Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
1229 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, yeni bir haftaya girdiğimiz bugün kendinizi her şeye yetişmeye çalışırken bulabilir ve ummadığınız bir haber için hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. Zira gökyüzü etkileri bu haftanın sizler için çok yoğun geçeceğini söylemekte. Evli yengeçler çocukların eğitimi ile ilgili konularda bir takım başlangıçların hazırlık aşamasında olabilirler. Bu yeni heyecan aileye hep birlikte sevinç ve mutluluk katarken aynı zamanda sizlerin de içten içe bir burukluk yaşamanıza neden olabilir. Çalışma hayatında artık belli bir yolu alan yengeçler ise uzun bir yolun sonunda varılacak mutlu bir haberin ayak sesini duyabilirler. Bu bir terfi ya da yeni bir sorumluluk aynı zamanda bir zam haberi de olabilir. Sağlıkla ilgili bazı konularda aşırı titiz davranmanız duygusal dünyanızda bazı karamsarlıklar yaşamanıza neden oluyor. Bu takıntılı ruh halinden sıyrılıp her şeyin gerektiği gibi olması yönünde adım atarsanız yaşamdan daha fazla keyif alma yolunda ilerlemiş olursunuz. Bekar yengeçler için hafta sonu farklı bir organizasyon sırasında heyecan verici tanışmalar ve etkileşimler yaşayabilirler.

Haftanın mottosu: “Yaşamıma yenilik veren tüm şeyleri sevgi ile kabul ediyor ve minnet duyuyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.