Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay telaşlı ve hareketli bir ay içinde olabilirsiniz. Hayatınız gezegenlerin güçlü momentumu tarafından yönlendirilecektir. Bu ay hayatınıza iç endişeler ve yaşamın duygusal yönleri hâkim olsa da siz bunları kolayca aşabileceksiniz. Tüm eylemleriniz doğru duygulara dayanmaktadır. İradeniz sayesinde kendi kaderinizi belirleyebilir ve bu konuda başkalarına bağımlı olma zorunluluğunuzdan uzaklaşabilirsiniz. Bu ay gündeminiz kendinize olan saygınız ve özgürlüğünüz olacaktır. Bu konuda partnerinizden anlayış bekleyebilirsiniz.

Sizi ilgilendirecek en önemli konulardan biri 3 Ocak Cuma günü saat 13.20’de Mars, Yay burcuna geçecek, rekabet artacak. Kendinize daha fazla mücadele ederken bulabilirsiniz. İşler yoğunlaşabilir ve kendinizi her alanda gereğinden daha fazla savunmak zorunda hissedebilirsiniz. İlişkilerde sanki partner sizi anlamıyor gibi gelebilir. Bunların hepsi geçici etkiler. Bu yüzden bu ocak ayı içinde gereğinden fazla sorumluluklar üstlenmeyin ve üzerinize gelenleri biraz çevrenizle paylaşın. Bağışıklık sisteminize daha dikkat edin.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek Yakın çevreyle görüşmelerinizde önemli bağlantılar kurabilir ve parasal konularda sonuçlanmalara deneyimleyebilirsiniz.

Ortaklık veya hukuksal konularınız önemli bir gündem yaratabilir. Aile ortamı uyumsuzluklarını çok fazla büyütmemelisiniz. Bu süreçte alttan almalı ve sabırla yaklaşmalısınız. Aile içindeki barışı ve anlaşmayı düzeltmeye çalışmalısınız. Finansal anlamda savurgan yapı içinde olmamalısınız aksi takdirde bu ay maddi zorluklar yaşayabilirsiniz.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hedeflerinize ulaşmak için daha fazla disiplin gerekiyor. Ayın 20 sinden sonra para kazanmak için daha fazla enerji harcamalısınız. Sosyal çevreniz ve aile üyeleriniz gelirinizi artırmada etkili olabilir. Eğitimlerine devam eden yaylar için akademik çalışmalarına biraz daha ağırlık vermeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Bu ay seyahat yurt içi ve yurt dışı seyahat planlarınız olabilir ama gereksiz zaman ve para kaybını önlemek için seyahatinizi temel amaçlarla sınırlamak gerektiğini söyleyebiliriz. Mümkün oldukça biraz daha bu konuda planlı olmalısınız. Bunun dışında evinizde arızalanabilecek aletlere karşı daha önlem alıyor olmalısınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.