Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
1100 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Pozitif bir hafta olsa da bazı beklentiler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunlarına dikkat etmeli daha özverili davranmalısınız. Finansal projelerinizi yönetirken iletişim ve ikna edici üslubunuzla maddi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumlu süreçler size iyi gelecek. İlişkilerinizde güç kazanacağınız bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Buradaki akılcı davranışlarınızla önemli dengeleri sizin tarafınızdan olumlu bir şekilde dönüştürebilirsiniz.16 Ağustos ikili ilişkilerimiz ve ciddiyet gerektiren konularınızla ilgili bazı gerilimler olabilir. İlişkileriniz hayatınızı baskılıyormuş hissine kapılabilirsiniz. Yalnız olan yaylar ilişkilerinde netlik kazanmak adına bazı mücadeleler vermek durumunda kalabilir.

Haftanın Mottosu: Köhne fikirler paslı çivilere benzer, kolay kolay yerlerinden sökülmez.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14 - 20 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.