Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya biraz kuruntulu ama içiniz kıpır kıpır başlıyor olabilirsiniz. Bu hafta her şeyin net belirginleştiği bir hafta olarak söylenebilir. Tabi bu netliği siz sağlamalısınız. Sizleri besleyen sevgi kaynaklarını oluşturmalı ve pozitif yaklaşımlar içinde olmalısınız. Sistem sizi cesaret gerektiren ilişkilerde ya da işlerde zorluyor olabilir. Bunları profesyonel bir şekilde belli mesafelerle götürmeyi öğrenmelisiniz. Hukuksal sonuçlar almak ya da yeni davasal konuların başlaması bu hafta mümkün olabilir. İş ortamınızda bazı değişimler ya da küçülme noktasına gittiğiniz durumlar sizleri kaygılandırmasın. Çarşamba ve perşembe günleri alacağınız destek ve yardımlar sizleri umutlandıracaktır. Şu an için hiçbir şey göründüğünüz gibi olmayabilir.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.