Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
652 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Yepyeni bir yılın heyecanı ve umutları ile içinizin dolu olduğunu biliyorum. Size bu ay iyi haberlerim var elbet. Ama sadece beni düşündüren şey Satürn transitinin karşıt evinizden yani ilişkiler ve evlilik evinden geçiş yapacak olmasıdır. Bu tam 3 yıl boyunca sürecek. Sizi duygusal anlamda tamamlamaya yardımcı olacak. Ama bu tamamlanma sizin gibi duygusal bağımlılıklar besleyen kişiler için biraz zorlayıcı gelebilir zaman ne yapacağız? Kural 1: Öncelikle kendinizi siz zorlayacaksınız ki gelen olaylara karşı daha kolay uyum sağlayabilin. Şu an size sorduğum soruları kendinize sormanız gerekmektedir. İlişkiden beklentiniz nedir? Bugüne kadar ilişkileriniz neden bitti? İlişkileriniz boyunca ne kadar fedakârdınız?

Satürn tarafından İlişkilerde büyük denetim başlıyor!

İşte bu soruların hepsi 2 Ocak yengeç burcu dolunayında yükselecek ama 17 Ocak Oğlak Yeniayında bambaşka bir boyut kazanacak. İşte bu alanda harekete geçmeniz gereken bazı noktalar var. Üzerinizde bir takım baskı hissi oluşabilir. İlişkiniz, evliliğiniz ya da uzun zamandır yalnız olma dürtünüz yani bunlardan hangi durumu hayatınızda yaşıyorsanız bu anlamda kendinizi temiz bir sorguya çekeceksiniz. Bu alandaki tavrınız 13 Ocak civarında Merkür’ün oğlak burcuna geçmesiyle daha da artacak. Bu alanda akabinde yaşanacak Dolunay büyük bitişleri veya yepyeni ilişkileri başlatabilir. Bu sizin o anki şartlarınız, iradeniz ve aklınızla ilişkili konularda vuku bulacaktır . Bu alanda sadece dikkat etmeniz gereken tek unsur dürüst olmanız ve bir hatayı tekrar yapıyor olmamanızdır. Bu ay sizin için gayet sürükleyici ve sevgi duygularını çok yoğun olarak hissettiğiniz bir ay olacak. Duygusal yakıtınızı idareli kullanın derim.

21 Ocak'ta Güneşin Kova burcuna geçiş yapmasıyla finansal ve ekonomik koşullarınızda bir takım iyileşmeler yaşayacaksınız. Güzel işbirlikleri söz konusu olacaktır. Belki de uzun zamandır beklediğiniz mülakatın sonucunu alabilirsiniz. 31 Ocak'ta yaşayacağınız Aslan burcundaki Ay tutulması artık sizleri ekonomik yatırımlara iterken, büyük ortaklıklarda da uç noktaya kadar getirebilir. İhtiyacınız olan şey sadece biraz cesaret ya da sizi cesaretlendirebilecek kuvvetli bir dost eli.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.