Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Güler yüzlü, iyi niyetli, açık sözlü ve yardımseverdir. Felsefe ve yargı yeteneği oldukça gelişmiştir. Son derece güvenilir biridir. Yeni insanlar ve yeni yerler keşfetmekten hoşlanır, tek düzelikten rahatsızlık duyar, sürekli öğrenecek bir şeylerin peşinde koşmaktan zevk alır. Kendisi dürüst olduğu için herkesten de kendisi gibi olmasını bekler. Açık sözlü olması bazen düşmanca tavırların hedefi olmasına neden olur. Ani karar alıp hayatı boyunca pişmanlık duyabilir. Dostluğa önem veren, sosyal bir insandır. Aşkta sahip olmak ve sahiplenilmek ister. Yalana tahammülü yoktur. Heyecanlı yapısı nedeniyle ikili ilişkileri daima keyiflidir. 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.