Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
492 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter'in gerilemesi bu ay da devam ediyor olacaktır. Geçmişinizdeki bir takım olaylarla tekrar yüzleşmenizi sağlayacak durumlar yaşayabilirsiniz. Maddi girişimlerinizi geleceğe yönelik güven kazanacak bir noktaya getirmek sizi daha planlı ve hızlı davranmaya itecektir. Ancak ne olursa olsun dalgınlıklara karşı dikkatli olun! Aceleci hareket etmeyin.

Uranüs’ün boğa burcunda ilerlemesi ve 15 Mayıs'ta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte sosyal çevrenizde şaşırtıcı bir gelişme yaşanabilir. Grup çalışmaları, organizasyonlar, dernekler, toplantılar ve davetler arasında ışığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Üstlerinizle olan ilişkilerinizde kararlı duruşunuz kariyeriniz açısından önem kazanacaktır. Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilere karşı ekstra dikkatli olmalısınız. Kulağınıza gelen gizli haberlerle hamlenizi doğru yönde kullandığınız takdirde kazanan siz olabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişimlerinizde biraz daha uzlaşmacı olmanızda fayda var. Ev alım satım, gayrimenkuller ve yer değişimleri üzerine önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

29 Mayıs Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile hayatınızla ilgili önemli karar alabilirsiniz. Her bitiş yeni bir başlangıçtır. İkili ilişkileriniz ve kariyerinizde önemli kararlar alacağınız bir yeniay olacaktır. Kariyerde sürpriz bazı durumlar sizleri yeni beklentilere doğru yönlendirebilir. Ay ortasından itibaren eski eş veya partner ile ilgili konularda beklenmedik durumlar yaşayabilir ani tepkiler gösterebilirsiniz. İlişkilerinizde istediğiniz mutluluğu yakalama fırsatlarıyla karşılaşacağınız önemli bir dönemin içinde olduğunu bilmelisiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.