Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

YENGEÇ BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

21 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç burçlarının yönetici gezegenleri Ay, grupları ise Su’dur. En belirgin özellikleri duygusal olmalarıdır. Karşılarındaki insanı kırmaktan hiç hoşlanmazlar, bu konuda oldukça hassas davranırlar. Yengeç burçlarının insanlara güvenmesi zordur. Yengeç burcu insanının mizah yönleri oldukça gelişmiştir, gülmeyi çok severler. Sempatik bir kişilikleri vardır. Dostluğa çok önem verirler. Çevresindeki yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlarına bir dakika dahi düşünmeden destek olurlar. Yengeç insanları ya çok sevinçlidir ya da çok üzüntülü. Bir sorunları olduğunda kendilerini dünyadan soyutlarlar. Yengeç burçları gizemli kişilikleriyle bilinirler. İnsanlardan kendilerini korumak için adeta bir duvar örerler, bu duvarın arkasında çok hassas bir karakter vardır. Ancak karşısındaki insana güvendiğinde bu duvar yıkılır ve gerçek kişiliklerini ortaya koyarlar. Su grubu olan Yengeç burçlarının insancıl özellikleri ön plandadır. Yengeç insanları koruyucudurlar. Duygusal bir kişilikleri vardır ve sezgileri çok kuvvetlidir. Ailelerine çok düşkündürler. Evcimendirler, arkadaşları ile ev ortamında vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Vefalı ve sadık olan Yengeç burçları aynı zamanda korumacıdırlar. Sevecen, tatlı dilli sempatiklerdir. Girdikleri her ortamda cazibeli ve cilveli kişilikleriyle dikkat çeker ve beğeni toplarlar. Yengeç burcu insanları kendilerine karşı hata yapan insanları kolay affetmez hatta intikam alırlar. Böyle durumlarda sinsi davranıp intikam almak için gerekli zamanı kollarlar. Bu davranışlarından dolayı çoğu insan Yengeç burcunun güvenilir olmadığını düşünür.

YENGEÇ BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Yengeç burçları iyi kalpli insanlardır. Duygusal ve duyarlıdırlar. Güvenilir olmaları Yengeç insanlarının en belirgin özelliklerinin başında gelir. Sempatik bir kişilikleri vardır. Mizah yönleri güçlüdür, çevresindekileri güldürürler. Kendileriyle barışıktırlar ve kendilerini severler. Evcimen olan Yengeç burçları ailesine ve dostlarına oldukça düşkündür, onlara çok değer verirler. Neşeli ve sevimlidirler. Girdikleri ortamlarda cazibeli kişilikleri ile dikkat çekerler. İyi bir konuşmacıdırlar. Kendilerini dinletmesini iyi bilirler, bu yönleriyle insanları her ortamda etrafına toplamayı başarırlar.

YENGEÇ BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Zor affetmeleri ve affedemedikleri insanlardan intikam almaları en olumsuz özellikleri arasında yer alır. Yengeç burçları eleştiriye pek açık değildir ve bu özelliklerinden dolayı kolay kırılırlar. Şüpheci bir kişilikleri vardır, her durumu defalarca ölçüp tartarlar, bu da onları bazen yorar. Yengeç burcu insanları aşırı hayalperesttir, düşündükleri olmadığı takdirde oldukça üzülürler. Alıngan bir yapıları vardır, bu nedenle bulundukları ortamda bulunan herkes kullandığı kelimelere dikkat etmek zorunda kalır. Kimi zaman istekleri yerine gelsin diye bunalımdaymışçasına davranabilirler. Çevresindeki insanların daima onlarla ilgilenmelerini isterler ancak bu durumdan çabuk da sıkılabilirler.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.