Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
127 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumları

2009 yılından bu yana zorlu dönüşüm ve değişimler yaşadınız.2017 artık sizin için daha güvenli ve doğru kararlar verebileceğiniz bir yıl olacak. Bolluk, bereket ve iyi talih gezegenimiz Jüpiter yaklaşık 10 Ekim 2017’ye kadar da sizlerle. Hayatınızda düzenlemek istediğiniz ama başaramadığınız alanlarda sizi farklı deneyimlere doğru itmek için şanslar verecektir. Bu şanslar sizleri yorsa da önemli bir noktaya taşıyabilmek için elinden geleni yapacaktır.12 yıldır kaçırdığınız fırsatların ve elde etmekte zorlandığınız her türlü konunun üzerine yeniden eğilmek sizi heyecanlandıracak. Tetris oyunundan da iyi bilirsiniz ki uygun parça mutlaka gelir, önemli olan geldiğinde panik olmamaktır. Hani Jüpiter bendeydi hani bana güzel şeyler olacaktı diye bekleyip hayıflanmak sevdaya dâhil sevgili Teraziler. Hatırlatalım, evren hareketi alkışlar. Bu etkinin sizde olduğunu bilerek, kendinize daha güvenerek hareket edebilirsiniz. Şansınızı kendiniz yaratacak ve bu uğurda bazı fedakârlıklarda bulunarak dönüşmeyi göze alacağınız bir dönem. Lütfen temkinli ve kontrollü olun. Tartışmamak ya da sinirlenmemek için bulunduğunuz fazla özveri, sizleri mutsuz bir fedakârlığa itebilir. Mutsuz bir fedakârlık sadece karşı tarafın sizi acımadan kullanmasıdır.

KADER GAYRETE AŞIK

11 Şubat‘ta oluşacak olan Aslan burcu ay tutulmasıyla birlikte arkadaş çevreniz ve sosyal yaşamınızın gündemde olacağı önemli bir süreç. Yakın bir arkadaşınızla birlikte önemli kararlar alıp, mücadele edeceğiniz projelere yönelebilirsiniz. Ekip çalışmalarının aranılan ismi olacaksınız. 26 Şubat Balık burcu güneş tutulmasıyla, 2016 yılında kangren olmuş ilişkilerinizin, iş ortamınızın, ofis arkadaşlarınızın, rutin günlük işlerinizin sonuç kazanmasıyla büyük ilgi taşıyor olacaksınız. Bu dönemde arkadaşlarınızdan gelen seyahat ya da davet tekliflerini lütfen geri çevirmeyin. Önemli ve güzel olaylar sosyal çevre ve arkadaşlıklar aracılığıyla gelecek. Mücadele ve gayretinizde asla taviz vermeyin ve motivasyonunuzu hep yüksek tutun. Bu döneme kadar sabırlı olup, hedeflerinizin altyapısını oluşturursanız 21 Ağustos Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması ile hedeflerinizde çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte yeteneğiniz olan işlere, iyi analiz ettiğiniz projelere ve boşa çıkmayacağından emin olduğunuz konulara eğilmenizi tavsiye ederim.19 Ekim burcunuzdaki yeniay ile birlikte hem ailevi, hem de ilişkileriniz konusunda yeni bir oluşuma gideceksiniz. Sağlığınızla ilgili sevindirici gelişmelerin yanında yeni bir diyet ve spor programına başlayabilirsiniz. Evcil hayvan edinebilir bunların bakımını üstlenebilirsiniz.

GEL GÖR BENİ AŞK NEYLEDİ

4 Mart civarında başlayacak olan Venüs gerilemesi ile ilgili ilişkilerde tehlike sinyalleri veriliyor olacak. Bazı haksızlıklar yaşadıysanız bunlarla ilgili çok önemli yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Haksızlıklar yaptıysanız Venüs gerilemesi aşkta ciddi imtihanları hayatınıza getirebilir. Eski sevgililerin, cesurca dönüş hareketleri sizde kafa karışıklığı yaratabilecek. Eski aşkların sorunlar yaratabileceği var olan ilişkilerde de aşkın yozlaşması ve sevginin bitişiyle farklı yönelimleri de deneyimleyebilirsiniz. İlişkilerde önemli kararlar almadan süreci sorgulayarak geçirmeniz, kendi hatalarınızla yüzleşmeniz daha mantıklı ve yerinde olacaktır. Kronikleşmiş bazı eski sorunların yeniden yüzeye çıkması da yıpratıcı etkiler arasında. 11 Nisan Dolunayı, önemli kararlar içerisinde olacağınızı da gösteriyor. Bu dolunay sürecinde Merkür’ün de Boğa burcunda gerilemesi, evli ve ilişkisi olan Terazileri zorlarken, bekâr olanları da yaşadıkları ilişkinin ciddilik durumunu sorgulamaya götürüp yıpratabilir. Temmuz ayına da dikkat çekerim ki çok önemli kadersel değişimler ve şanslarla kariyeriniz için büyük adımlar atacaksın

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 26 Şubat Balık Burcunda-Halkalı Güneş Tutulması
• 28 Mart Koç Burcunda -Yeniay
• 11 Nisan Terazi Burcunda - Dolunay
• 19 Ekim Terazi Burcunda - Yeniay
• 21 Ağustos Aslan Burcunda –Tam Güneş Tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.