Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

21 Haziran - 22 Temmuz YENGEÇ Burcu Genel Özellikleri >
650 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili yengeçler Temmuz ayının sizlere beklentilerinizi karşılama noktasında son derece büyük döngüler içerdiğini söyleyerek yazıma başlamak istiyorum. Uzun süredir sabretmekte olduğunuz bazı konuları bu ay itibariyle gerçekleştirmeniz çok mümkün gözükmektedir. Hayatınızla ilgili önemli planlar yapacağınız bunun yanı sıra kendinize olan güven duygusunu da tazeleyeceğiniz bir zaman dilimine hoş geldiniz. Finansal konularda alım- satım, vergi ve miras konuları fazlasıyla gündeminizde olacak gözüküyor. Aileniz veya ortaklarınız ile birlikte yürüttüğünüz gelir durumunuz ile ilgili ani ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zira Uranüs'ün devreye girmesiyle birlikte yaşamınızda bazı döngülerin şaşırtıcı bir şekilde gerçekleşeceği müjdeleniyor. Bu ay yeni bir işe başlama konusunda hızlı bir haber alabilir ve akabinde harekete geçebilirsiniz.

13 Temmuz saat 05.48'te Yengeç burcunda güneş tutulması

Bu güneş tutulması ile beraber kişisel yaşamınızın tamamen değişeceği eski yaşam biçiminizin artık çok gerilerde kalacağı yeni başlangıçlara adım atıyor olacaksınız. Taşınma veya yeni bir mülk edinme durumu hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilir. Aynı zamanda özel hayatında eskiden yarım kalan aşkları olan yengeçler bu döngüde yarım kalan duygularını tamamlayabilirler. Bekar olan Yengeç burçları evlilik teklifi alabilir veya ilişkilerini ciddi bir birlikteliğe götürme kararı alabilirler. Uzun zamandır süren bir ilişkileri var ise burada artık bazı konularda yüzleşmeler yaşayabilir ayrılık kararı verebilirler.

26 Temmuz Merkür Aslan burcunda geri gidiyor.

Merkür'ün Aslan burcunda geri gidiyor oluşu sizlere bir takım projelerinizle ilgili yeni bilgiler edinmenizi sağlarken bunun yanı sıra önemli kişiler ile görüşüp yaşamınızı daha iyi nasıl idealize etmeniz gerektiği konusunda sizlere ipuçları verecektir. Yaşamınıza giren bu yeni kişilerle ilgili o kadar büyük bir farklılık kazanabilirsiniz ki şu ana kadar yaşamış olduğunuz hayatın bir nevi boş geçtiğini dahi düşünebilirsiniz. Kısaca bu tutulma ile yürütmüş olduğunuz işlerdeki bazı kilit noktaları daha iyi görebilecek ve tanıştığınız kimseler sayesinde yaşamınızı idrak edemediğiniz bazı olayları daha iyi idrak etme anlayışına ereceksiniz.

27 Temmuzda Kova burcunda Ay tutulması

Yaşanacak olan ay tutulması sizlere maddi konularla ilgili belirli bir sonuçlanma getirebilir ancak bunun yanı sıra yöneticileriniz ile olan ilişkilerinizi de düzene sokmanız gerektiğini de hissettirebilirsiniz. Zira bazı konularda fazlasıyla fedakârlık yaptığınızı düşünüyor ve bunun karşılığında aldıklarınızı yeterli görmüyorsanız bu noktada işinizi değiştirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak bazı şeyleri sonlandırmadan önce yine de etraflıca düşünmenizi tavsiye edebilirim. Yeni Ay’ın sizlere mutluluk, neşe ve sevinç getirmesini diliyor önünüzü göreceğiniz nice zamanlara diliyorum.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.