Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili yengeçler kasım ayı sizler için değişim, yenilenme birçok alanda yapılanma kararını beraberinde getirebilir. Bu ayın ortasında Uranüs Koç burcuna geçerek sizler için pek rahat etmediği bir konumda hareket ediyor. Bu demektir ki; geçen yıl yaşadığınız konular yeniden önünüze gelebilir. Şöyle bir hatırlayın isterseniz: Geçen yıl bu zamanlar da neyi yarım bırakmıştınız? nelerin üstünü örtüp geçmiştiniz? veya tartışmalar çıkmasın diye hangi şartlara ortam hazırlamıştınız? İşte Uranüs yeniden bu durumları örtbas etmemenizi ve kalıcı çözümler bulmanızı sağlıyor. Aynı zamanda bu ay birçok konuda yenilik yapacağınızı söylemiştik. 7 Kasım tarihini bir köşeye not alsanız iyi edersiniz. Hayatınızda kadersel etkiler devreye giriyor.Ay düğümleri önümüzdeki bir yıl sizin burcunuzda hareket edecek. Kendiniz için yenilik kararlarınız olacak ve bağımlılık duyduğunuz sizin ayağınıza dolaşan şeylerden artık ayrılma kararı vereceksiniz. Bu fiziksel görünümüz ile ilgili ve evinizle aynı zamanda da işyerinizle ilgili yenilikler olabilir. Kısacası bu ay size pek hizmet etmeyen bütün alışkanlıklarınızı bırakıp yenilerini edinme ayı da diyebiliriz. Ay düğümleri konumu nedeniyle bu ay hiç beklemediğiniz olaylar yaşayabilir ve gördükleriniz ve duyduklarınız karşısında şaşırabilirsiniz. Kariyerinizde uğradığınızı düşündüğünüz haksızlıklar içinse hiç üzülmeyin. O haksızlığa uğramasanız içinizdeki güçlü size ulaşamayabilirdiniz. 16 Kasım sonrası iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacağınızı ve bunun heyecanı ile yolunuza devam etmeyi unutmayın. Bazı engeller sadece sizi geliştirmek için vardır. Ailevi durumlarda ise sizin hiç onay vermediğiniz bir durum üzerine artık keskin bir karar alabilir ve hatta kendi tavrınızı bile bu yönde değiştirebilirsiniz.

 Sizin için yıldızlı günler: 17,18,19
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.