Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, Yepyeni umutlarla yepyeni beklentilerle bir yıla daha giriş yaptık. Partnerinizle zorlandığını ve işin içinden çıkamadığınız konular için bu ay size bazı manevi destekler sunabilir. Ne yapmak istediğiniz konusunda daha tutarlı olmak zorundasınız.7 aydır ayrılmak istediğiniz eşinizden bugün acaba çocuk mu yapmalıyım fikri oluşuyorsa bu alanda ciddi sıkıntılar yaşarsınız. İlişkinizde ya egolardan sıyrılıp biraz daha sakin olmayı öğrenmelisiniz. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız aldanışlar sizin suçunuz değildi. Yorgunluklarınız sizi aslında bu yıla hazırlayan bir kazanımdı. Artık kime ne kadar güven duyacağınızı veya kime iki kere güveneceğinizi daha iyi biliyorsunuz. Aile ilişkilerinizde parasal ve finansal konularınız arasında birtakım anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Ekonomik koşullarınızı daha güvenli alana taşımak isteyebilirsiniz. Aile desteği almak sizin için bu ay önem kazanabilir. Aslan burcundaki Ay tutulması ile birlikte bu durumlar daha da hız kazanacaktır. Kardeşleriniz ile ilgili birtakım problemleri çözmek size de kalabilir. Hızlı çıkabilecek kısa seyahatleri de öngörebiliriz.

Yıldızlı günler:1-2-6-23-25-27 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.