Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar; bu hafta yoğun dürtülerinize dayanarak uzun vadeli planlarınızı bozabilecek hamleleri yapmaktan kaçının. Ruh haliniz iyi olacak ve sosyal hayatınız sizi kendinize daha iyi hissettirecektir. İlişkinizle ilgili önemli kararlar veya gerçekleşmeler yapma ihtimaliniz yüksek. Eşinize ya da ortağınıza büyük bir açıklama yapmadan önce çok dikkatli düşünün. Geçmişte kariyerinizde verdiğiniz çabanın bu hafta meyvesini alabilirsiniz. Finansmanınızda, geliriniz artabilir. İçinde bulunduğunuz bir proje bu hafta ani ve beklenmedik bir dönüşe neden olabilir. Beklemediğiniz sürprizlere bu hafta hazırlıklı olun. Yakın bir komşunuz ya da yakın bir arkadaşınız sizleri bir konuda suçlayabilir. Bu noktada açıklayıcı olmalısınız. Kendinizi izah etmekte zor olan durumlar içine sokmamalısınız. Evinizdeki eksiklikler veya problemleri çözmek için bu hafta kendinize zaman ayırın.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 18 Kasım - 24 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.