Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
472 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Yakın çevre iletişimlerinizin aktif olduğu önemli bir süreç. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Eğitim hayatınız ve seyahatlerinizi ilgilendiren konularda önemli planlar oluşabilir. Hayatınızı yoluna sokmanız ve ilerleyen günlerde artacak iş temponuzu ön görerek planlarınızı iyi yapmanız gereken bir zaman dilimi. Yakınlarınızın sorunları ile ilgilenirken kendi planlarınızı ertelemeyin.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Kariyerinize dair bazı sorunlar ve sıkıntılarla yüzleşebilirsiniz. Eski hatalar gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemde acele kararlar vermekten kaçının. Bazı söylemleriniz kariyerde yanlış anlaşılabilir. Verilmiş sözler üzerinden hareket etmeyip, gerçekçi sonuçlara odaklanmanız gereken bir dönem.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Fiziksel zevklere kendinizi adayacağınız bir dönem diyebiliriz. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi isteyeceksiniz. Kendinizi kusursuz ve haklı görebilirsiniz. Bu yüzden etrafınızdaki insanlar sizin için kendinizi beğenmiş olarak düşünebilir. Aşkta oldukça flörtçü ve romantik bir döneme giriyorsunuz. Rekabet ruhunuzu beslerken bunu aşk ve ilişkiler arenasında meydan okuma tarzında yapmamaya özen gösterin.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Seyahat etmek ve kendinizi yeni bir dünyaya doğru açmak adına olumlu. Aşk hayatınıza dair yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde Ahlaki ve etik kuralları sorgulayabilirsiniz. Kadersel tanışmalar gündemde olurken, geçmiş aşkları da gündeminize alabileceksiniz. Bu transit etkisini kararlı ve dengede olmak adına iyi kullanmalısınız.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.