Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, kariyer ilişkilerinizin geleceğinizi belirlemesi adına oldukça önemli bir hafta olduğunu söyleyebiliriz. Bu sonuçlar biraz zorlayıcı olabilir. Bu hafta çalıştığınız yerle veya yeni işe gireceğiniz yerle önemli bir görüşme yapmak durumunda olabilirsiniz. Belki de önemli bir müşteri ziyaretiniz olabilir. Bu hafta, çevrenizdeki insanları manipüle etmeye çalışmaktan kaçının. Zor bir karar sizi bekliyor olabilir. Muhtemelen bu, sevmediğiniz bir şeyle ya da sizin görüşlerinizle çelişen bir şeyle ilgili olmasından kaynaklanıyor. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil veya sizin sevmediğiniz bir durumu başkalarının da sevmemesi gibi bir kural olamaz. Finansal olarak, bu hafta yüksek beklentilerden uzak durmalısınız. Kişisel yaşamınızdaki aşk veya duygusal sorunlarınız açısından artık bir düzene girmelisiniz. Bu haftaki konu, eski sorunları çözmenin yeni yollarını bulmaktır. Şimdi sadece kişisel ilişkilerinizi değil, aynı zamanda arkadaşlarınızla olan insanlarla ilişkilerinizi de sıraya koymanın zamanı geldi. Sahteliklerden kendinizi koruyun. En önemlisi kendinizi artık kandırmayın.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.