ve akıllıca düşünmeye sevk edecek. Temelleri sağlam olan ilişkilerinize şans verirken temelleri zayıf olan ilişkilerinizi sonlandırma yoluna gideceksiniz. Şayet geçmişten gelen bir duygusal korku içindeyseniz, bununla yüzleşmek kaçınılmaz olabilir. Mesela, 3 yıldır süregelen bir ilişkiniz var ve hep siz idare etmek zorunda kaldınız, bugüne kadar pek kabul etmek istemediniz. Ama şimdi gelecek olan ve 2,5 yıl etkisi sürecek olan Satürn transiti size bunu kabul ettirir nitelikte olacak, kazandığınız bilinç veya farkındalık ile siz bu süreci daha doğru kararlar verip iyi noktalara götürebildiğinizi göreceksiniz. Bu süreç sizin anlayış kabiliyetinizle ilişkili olarak ilerleyecek. Jüpiter’in Akrep burcundaki seyri, aşk ve ilişkilerden yana kendinizi şanslı ve heyecanlı hissetmenize neden olacak. Süpriz bir aşk, hayatınıza dahil olabilir veya eski bir aşk tekrar harekete geçebilir. Birçok yengeç burcu bu sene evlilik kararı alırken, uzun süren ilişkileri olanlar ise ilişkilerini evliliğe kadar taşıyabilecektir. Evli olanlar ise evliliklerini tekrar yapılandırarak sağlamlaştıracak ve güçlü bağlar içinde olacaklardır. Çocuk sahibi olabilir ya da çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. 5 Ekim - 16 Kasım tarihleri arasında Venüs Retro’su söz konusu olacak. Sıradan ilişkilerin bu yıl hayatınızda yeri yok. Bu noktada eski ilişkileriniz gündem oluşturabilir. Ya da ilişkilerinizi sorgulayabileceğiniz bir dönem içinde olabilirsiniz. 

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN YENGEÇ BURCU 2018 TAVSİYESİ

Ekonomik koşullarınızı ve kendinizi güvende hissettirecek maddi yapılanmayı öğrenebileceğiniz bir yıl 2018. Bu yıl, ciddi olmayan ilişkilerinizi sonlandıracak duygusal cesareti kendinizde bulmalısınız. Eğer bir şirket kuruyorsanız bunun büyümesi adına harika bir yıl. Ya da yeni bir işe girdiyseniz burada kendinizi ortaya koymak adına mükemmel bir zaman dilimi başlıyor. Bu yılbaşı sonu belli olmayan ilişkilerden uzak durun ve kariyerinize doğru odaklanın. Ciddi birliktelikler ve olaylara karşı sabırlı yaklaşımınız size çok şey kazandıracaktır. Duygusal modu kapatıp yerine mantıklı modu açarsanız bu yılı en doğru şekilde değerlendiren siz olmuş olacaksınız. Sorunun olduğunda insanlar zaman ayırıp seni dinliyorlarsa onların öğütlerini göz ardı etme. Göz göre göre su birikintilerine taş atma, mutlaka üstüne sıçrar. Kendinin herkesten daha önemli olduğunu unutma. Sen istemediğin sürece Allah dışında kimsenin seni üzemeyeceğini aklından çıkarma.

Demem o ki; 2018 Yılında sırtınızdan vuran tek şey akşam güneşiniz olsun. Mutlu seneler…

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.