Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bu hafta bir satın alma işlemi ya da size vaadedilen bir yatırımsal konu ile ilgili endişelerle başlıyor olabilirsiniz. Ev sözleşmeniz ya da mülk alım, satım işlerinizde hızlı kararlar vermeyin ve hemen beklentiye girmeyin diyebiliriz. Bu hafta, ailenizden, akrabalarınızdan, komşularınızdan veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir kadınla alakalı olaylar nedeniyle gerilebilirsiniz. Bu hafta yeni, daha acil ve daha önemli şeyleri yerine getirmeniz gerektiğini benimseyin. Belki bazı toplantı veya randevuları ertelemeniz gerekebilir.21-22 Eylül’de kariyeriniz ile ilgili önemli bir organizasyona veya seminere katılmanız sizin için oldukça iyi olabilir. Bu hafta tanışacağınız kişileri çok dikkatli seçin ve kendinizi doğru ifade edip network oluşturun. Beklediğiniz tüm büyük olaylar yıl sonuna doğru gelişmiş olacağı için bu hafta daha sakin ve dinamik hareket etmelisiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.