Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
1225 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri aileniz, eviniz ve yuvanızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Ebeveynlerinizden beklentilerinizin fazla olduğunu düşünebilir ve bununla ilgili sonuçlanmalar yaşamak isteyebilirsiniz. Hayatınız içinde süregelen finansal problemleriniz varsa ailenizin yardımı bu dönemde sizin olmayabilir. Finansal planlarınızı bu duruma göre yapmalısınız. İlişkilerde baskıya ve manipülasyona dikkat etmelisiniz.

Sağlığınızla hafta boyunca yakından ilgilenmenizi gerektirecek bazı sorunlar oluşabilir. Hafta ortasından itibaren aşkta önemli fırsatlar ve romantik yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta geçmiş aşkların aniden sürpriz bir şekilde gündeme gelmesiyle var olan ilişkilerinizde zor zamanlar geçirebilirsiniz.

İlişkisi olanlar için geçmişten gelen konuların kıskançlık krizi oluşturmasına izin vermemelisiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde de sizi yoran ve anlaşılmadığınızı düşündüğünüz bazı olaylar deneyimleyebilirsiniz. Aşk hayatınızı bir süre onlardan gizlemek isteyebilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Kim başkalarını yenmek istiyorsa önce kendini yenmelidir. Kim başkaları hakkında hüküm vermek istiyorsa önce kendi hakkında hüküm vermelidir. Kim başkasını tanımak istiyorsa önce kendini tanımalıdır.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: