Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
651 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Ay'ın bu ay bir yeniay ve iki dolunay yaşayacak olması demek oluyor ki, hayatınızda bu ay vereceğiniz kararlar sizler için oldukça önem taşıyacaktır. Yani duygusal ve manevi anlamda artık kendinizi daha güçlü ve güvende görmek isteyeceğiniz ve sizi inciten tüm olaylardan uzaklaşma fırsatları bulacağınız fırsatlarla dolu bir ay olacaktır.

02 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili cesaret gerektiren ve elinizi taşın altına koymanız gereken bazı sorumluluklar yüklenebilir, kendinize yeni ufuklar oluşturup, farklı limanlara yelken açabilirsiniz. Sosyal medya ve iletişim süreçlerinizin çok fazla aktif olacağı ve bir o kadar da haberleşme ve iletişimin yoğun olacağı bir ay. Eğitim ve seyahatlerinizi ilgilendiren konularda da güzel sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

07 Mart tarihinde Venüs ve Merkür’ün koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte kariyerde önemli ve ani değişim süreçlerini akıllıca yönetmeniz gereken aynı zamanda krizli oluşan olaylardan kendi adınıza bir takım fırsatlar yakalamanız gerektiğini söyleyen durumlar söz konusu olacaktır..23 Mart tarihinde Merkür’ün geri harekette bulunması kariyerde kaçırdığınız bazı fırsatları önünüze altın tepsi ile yeniden sunabilir. Kariyerde olan geçmişle ilgili projeleri ya da görüşme beklentilerini gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize yeni bir yol çizmek isteyebilir ve sektör değişimine gitmek isteyebilirsiniz.

17 Mart'ta balık burcunda gerçekleşecek yeniay ile sosyal çevre, yurtdışi ve eğitim alanında kuracağınız yeni dostluklarınızla, yeni oluşumlar içerisinde olacak ve yeni işbirlikleri kurarak kendinizi hiç olmadığınız kadar yoğun bir çalışma temposunun içerisinde bulacaksınız. Uluslararası ticaret veya mülakatlarınız ile ilgili kariyer ve iş yaşamında ilerlemek adına yaptığınız he ne var ise bununla ilgili toplum önünde kendinizi ispat edebileceğiniz güzel fırsatlar önünüze geliyor. 31 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile ev değiştirmek veya mülk alım satımları ile ilgilenmek isteyebilir, bu konularla ilgili önemli bir değişikliğe gidebilirsiniz. Eski aşk ve ilişkilerinizde yarım kalan hikâyeler size tekrardan heyecan yaratacak gibi gözüküyor.

Astrolog Aygül Aydın / Mart 2018 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.