Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter gerileme hareketine bu ay da devam edecektir. Artık yavaş yavaş kaybettiğinizi düşündüğünüz bazı fırsatların bu ay size dönüş yaptığını görebilirsiniz. Kendinizi ve duygularınızı iyi kontrol ediyor olmalısınız.

5 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile hayatınız içeresinde olumlu yönde gelişmelerin olacağı rahatlıkla söylenebilir. Yakın çevre iletişimleriniz ve seyahatleriniz bu dönemde hız kazanıyor olacak. Yakın çevre arkadaşlarınızla kuracağınız kontaklar size önemli bir dönemin kapılarını açabilir. Zihninizde karmaşa yaratan sorunların cevabını bu dönemde kolaylıkla bulabilirsiniz. Yaşadığınız problemlere karşı önemli çözümler üretmek ve nedenleri araştırmak adına doğru bir zaman dilimi. Aşk hayatınızda bazı sürprizler ve yeni tanışmalar meydana gelebilir. Özellikle 17-18-19 Mayıs tarihlerinde iş yerinizde terfi yer değişimi gibi konularınız ön plana gelebilir.

19 Mayıs’ta akrep burcunda gerçekleşecek dolunay sizleri maddi konularda kararlar alırken çok dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarıcı. Öngöremediğiniz bazı konular hâlâ canınızı sıkıyor olabilir. Stres yaratacak bazı koşulları hayatınızdan artık uzaklaştırmanız gerekecektir. Aşk hayatınıza renk vermek isterken tam tersi bir durum oluşabilir. İlişkide sevgi eksikliğini fark edebilir ve beklentilerinizi daha da artırabilirsiniz. Ay boyunca aşk hayatınızın canlı olması adına emek sarf etmeniz ve fedakârlık yapmanız gerekebilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.