Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili yengeçler, 9 Eylül de Satürn gezegenin ileri harekete geçmesiyle birlikte ilişkilerinizde önemli bir farkındalık kazanacağınız ve uzun zamandır vermek istediğiniz kararları verebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Hem ilişkilerinizi hem de geleceğe yönelik yaşantınızı şekillendirecek bir eylül ayı sizinle olacak. Bu ay her konuda elinizi çabuk tutmak isteyecek ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha hızlı hareket edeceksiniz.

11 Eylül sonrası Mars'ın kova burcuna geçiş yapmasıyla beraber iş bitirici yönünüz ve karizmatik yapınızla önünüze gelen teklifleri değerlendirebilir ve yaşamınız için önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Mars'ın 16-17-18 Eylül civarlarında Venüs’e olumsuz etkilerine gelecek olursak o da kazalara ve sakarlıklara karşı dikkat etmeniz gerektiğini ve aynı zamanda ilişkilerde heyecan verici birtakım olaylar içinde olabileceğinizi gösteriyor. Evli olanlar için bazı gizli oluşumlara sebep verecek birtakım konular önlerine gelebilir. Duygusal anlamda cesur olmak isteyeceğiniz bu dönem yakın çevrenizdeki kişiler sizlere çözemediğiniz sorunlarla ilgili güçlü destekler sağlayabilirler. Özellikle Eylül’ün ikinci yarısında önemli iş projeleri alabilir ve geçmişte onaylanmaya bazı fırsatları değerlendirebilirsiniz. 

25 Eylül’de gerçekleşecek koç burcundaki dolunay etkisi ise oldukça kuvvetli etkiler barındırıyor. Evliliğinizde ya da duygusal dünyanızda ciddi kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Hukuksal konular biraz daha bu ay ön planda olabilir. Partnerinizle ortaklık anlamında yol ayrımlarına ilerleyebilirsiniz. Ya da ani bir takım ortaklık değişimlerine gidebilirsiniz. Yeni iş projeleri ve teklifler hayatınıza renk katabilir. Özellikle sosyal çevreniz vasıtasıyla güçlü ve otoriter kişilerden destekler alabilir ve bu kişilerden size önemli sorumluluklar verilebilir. Sadece otorite figürleri ile   rekabet ve restleşme konularında dikkatli olmanız gerekir.

Venüs’ün akrepte ki seyri size aşk hayatınızda büyük yardımlar ve yakınlaşmalar sağlıyor olacak. Aşkın büyüsü sizi her yönden sarıp sarmalıyor ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor olacak. Buna karşı koymamanızı önerebiliriz. Çünkü bu aynı zamanda iş hayatınıza yansıyacak bir motivasyonda olacak. Uzun zamandır beklediğiniz ilgiyi ve sevgiyi görme zamanınız geldi.

Dikkat çekici tarihler:4-9 Eylül ve 17-28 Eylül Tarihleri arasında

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.