Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili yaylar, Eylül ayı sizler için ilişkiler, yaşadığınız alan, eviniz ve gelecekle ilgili hayalleriniz konusunda değişimler ve yenilikler getirebilir.6 eylülde Merkür’ün başak burcuna geçmesi ve Satürn gezegenin ileri hareketine dönmesiyle bazı alışkanlıklarınıza ve kronik bazı rahatsızlıklarınıza artık son vermek isteyebilirsiniz.

9 Eylül de başak burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hem sosyal hem de özel ilişkilerinize yönelik bazı farkındalıklar kazanacağınız bir ay olacak gibi gözüküyor. Yaşamınız boyunca ikili ilişkilerde ne gibi hatalar yaptınız ya da yaşadığınız hayat tecrübeleri sizlere önemli bir deneyim kazandırdı mı? İşte bütün bu cevapları alacağınız ve önünüze yepyeni bir sayfa açacağınız yeni bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. Şimdi yanınızda olmasını istediğiniz kimler ve kimlerin yaşamınızdan çıkıp gitmesine izin veriyorsunuz artık bunlar önemli olacak.

14 Eylül civarlarında Merkür ve Neptün karşıtlığında vereceğiniz bu kararların geleceğinizi şekillendiren ve belirleyen önemli kararlar olacağını söyleyebiliriz. Yakın çevrenizin hayatında meydana gelen ani olaylar sizlere de önemli deneyimler yaşatabilir. Taşınma ve yer değişiklikleri gibi konuları bu ay sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Kısacası sizler için yeni bir dönemin başlangıcı ve geçmiş konuların kapatılması söz konusu. 

21 Eylül’de Güneş’in Merkür ile kavuşum halinde olması sosyal statünüzün değişmesi ve kariyerinizin parlamasına yardımcı olacak iyi bir zaman olduğuna işaret ediyor. Kişisel hedeflerinizi daha iyi anlayarak isteklerinizi elde etmek için strateji geliştirebilirsiniz.

25 Eylül tarihinde koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte yaşamınızda uzun zamandır zorlandığınız ilişkilerde artık mutlu sona gelindiğine şahitlik edebilirsiniz. Bu dönemlerde önemli bir karar alabilir; evlilik, nişan, söz gibi güzel başlangıçların ilk adımını atabilirsiniz. Aynı zamanda uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir beklentinizin gerçekleşmesi veya çok istediğiniz bir işe yerleşme gibi durumlar da söz konusu olabilir. 

 

Dikkat çekici tarihler:12-14-19 Eylül ve 23-24-25 Eylül Tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.