Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili yengeçler eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün birçok konuda mücadeleci olmanız ve ne istediğinizi bilmeniz çok önemli. Bu hafta ilişkilerle ilgili her türlü konuda daha empatili davranarak ipleri germe aşamasına değil serbest bırakma yönünde hareket etmelisiniz. Yanılgılara ve yanlış söylemlere açık olduğunuz bu zaman diliminde herkesi ve her şeyi en iyi anladığınızdan emin olmadığınız sürece çok fazla müdahale etmemenizi önerebiliriz. Aile içi ilişkilerde geçmişten kalan ve çözülememiş sorunlar yeniden önünüze gelebilir. Çalışma hayatında ise sizlere bazı haksızlıklar yapıldığını düşünebilir de büyük bir hak arama mücadelesine girişebilirsiniz. Gücünüzü tamamen toplayarak hem aile içinde bozulan ilişkileri hem de çalışma hayatında istediğiniz her şeyi düzeltebilir ve şimdiye kadar yapmış olduğunuz iyiliklerin karşılığını alabilirsiniz.

Haftanın mottosu: “İçinde yaşadığınız dünya ile içinizde yaşattığınız dünya arasında kurabildiğiniz bağ kadar mutlu olursunuz."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.