Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili yaylar Kasım ayının en şanslı burçlarından birisi olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter 1 yıl sizin burcunuzda olacak. Sizlere her konuda güzellikler ve fırsatlar getirirken bazı durumları ise olduğundan fazla abartamaya da meyilli kılacaktır. Jüpiter yay burcunda iken sizleri hayata karşı savunma mekanizmanızı geliştirecek bazı olaylarla da karşılaştırabilir. Özellikle 2015-2017 yılları sizler için birer kâbus noktasındaydı. İşte bu dönemde yaşanılan haksızlıklar ve kayıpların bu gelecek bir yıl içinde meyvelerini almaya başlayacaksınız. Tabi önemli olan o dönemlerden dersler alındı mı? Uranüs'ün de bir müddet Koç burcuna geçmesi sanki sizleri bu alanda daha da fazla yüreklendirecek gibi görünüyor. Uzun süredir iş bulamıyorsanız bu ay iş bulmanız mümkün görünmektedir. Tabi evren hareketi alkışlar. Bunun için gönül rahatlığı ile bu ayı değerlendirebilirsiniz. Durum böyleyken haliyle çevrenizde sizi kıskananlar, elde ettiğiniz başarıları çekemeyenler veya yaşadığınız güzellikleri hazmedemeyen kişiler mutlaka olacaktır. Tabi arka planda neler yaşandığını sizlerin bu zamana gelmek için neler çektiğinizi kimse görmeyecektir. Bu yüzden yaşadığınız olumlu geçişleri hemen abartarak ve o coşkuyu paylaşarak seslendirmeyin. Bunun yanı sıra Mars kovadan çıkarak balık burcunun hareket etmeye başlayacak. Burada en fazla dikkat etmeniz gereken üstlerinizle ve çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki diyaloğa çok dikkat etmeniz olacaktır. Mars’ın bu konumu size istediğinizi söyleme sivridilli olma gereğinden fazla eleştirme gücünüzü yükseltebilir. İnsanlar sizi ben her şeyi mükemmel yapıyorum sen niye böylesin ki gibi bir tavırda görmeye hazır. Siz böyle olmadığınız halde bu tavırla suçlanabilirsiniz. Bir çeşit ukalalık suçlanması olabilir. Bu yüzden bu transiti daha sakin ve bilge bir şekilde geçirmelisiniz. Sözün kısası kasım ayını en fazla güzelliklerle yaşayacak olan sizler önünüze gelen fırsatları değerlendirmeyi bilir ve çevrenizde kendini bilmez insanlara karşı kulaklarınızı kapatırsanız harika bir ay geçirebilirsiniz.

Sizin için yıldızlı günler: 7,8,9
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.