Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça önemli bir ay olarak hafızalarınızda kalacaktır. Tüm aşk hikayenizi yazdığınız belki de parasal ilişkilerinizin yeniden güçlendiğini gördüğünüz bir ay olabilir sizler için. Geçmiş aylarda kırıldığınız bazı konularda bu ay toparlanmalar yaşıyor olacaksınız. Yeni bir başlangıç ya da yeni bir başarı sizleri yaşama karşı daha da heyecanlandırıyor olacaktır.

5 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşecek yeniay sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinizi büyültecek ve sizi yeni ortamlara dahil edebilecek düzeyde olacaktır. Yeni bir arkadaşınızın olması ve bu yeni dostluğun sizin vizyonunuzu değiştirecek bir noktaya getirmesi mümkün olabilir. Belki de bu kişi yeni bir ilişki başlatacağınız kişide olabilir. Kendinizi ilk kez birinin yanında daha özgür ya da daha rahat hissediyor olabilirsiniz. Bununla birlikte başlatacağınız bu ilişki size kendinizi yeniden bulduracak noktaya getirebilir. Bazı konularda cesur olmak durumunda kalabilirsiniz.

19 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile alamadığınız bazı ödemeleri alabilirsiniz ya da yeni iş birlikleri, teklifleri önünüze gelebilir. Bu dolunayda Merkür’ün de Venüs’ünde sizi destekliyor olması yatırımsal alanlarınızı değiştiriyor olabilir. 16 Mayıs sonrası Mars gezegenin sizin burcunuza geçiyor olmasıyla evliliğiniz ile ilgili bazı konuları sorgulayabilir bir yol ayrımına gitme kararı alabilirsiniz. Ait olmadığınız bir yeri bırakma kararı alabilirsiniz. Huzur dolu bir mayıs ayı dilerim.
 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: