Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili yaylar eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün kafanızda olan bir projeyi hayata geçirebilir ve güçlü dostluklar sayesinde işi yapabileceğinize olan inancınız kuvvetlenebilir. Yapmak istediğiniz iş ile ilgili güvenilir bir ortak arama çalışmanız sonucunu verebilir. Bu hafta sizlere her yönden şanslı olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçmişte yaşamış olduğunuz bazı problemler ve kişiler arası çatışmalar artık gerilerde kaldı. Sizlerin alacağınız dersi yeteri kadar aldınız. Şimdi ise hayat sizlere aldıklarını geri vermeye hazırlanıyor. Hem çalışma hayatında hem de özel yaşamda haberler birbiri ardınca sıralanıyor. Sizlere de sadece bu işin keyfini çıkartmak kalıyor. Hafta sonu bekâr yaylar karşılarındaki kişiden bekledikleri adımı alabilir ve bunun üzerine kırılmış olan cesaretleri yeniden toparlanabilir.

Haftanın mottosu: “Rüzgâr esiyorsa bırak söğüt düşünsün, çınara zaten bir şey olmaz."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: