Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay senin için en belirleyici ve en önemli ay olarak tarihe geçebilir. İçinden belki şu an için diyorsun ki “bu yengeçler için önemli olmayan bir ay var mı, her şey bizi etkiliyor”. Şayet bunları söyleniyorsan bu düşünceden ve negatiflikten çıkman gerektiğini söylemek isterim. Hayatında bazı zorluklarla şu an için mücadele veriyor olabilirsin. Kendi hayatında bazı kararları vermen gerekmektir. Özellikle Mars ve Plüton arasında sert açı seni çevrene karşı acımasız ve soğuk yapabilir. İşlerin içinden çıkamıyor olabilirsin. Devlet ile ilgili bazı zor işlerin varsa bunların baskısını veya suçlamalarını üzerinde taşıyabilirsin. Sakin kalmalı ve bunları yoluna koyman gerektiği fikrini kendine aşılamalısın. Özellikle 5-11 Kasım arasında uğrayamaya açık olduğun manipülatör davranışlara karşı daha nezaketli olman sana büyük bir zafer kazandırabilir.

12 Kasım’da boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay uzun süredir arağın duygusal güveni hayatına taşıyabilir. Seni bir şeyler koruyordur ya da destek oluyordur ama sen bunu ne kadar fark ediyorsun veya hayatına kabul edecek gücü ne kadar kendinde buluyorsun? Bunlar tamamen seninle bağlantılı sürecek durumlardır. Önemli bir Aşk’ın ya da senin için önemli bir sevginin eşiğinde olabilirsin. Bu ay vereceğin kararlar geleceğini oldukça belirleyici olacaktır. Yaşamda her şey cesaretinize göre büyür ve küçülür. Artık cesaretli olmalı ve kendi hayatını kurmalısın. Kendini yeniden yapılandırman sen şikâyet ettikçe daha da zorlaşmıyor mu? Kimsenin seni kuytu köşelerinden çıkartmasını beklemediğin an tüm mutluluğu yakalayacaksın.

21 Kasım sonrası Güneş’in yay burcuna geçmesi ve iki iyicil gezegen olan Venüs-Jüpiter son kez yay burcunda kavuşum gerçekleştiriyor olacak. Bu sizler için harika haberler getirecek ama umarım bu sürece kadar iyi işlerin ve iyi insanların yanında durmayı başarmışsındır. Aksine hiç içinde olmaman gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsin.24-25 Kasım tarihleri senin için oldukça harika diyebilirim. Bu kasım ayını sabırla ve disiplinle geçirmeyi seçmelisiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: