Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu ay sizler için hareket ve aksiyon dolu bir ay olduğu söylenebilir. İş ortamınız ya da sorumluluklarınızla ilgili verdiğiniz çabaların sonuçlarını alacağınız bir döneme giriyorsunuz. 9 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte hayat tarzınızda önemli değişimler söz konusu olacaktır. Bu dönemi kendinizi ve bedeninizi koruyarak geçirmenizi ve ufak hesaplaşmalar içerisine girmemenizi tavsiye edebiliriz. Yakın çevre akrabalarınızın sorumluluklarını ise gereğinden fazla üstlenmeyin. Bilinçaltınızın gizli derinliklerinde oluşan bu Dolunay sizi bazı gizliliklerle yüzleştirebilir. Korkularınızla yeniden tanışmanız gerekebilir. Bilinçaltınızı etkileyen bazı olaylar ve korkular karşınıza baş edilmesi güç bir konu haline gelerek sizi rahatsız edebilir. Gizli kalmış bazı sorunlar ve konular ortaya çıkabilir. Hırsızlıklara ve yanılgılara karşı daha dikkatli olmalısınız. 24 Mart’ta Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile aşk ve flörtlerle ilgili iletişim dengesini güçlü tutunca bu sorunları atlatıyor olacaksınız. İlişkilerde eski kararların artık kaybolduğunu hissedebilir ve bu noktada bazı restler çekebilirsiniz. Geçmiş ilişkilerde de aynı sorunlar vuku bulabilir. Bırakmak zorunda olduklarınız belki sizin öngöremediğiniz bazı hayat derslerini içermektedir. Aynı zamanda bırakamadıklarınız içinde önemli bir sınav ve hesaplaşma dönemini bitireceksiniz. Yeni bir oluşum ve yeni bir birliktelik size iyi gelecek ve size aşkı hissettirebilecektir. Kendinize bu noktada izin vermelisiniz. 30 Mart'ta Kova'ya girip hemen Satürn'le buluştuğunda yakın çevre ilişkilerinizde önemli bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. İletişim biçiminizde insanların samimiyetini sorgulayan yaklaşımlarda bulunmamalısınız. Ön yargılı yaklaşımlardan uzak kalmalısınız.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.