Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
110 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Yıllık Burç Yorumları

2016’nın yorucu ve çaresiz bırakan etkilerine elveda deme vaktidir. Satürn tüm Yayların hayatını değiştirip yeniden inşa etmeye devam ediyor. Sorumluluklar ve elinizi taşın altına koymaktan çekindiğiniz durumlar sizi güçlü bir şekilde dönüştürmeye devam edecek.2016 yılında öğrendikleriyle yaşamı ciddiye alan Yaylar 2017 tüm kudretleriyle onları cesaretlendirip güçlendirecek. Geçtiğimiz yıla göre 2017, sizlerin daha rahat nefes alabileceği ve mücadelelerinin karşılığını görebilecekleri bir döneme işaret ediyor olacak. Tabi ki sınav daha bitmedi. Satürn gezegenin 2017 Aralık ayına kadar burcunuzda hareketi devam edecek. Birçok Yay’ın hayatı sorumluluklarla sınanmak üzere yeniden gündem yaratacak. Jüpiter’in de 10 Ekim’e kadar olan desteğiyle dostlarınız ve sosyal çevrenizden güçlü destekler alabileceksiniz. Yeni bir yaşam alanı ve yeni bir sosyal çevre içerisinde olmanız, eskiden çevrenizde olan kişilerin tümünün değişime uğradığınızı düşündürecek, hâlbuki değişen siz olacaksınız. Yaşça büyük ve olgun kişilerden önemli destekler alacaksınız. Birçok Yay burcu çocuk sorumluluğu almak anne ve baba olmak isteyebilir, bekâr Yaylar içinde artık ilişkilerini ciddiyetle algılamaları ve ciddiyete doğru adım atmaları gereken bir süreç oluşturabilir. Özellikle 11 Şubat’ta oluşacak olan Aslan ay tutulmasından sonra aşk hayatınızda ve sosyal yaşamınızda önemli süreçler gündemde olacak. Sosyal çevrenizde tanışacağınız önemli kişilerle ilişkiye başlayabilirsiniz. Hukuksal ve ticari konularınızla ilgili de önemli sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.26 Şubat Balık güneş tutulmasına dikkat! Kariyer ve aile aksında önemli bazı problemler yeniden gündeme gelebilir ya da babanızın sağlığı ve kariyeri ile ilgili sorumluluk almanız gereken bir dönem oluşabilir.

İKİ KARPUZ BİR KOLTUĞA SIĞMAZ

4 Mart’ta başlayacak olan Venüs Retro’su eski ilişkilerinizi ve kısırdöngü haline gelen problemlerinizi yeniden gündeme taşıyacak. Dikkatli olun, aman temkinli davranın desek bizi ne kadar ciddiye alacak Jüpiter’in çılgın çocukları oda ayrıca tartışılabilir Biz yine de uyaralım. İyimserlikleri ve içlerindeki ya ‘’yok canım bizim aramızda bir şey ‘’ diye başlayan flörtleriyle, artık karar aşamasına geliniyor. Ve o muhteşem karar anı aşk hayatında kafa karşılıkları içinde sorunlu bir dönem geçirmenize neden olmamalı. Satürn tüm bilgeliği ile size artık karar vermeniz gerektiğini söylüyor. 26 Şubat Balık burcundaki Halkalı Güneş tutulması ile sizin önem verdiğiniz bir projenin ya da işin tamamlanmasını yaşayabilirsiniz. 26 Nisan-11 Mayıs tarihleri arasında aşk ve ilişkilerde sürpriz ve şaşırtıcı etkileri tetikleyici nitelikte. Bundan sonraki hayatınızda kalıcı olan kişilerle tanışmalarınız mevcut. Bu başlangıçları güzel değerlendirmenizi öneririm. 9 Haziran Yay burcunda gerçekleşecek dolunaya kadar ilişkilerinizi dengeli ve gerçeklik algısı içine oturtmazsanız, hayatınıza dair büyük bir çıkmaz içinde olduğunuzu düşünerek kendi motivasyonunuzu azaltabilirsiniz. Şayet bu tarz durumda enerjinizi kaybetmezseniz başarabilirsiniz, daha sonrasında çok güçleneceğiniz ve yılın sonunda Satürn döngüsünde çıktığınız bir dönemin keyfini sürmeye başlayacaksınız.

FİNANSAL KAYNAKLARINIZDA ORTA YOLU BULMALISINIZ

20 Kasım ve 20 Aralık sürecinde Satürn hediyesine dikkat sevindirici gelişmeler olabilir. Tabi ki iki yıl boyunca imtihandan başarılı çıkanlara. Başarılı çıkmak derken, sorumluluklarını alanlar ve yaşamın ciddiyetini, partnerinin duygularını yok saymayan, dürüst olan yaylara sesleniyoruz. Bu süreç tarafından ödüllendirileceklerdir. 21 Ağustos Aslan burcunda oluşan güneş tutulmasıyla yükseköğrenime başlayabilir, basın, medya, internet, bilişim ve uluslararası bir proje gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Seyahatleriniz ve kardeşlerinizin hayatlarıyla ilgili değişimlerde gündemde.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 28 Mart Koç Burcunda - Yeniay
• 11 Şubat Aslan Burcunda -Halkalı Ay Tutulması
• 09 Haziran Yay Burcunda-Dolunay
• 24 Haziran Yengeç Burcunda - Yeniay
• 21 Ağustos Aslan Burcunda –Tam Güneş Tutulması
• 3 Aralık İkizler Burcunda - Dolunay
• 18 Aralık Yay Burcunda - Dolunay

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.