Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ay yay burcunda başlıyorsun ve şuan senin burcunda olan mars ile kavuşuyor. Özellikle pazartesi ve Salı daha atak ve saldırgan bir ruh hali içinde olabilirsin. Hiç olmadığı kadar haddini bildirme duygusu içinde olabilirsiniz. Bundan biraz daha geride durmalısınız. Çarşamba günü finansal konularınız ya da hesapta olmayan harcamaları kapatmanız gereken bir karar vermeniz gerekebilir. Ödemeler, hukuksal problemler belki de iş yerinizle ilgili bazı işler önem arz edebilir. Hızlı ve öfkeli hareketler hayat akışınızı yavaşlatabilir. Sağlığınıza ve bağışıklık sisteminize özen gösterin. Sakarlıklara ve ufak tefek kazalara karşı temkinli olun. Bir elinizde iki bardak taşımamanız gereken bir haftadasınız. Farkındalıklı olun. Bırakın bir şeyler yavaş ve geç olsun.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.