Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
1229 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta başından itibaren kendinizi iş ve çalışma hayatınızla ilgili girişimler elde etmeye ve maddi dengeler oluşturmak için güçlü bir plan yapmaya yönlendirebilir, hayatınızın size sorun teşkil eden bu kısmından kurtulmak isteyebilirsiniz. Yakın zamanda başvurduğunuz bir iş projelerinizden beklediğiniz sonuçları almak adına önemli bağlantılar ve köprüler kurabileceksiniz. Bununla ilgili çalışma arkadaşlarınızın da size yardımcı olması sizi kendinize olan güveninizi arttıracak ve iyi hissettirecektir. Kısacası bu hafta sizler için ilkleri başlatma haftası olacak maddi anlamda. Denenmiş orijinal yollarla görüşmelerinizi gerçekleştirecek ikna gücünüz ve güçlü iletişiminizle göz dolduruyor olacaksınız. Yakın çevrenizden gizlemiş olduğunuz bazı olaylar onların gözünden kaçmayabilir ve şüpheleri anında üzerinize çekebilir. Ailenizle ilgili ilişkilerinizde baskı ve manipülasyonalara karşılık haftanın ilk günlerinde biraz daha sağduyulu olmanız gerekecektir. Muhtemelen onlarında yanlış anlaşılmalardan dolayı üzerinizde baskın bir etki kurması doğaldır ama hafta ortasından itibaren bu tarz etkiler dağılıyor olacak ve daha yapıcı etkilerle aileniz, hayatınızın önemli bir parçası haline gelecektir. Hafta sonuna doğru ilişkilerinizde romantik sürprizler meydana gelebilir. Yalnız olanların karşısında yeni bir aşk hikâyesi canlanabilir. Ama yine de karasızlık ve çabalarınız, aklınızın bir köşesinde sizleri bekletiyor olacak.

Haftanın mottosu: “Yeni bir günün doğması için birçok yıldızın batması gerekir."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: