Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; Haftaya çevrenizdeki bazı kişilerin eleştirileri ile başlayabilirsiniz. Bu eleştiriler şu an için haklı eleştiriler olmayabilir. Bu yüzden hemen tepki vermek yerine daha sessiz kalmanızı önerebilir ve daha pozitif yaklaşmanızı tavsiye edebiliriz. Arka planda bazı gelişen düşmanlıklara ya da gizli rekabetlere karşı temkinli olmanızda fayda var. Bu hafta genelinde kendinize fazla güvenmenin bazı sorunlarını yaşayabilirsiniz. Bu hafta yanlış anlaşılmalara daha dikkat etmelisiniz. İlişkiler anlamında özellikle perşembe ve cuma günü güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Motivasyonunuzu biraz daha özel ilişkilerinizden yakalamaya çalışmalısınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.