Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Yengeçler, Yepyeni bir yıldan hepinize merhaba. Seneye başlarken 6 ocakta ilişki evinizde gerçekleşecek olan oğlak burcundaki güneş tutulması ile yıla hızlı başladığınız hissediyor olabilirsiniz. Bu ay karmaşalar arasında doğru bir yön bulmaya çalışıyor olacaksınız. Ay başında aileniz ve kariyerinizle ile ilgili bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar üstünüzde baskı hissettirebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bazı olaylar sizin sabrınızı zorlama noktasına getirebilir. Asla gelmem dediğiniz o noktada kendinizi bulabilirsiniz. Duygusal anlamda ne hissettiğinizi anlamak ve anladığınız duyguyu kabul etmek sizi yorabilir. Duygularınızla her zaman yüzleşmekten kaçındığınız için bu sefer gerçeklerden kaçmanız zor olabilir. Dostluklarınız ve arkadaşlıklarınızda sınanırken ortaklık ilişkilerinizde de bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayan yengeçler yeni ve ciddi bir oluşuma adım atmak isteyebilirler. Bu ilişki biraz daha geçmişten getirdiğiniz ya da geçmişteki bir ilişkinize benzeyen bir model olabilir.6 ve 15 Ocak aralığında eski ilişkilere dair bazı hesaplaşmalar gün yüzüne çıkabilir. Ya da evliyseniz ve evliliğinize uzun zamandır duyduğunuz bağımlılık artık son buluyor olabilir. Bu durumda hatalarınızla yüzleşip kabullenip yola devam etmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve finansal oluşumlarınızla ilgili beklentilerinizi sağlayacak yeni hedefler gündeminizde olacak. Ay sonunda oluşacak olan Aslan tutulması finansal gelirlerinizi arttırabilir. Bu alanda biraz daha cesaretli olabilirsiniz.

Yıldızlı günler:17-19-23-29 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: