Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
493 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar, yepyeni bir yıla yepyeni farkındalıklarla giriş yapıyorsunuz. Artık siz eski siz değilsiniz. Satürn bir eve girmeye başladığında o kişinin yaşam alanı ile ilgili bir şeyler yapma isteğini arttırır ve sanki o alanda sürekli baskı gördüğü hissini de verir.

2,5 yıllık oldukça zorlu bir sınavı artık geride bıraktınız. Şimdi Satürn sizin para evinize giriş yapıyor. Para kazanmayı öğreneceğiniz önemli bir dönemin başlangıcındasınız.

Yılın başında 2 Ocak ta yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile finansal ve ekonomik koşullarınız, maaşınız veya kazanç sağlamayı düşündüğünüz bazı alanlarla ilgili önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz. İş temponuz daha tutarlı bir hal alacak. Sadece geçiminizi sağlamak olmayacak konu. Geleceğe yönelik planlarınızı, hedeflerinizi hayata geçirmek için harika bir ay içindesiniz. Maddi anlamda güvencenizi artık bir temele oturtmak isteyeceksiniz. Bu ay krediler, alacaklar veya borçlarınızı kapatma gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Acı genellikle daha büyük bir beklentiye uyum sağlama süreci sırasında ortaya çıkar. İşte siz bu süreci tamamen 2015-2017 yılı içinde tamamladınız. Artık organizmanız bu beklentiyi karşılamaya müsait bir şekilde gelişti. Dikkatinizi acı üzerine değil büyüme sürecine odaklarsanız bir daha aynı hatayı yapmazsınız. Bu transitler sizi iyileştirme sürecine sokuyor.

16 Ocak ta gerçekleşecek Oğlak burcundaki dolunay ile birlikte kendinizi ve vizyonunuzu genişletmeye açık projelere başlangıç yapacaksınız. Bir iş projeniz kabul edilebilir. Kredi başvurunuzdan olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Taşınma gibi konular gündeminizde olabilir.

21 Ocak sonrası Güneşin, Venüs’ün ve Merkür’ün Kova burcunda gerçekleşecek transit hareketleri sizlere yakın çevre arkadaşlıklarınız ve dostlarınız ile ilgili bir takım farkındalıklar içinde olabileceğinizin mesajını veriyor. Sosyal çevrenizde yeni tanışmalar söz konusu olabilir ve bunlar geleceğe yönelik size sağlam dostluklar getirebilir.31 Ocak'ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması ile birlikte bu durumlar daha da hız kazanacaktır. Kardeşleriniz ile ilgili bir takım problemleri çözmek üzerinize kalabilir. Aniden gelişen olaylar karşısında kısa yerlere seyahat çıkması mümkün.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.