Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
654 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Kariyerinizle ilgili bazı sorumluluklar gündeminizde olacaktır. Önemli değişimler gündeme gelirken fazla gayret harcadığınız ama yeteri kadar başarılı olamadığınız konularda istenmeyen sonuçlarla yüzleşebilirsiniz. Kariyer ve aileniz ile ilgili konularda istenmeyen durumlarla yüzleşebilir ve sorumluklarınız yeniden sorgulayabilirsiniz. Bu yüzden daha net ve olayların gerçekleriyle ilgilenerek hareket edin. Bu dolunayın size vermiş olduğu cesaretle odak noktanıza hedeflerinizi alarak engelleri aşın.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Bu bir yıllık transit sizlere aşk hayatınızda sürpriz şanslar ve fırsatları da yanında getirecektir. Alacağınız romantik teklifler ve yeni tanışmalar kalbinizi ısıtan cinsten olabilir. Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli bir dönem olabilir. Çocuklarınızın hayatını ilgilendiren konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. Yeni bir ilişki için keyifli bir dönemin başlangıcı da diyebiliriz.

14 Ekim Venüs Terazi

Bu ay kariyerinizde çok önemli görüşmeler ve fırsatlar yakalayabileceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir projenin sonucunu alabilirsiniz. Kariyerinizde ya da projelerinizde yeniliklere açık, özgürlükçü fikirlerle yeni oluşumlar çağrıştırabilir, yöneticileriniz tarafından onay alabilirsiniz. Sizin için bu ay kariyerinizle ilgili önemli konuların ve teklifleri gündeme gelmesi mümkün olacaktır.

19 Ekim Terazi Yeniay

Aile ve kariyer aksında değişmesi gereken konularda yenilenmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir kariyer yolu seçebilirsiniz. Kariyer gelişiminiz adına üstlerinizle ya da önemli otoriter figürlerle görüşmeler sağlamak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte yaşadığınız yer ve aileniz ile ilgili konularda bazı gerginlikler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Aileniz ile kurduğunuz bir ortaklık durumunuz var ise burada bir bitirme veya uyum bulmak durumunda kalabilirsiniz.

22 Ekim Mars Terazi

Kariyerinizle ilgili sizi engelleyecek koşullara karşı mücadele vermeniz gerekebilir. Üstlerinizle olan iletişimlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreç. Üzerinizde baskı oluşturan bazı konular yeniden gündeminize gelirken yeni bir kariyer arayışı içerisinde olabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ortaklıklarınızı gözden geçirmeniz gereken bir durum söz konusu olacak. Bu aşamadaki artık sorunlarınızı görmezden gelmemelisiniz. Çözüm odaklı olun.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.