Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay hayatınızda büyük dönüşümler yaşayacağınız bir dönemden geçebilirsiniz. Bu yaşadıklarınız sizin hayatınızda daha hızlı bir şekilde ilerlemenizi yardımcı olacaktır. Yeni girişimler başlatmak adına oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz projelerinizle ilgili çevrenizle kurduğunuz bağlantılara güvenmeniz gerekir. Bu bağlantılar sayesinde kalıcı başarılar yakalayabilirsiniz. Sizler için en önemli olaylardan biri 06 Ocak civarı gerçekleşecek olan Satürn-Plüton gezegenlerinin kavuşum gerçekleştirmesi olacak. Sizler için yepyeni bir serüven başlıyor. Pozitif anlamda daha kararlı ve yenilikçi bir döneme giriş yapıyorsunuz.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay özellikle mesleki hedeflerinizle ilgili durumlar gündeminizde yoğun bir şekilde yer alacaktır. Bununla birlikte, doğanız gereği iletişimleriniz insan ilişkileri ve duygusal konular üzerine olacaktır. Ay tutulması, sizlerin üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Sizi davranışlar konusunda kökten değiştirebilir ve projelerinizde geçici olarak yön değişikliklerine sizi götürebilir. Ocak ayının 2. Haftasından sonra kurduğunuz ilişkilerde daha cesur olacak ve kişiliğinizle fark yaratacaksınız. Aşk ilişkinizde yeni kararlar alabilir ve duygusal bağınız daha da güçlendirebilirsiniz. Partnerinizde bu konuda sizinle aynı düşünceler içinde olacak ve ilişkinizi güçlendiren bağları kurmak için harekete geçecektir. Evli Yengeçler eğer ilişkilerinde bir sorun yaşamıyorlarsa bolca sevgi ile hayatlarını güçlendireceklerdir. Aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Burada sükunetli olmalı ve aileyle olan ilişkiniz iyi yönetmelisiniz. Eğer hukuksal konularınız varsa bunlarla ilgili önemli sonuçlanmalar elde edebilirsiniz. Evliliğiniz uzun zamandır zorlayıcı durumlar içindeyse bu bağlamda bu tutulma ile artık her şeyi netleştirme kararı içine girebilirsiniz. Kişisel hikayeniz ne yönde ilerliyorsa bu noktada netlikler elde etmeye doğru ilerliyorsunuz. Özellikle mahkemelerle ilgili konularınızın önem kazanması söz konusu olabilir.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu sağlığınızı koruyabilmek için sağlıklı beslenmeye devam etmeli ve detokslarla bünyenizi güçlendirmelisiniz. Büyüklerinizin ve meslektaşlarınızın desteğiyle kariyerinizde ilerleyebileceksiniz. Bu dönemde maddi kaynaklarınızın da artacağını gözlemleyebilirsiniz. Aile ve iş ilişkilerinizde samimiyetinizle birçok olayı çözebileceksiniz. Bu ay bazı iş seyahatleri oluşabilir ve bu seyahatlerden kariyerinizi ileri taşıyacak bazı hamleler görebiliriniz. Finansal durumunuz ayın 20’sinden sonra iyileşme gösterecek ve ailenizden de maddi konuda destek göreceksiniz. Banka işlemlerinizde de gerekli finansal desteği bulacaksınız. Eğitim, seminer veya vereceğiniz organizasyonlar konusunda biraz daha fazla çalışmanız gerekmektedir. Ay boyunca seyahatleriniz gündeminizi oluşturabilir. Engelleri aşacaksınız, sadece biraz daha sabır.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.