Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
473 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Sadece hayatın zevkli alanlarına dokunan bir dolunay. Hayatın tadını çıkarmak isteyeceğiniz konularda önemli kararlar alabilir ve bununla ilgili önünüze fırsatlar sunulabilir. İçinizde ki masum çocuk yeniden hayata döner ve oyunlar oynamaya başlar. Kalbinizin ritimleri bu dönemde daha da hızlanabilir. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz hızlı bir dolunay.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Ruhsal anlamda kendinizi daha dingin hissedebilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal kişisel gelişiminizi olumlu yönde etkileyecek konular gündeminizde olabilir. Bu dönem Astroloji ve benzeri kişisel gelişim konuları ilgilinizi çekebilir. Yayıncılık anlamında kitap yazmak veya şiir yazmak gibi faaliyetler içerisinde olabilirsiniz. Üretmenin sizi iyileştireceği bir transit etkisi olacaktır.

14 Ekim Venüs terazi

Hayatınıza yeni insanlar katılabilir. Yeni ilişki fırsatları da gündeminizde olurken, var olan ilişkilerinizde bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde yaşadığınız olayların artık çözüme ulaştığını görmeniz sizi daha motive edecek ve farklı girişimlere doğru itecektir. Hayatınızda yeni kararlar almak isteyeceğiniz ve yaşamı daha güvenli yönünden ele alacağınız bir transit etkisi geçireceksiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Önemli bir dileğiniz ve hayaliniz hızlıca gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizden yardımlar alabilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verebileceğiniz güzel ve verimli bir süreç. Kişisel farkındalığınız hayatınızda önemli bir aşamayı geride bırakacaktır.

22 Ekim Mars Terazi

Sosyal çevrenizde var olan sorunlar yeniden nüksedebilir. Arkadaşlarınız ve rekabet konulu olayların gündeme gelmesi sizi rahatsız edebilir. Kıskançlık ve kıyaslama gibi konular yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Ya da siz çevrenizdeki insanları istemsizce püskürtme yönüne geçebilirsiniz. Dostluklarınızı veya çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi bu dönem korumanızı ayrıca önerebiliriz.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.