Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
YAY BURCU

YAY BURCU

23 Kasım - 21 Aralık YAY Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Jüpiter’e ev sahipliği yapmaya devam ettiğiniz bu ay artık rahat nefes almaya başlayabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ve yıl içinde tekrar gündeme gelen sorunlar karşısında, bilgeliğinizi konuşturarak hareket etmenizde fayda var.

Kariyerinizle ilgili beklenmedik sürpriz ve şanslı gelişmeler söz konusu olabilir. Ne yapmanız gerektiğine doğru kararlar vermelisiniz. Üstlerinizle aranızdaki iletişim sağlamlaşabilir ancak özellikle ayın ilk günlerinde yaptığınız görüşmelere ve seçtiğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz. Maddi konularda yakın geçmişte aldığınız bir hasar varsa Eylül ayı size bunu telafi edeceğiniz fırsatlar ve kazançlar getirebilir.

14 Eylül’de balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile çözmekte zorlandığınız ya da geleceğinize dair merak ettiğiniz konularla ilgili, yeni bir dönemece girebilir ve belirsizlikleri yok edebilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatabilirsiniz. Bu ilişki ile aranızda bazı mesafeler olabilir.

Kurduğunuz ilişkiler gerçeklik ifade etmiyorsa bu konuda sağlam durmalısınız. Yeniliklere yelken açabilirsiniz. Evli bir Yay burcuysanız, eşiniz veya ailenizle ilgili sorun yaşadığınız konuda artık bu ay nokta koyuyorsunuz ve sonuçlandırıyorsunuz. Vereceğiniz kararın sizin için faydalı olacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Aydınlanmalar yaşayacağınız, planları gerçekleştirebileceğiniz bir dönemde olduğunuz için buna odaklanmalısınız.

Konumunuzu ya da yaşamınızı çekemeyen ve size zarar vermek isteyenlerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişiler aynı ortamda bulunduğunuz kişiler de olabilir, adımınızı attığınız yerlere dikkat etmelisiniz. Tartışmalara ve söz kavgalarınıza girmemeniz bu süreçte işlerinizi kolaylaştıracaktır. Yepyeni ve keyifli yollarda yürüyeceğiniz güzel bir ay dileriz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Eylül 2019 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: