Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta karizmanız ve çekiciliğinizin oldukça yerinde olduğunu unutmayın ve kendinize haksızlık etmeyin. Haftaya daha fazla enerjiniz düşük başlıyor gibi gelse de hemen bunu aksi bir yöne çevirmeli özgüveninizi kazanmalısınız. Yakın çevrenizden alacağınız iltifatlar ve övgüler size kendinizi oldukça iyi hissettirecek. Bu hafta sonuna doğru ailevi konularda kendinizi yanılgılara sürüklenmiş hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ve beklentilerinizle ilgili de bazı şeyler beklediğiniz gibi gelişmeyebilir ve bu durum emin olduğunuz beklentileri tersine çevirebilir. Bu nokta sizlere ilişkilerde güven kavramını sorgulatabilir. Geçmiş aşklara dönme isteğinizde de dikkatli olmalısınız. Geçmiş her zamanki geçmiş haliyle yerinde olmuyor olabilir. Bazen bazı şeyleri değiştirmeye gücümüz yetmeyebilir. Âmâ anlamaya gücümüz vardır.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: