Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
1141 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta aile, ev ve yuvanızı ilgilendiren her konuda aktivasyon sağlamanız ve gerektiğinde elinizi taşın altına koymanız gereken bir süreç olacaktır. Kendinizi düşündüğünüz ve bencillik yaptığınız bazı konularla ailenizin sizi yüzleştirmesi mümkün gibi gözüküyor. Bu çerçeveden bakıldığında sizlere söylenenler ve sizin bunun karşısında hissettikleriniz ağır gelebilir. Kendinizi özgür ve hesap vermeye açık bir yapıda görmek istemeyebilirsiniz. Âmâ bu süreçte ailenizin yanında olmanız gereken ve belki de birbirinize kenetlenmeniz gereken konular mevcuttur. Bu konuları da es geçerek üzerini kapatmanız mümkün değildir. Aile olmak karşılıklı güven ve saygı gerektirir. Sizler bu kutsal yuvada belki uzun zamandan beri baskın ve kontrolcü davrandığınız belki de üzerinize binen sorumluluklar sizi böyle yapmaya zorluyordu.

Fakat şimdi eskisi gibi ağır sorumluluklar altında değilseniz bir parça değişmenizde ve esnek olmanızda bir zarar yoktur diye düşünüyorum. Zira kişi kişinin aynasıdır derler. Sizdeki bu olumlu değişim karşı taraftan da kopya etkiler halinde size geri dönecektir. Yaşam bize sunulan en iyi armağandır. Genel anlamda ilişkilerinizde yine güven sarsıcı olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Özellikle kariyer beklentilerinizi yürüttüğünüz kişiler ve olaylarla ilgili artık daha somut ve gerçekçi bir bakış açısıyla olayları gözlemleyip bir ders çıkarmalısınız. Bunun yanında haftanın ilk günleri aşk ve flörtler anlamında aktif, hareketli ve yaratıcı enerjiler devrede olacak. Heyecan verici olaylar gündeminizde ama kafanızı karıştıran aslında genel hayatınızdaki sorunlar. Bunlara karşı da hafta ortasından itibaren bulacağınız finansal çözümlerle rayına oturan rahat bir profil çiziyor olacaksınız.

Haftanın mottosu: “Şiddet göstermeden güçlü, zayıflık belirtmeden yumuşak ol."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumu

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.