Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
1102 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya sosyal çevre ve iletişim kanallarınızın güçlenmesiyle başlangıç yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızdan zorlandığınız konular adına destekler alabileceksiniz. Sizin de bu hafta arkadaşlarınıza manevi destekler vermeniz gerekebilir. Aksi halde ilişkilerinizde güven kaybı yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda daha disiplinli davranmalısınız.

Bu alanda hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni projelere başlamak isteyebilirsiniz. Ama eğitim, basın-medya ya da seyahatleriniz ile ilgili alanlarda problemler kariyer bağlantısı taşıyorsa bu noktada bazı sorunları hızlıca çözüme ulaştırmalısınız. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir. Yeni ilişki fırsatları da gündeminizde olurken, var olan ilişkilerinizde bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Önemli bir dileğiniz ve hayaliniz hızlıca gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizden yardımlar alabilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verebileceğiniz güzel ve verimli bir süreç. Kişisel farkındalığınız hayatınızda önemli bir aşamayı geride bırakacaktır.

Haftanın Mottosu: Zor olan karşıdan karşıya geçmek değildir, karşıda sizi kimin beklediğidir. 

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.