Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça destekleyici ve güçlü bir ay olduğunu söyleyebilirim. Kasım ayı birçok kişi için yeniden düzen getirici şeylerle karşılaştırırken size sanki seçme hakları sunacak gibi. Bazı şeyleri bugüne kadar kontrol edemediniz ama sanki bu Ay’ın sonlarına doğru her şeyi istediğiniz yönde ilerletebileceksin. Özellikle çalışma hayatın varsa buradaki ufak çaplı krizleri yönetmen veya bunları uzlaşmacı yönünle iyi bir yönde bağlıyor olman çok önemli olacak. Eğer bir işin yoksa ve iş arıyorsan işte tam zamanı geldi. Şimdi harekete geçmelisin ve bazı şeyleri düzene oturtmalısın. Mutlaka bu ay önüne gelen ilk iş teklifini değerlendirmeli ve ortaya çıkmalısın. Asla parasal konularını bahane etme ve geri planda kalma.

12 Kasım’da gerçekleşecek olan boğa burcundaki dolunay sana asla büyük yatırımlara girmemen gerektiğini söylüyor. Bu ay bir ev ya da bir araba alacaksan bunla ilgili girişimlere dikkat etmen gerekmektedir. Çok acil değilse bu işlere pek fazla sıcak bakmamalısın.17 Kasım sizler için oldukça önemli olabilir. Bu zaman diliminde agresif çıkışlar yapmamaya ve ani kararlar vermemeye özen göstermelisin. İşten ayrılma ya da iş değişikliği gibi konuların gündeminde olabilir. Manevi ve duygusal temalar ön planda olacak. Aşk ve ilişkilerde daha korumacı fedakâr ve içe dönük olabilirsin. Karşılıklı fedakârlık bu süreçte ilişkini farklı bir boyuta taşıyabilir.

26 Kasım’da senin burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile harika bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hisleriniz ve sezgileriniz oldukça kuvvetleniyor. İkili ilişkilerde tamamlanma duygunuz artabilir. Yeni bir aşk hikayesine adım atabilir ya da bazı şeyleri bir süre gizleme eğiliminde olabilirsiniz. Aşk yaşadığınız kişiler mesafece uzak kişiler olabilir ve sen bu durumu da kabullenebilir ve fedakarlıklar yapmak isteyebilirsin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.