Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta aşk ve ilişkilerde istediğiniz romantizmi yakalayacağınız ve bunu sürdürmek için çaba harcayacağınız özel bir hafta olabilir. Kendinizi karşınızdakine net bir şekilde ifade etmek ve bu ilişkide ne beklediğinizi açıkça söylemeniz sizi bir adım öteye taşıyabilir. Aradaki bazı karmaşaları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu hafta özellikle geçmiş bir ilişkinin rövanşını alabilirsiniz. Herşey aniden gelişebilir. Bu hafta karşı tarafın ilgisi ve tutkusunu üzerinizde hissedebilirsiniz. Sadece geçmişte olan bazı konuların gündeme gelmesi ile kendinizi sınanıyor hissedebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Ay düğümlerinin artık sizin burcunuzda olduğunu hissedeceğiniz uzunca bir süre başlıyor. Bu hafta bunun açıkça ayak seslerini duyabilirsiniz. Kariyerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir zafer sizinle olmaya açık görülüyor. Sizde tüm cesaretle peşinden gidin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.