Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
1152 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, yeni bir haftaya başladığımız bugün yoğun bir şekilde ev veya tadilat gibi konularla uğraşarak çaba sarf edeceğinizi ve birtakım yenilikler yaparak gününüzü keyiflendirmek isteyeceğinizi söyleyebiliriz. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir durumla ilgili artık nihai sonlanmaya giderken içinizdeki coşkunun da bir o kadar arttığına tanıklık edebilirsiniz. Özel yaşamda ise sevgiliniz veya eşinizle uzun süredir yaşamamış olduğunuz duyguları tekrar tazelemek adına farklı süprizler denemek isteyebilir ve sevginizi içtenlikle göstermek arzusunda olabilirsiniz. Ailevi konularda ise bazı problemlerin sürekli tekrar edilişi sizleri karamsarlığa itebilir. Ancak kısa bir süre sonra bunların da bittiğine tanıklık edebilir ve içinizdeki mutluluğu doya doya yaşayabilirsiniz. Finansal konularda ise bazı hayallerinizi gerçekleştirmek isteği ile hareket ederken bir anda maddi bütçenizi sarsan girişimlerde bulunabilirsiniz. Buna karşı dikkatli olmanız gerekmekte. Hafta sonuna doğru bekar yaylar sosyal çevre aracılığı ile sürpriz bir kişi ile tanışabilir ve geçmişte yaşanan bir aşk hikayesi yeniden canlanabilir.

Haftanın mottosu: "Oysa yaşamında beni heyecanlandıran ve yaşama sevincimi artıran o kadar çok şey varmış ki bunu daha yeni anlayabiliyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.