Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
1130 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya başlarken ilişkilerinizdeki bazı değişimler sizi ileriye doğru götürecek motivasyonu sağlayacak düzeyde olacaktır. Hedeflerinize odaklanma zamanı geldi. Artık son tamamlanmalar içerisindesiniz. Sizler için düzlüğe çıkmak çok yakın ama çıkmadan düşünmeniz ve irdelemeniz gereken bazı konular gündeminizde olacak.

Aşk hayatınızda uzun zamandır almaktan çekindiğiniz bazı kararlar artık gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. İlişkilerle ilgili ciddi bir sınavı vermiş olmanın gururu, artık yeni ilişkilere güvenle adımlar atmanızı sağlayacak. Merkür’ün burcunuzda Retro olması geçmiş hatalarınızla adaletli bir şekilde yüzleşmenizi sağlayacak. Bazı yerlerde mantık hataları yapmış olduğunuzu hissediyor olacaksınız.

Hafta sonu ilişkilerde net kararlar ve konuşmalar yapma zamanı. Hafta ortasında gizli kalmış bazı konulara dikkat. Şüpheci ve kıskanç tavırlarınız yersiz olabilir. Pişman olmanız muhtemel olan konulara karşı daha temkinli olmanızda fayda var.

Haftanın Mottosu: Daima ara, bugün altın ararken bakır bulursun, yarın bakır ararken altın.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.