Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar; bazı fırsatların kapılarını aralayabileceksiniz. Kendinize iyi gelen ruhsal yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Ofis ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla bu dönemde gergin bazı konuşmalar geçebilir. Fedakârlıklarınız söz konusu olduğunda ilişkilerinizde dengeyi oluşturamayabilirsiniz. Bu dolunay fazında Venüs’ün de Başak burcunda hareket etmesiyle ilişkilerde gizlilik eğiliminiz artabilir. Karşınızdaki kişiden bir süre zarfı için fedakârlık isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki gizli ve platonik aşklara dikkat. Yeni gelen iş teklifleri ya da sizin iş arayışlarınız olumlu yönde sonuçlanabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.