Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
1228 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili teraziler hafta başından itibaren dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli hareketlenmeler olacağı ve birtakım davranış şekillerin de değişikliğe gidileceği açıkça görülmekte. Çünkü en yakın arkadaşınız sandığınız kişilerin farklı bir muamelesini görmek sizlere arkadaş çevreniz konusunda belli bir çizgiyi çizmenin gerektiğini gösterecektir. Aynı zamanda yaşamınızda gizli saklı bazı şeylerin ortaya çıkması sizleri duygusal anlamda bir boşluğa itebilir ve öfkenizi dışarıya farklı bir şekilde yansıtabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise normal sorumluluklarınız dışında farklı görevlerinizin de olması ve bunları harika bir şekilde yerine getiriyor oluşunuz yöneticilerinizin gözünden kaçmayacaktır. Özel ilişkilere baktığımızda ise iki seçim arasında kararsızlık yaşayabilir ve ne yapmanız gerektiği konusunda tam bir bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Aynı zamanda karşınızdaki kişinin baskıcı ve otoriter tavırları karşısında kendinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Ancak özellikle bu konuda belli bir denge kurmanızda büyük fayda vardır. Hafta sonu ise mükemmel finansal fırsatlar önünüze gelebilir.

Haftanın mottosu: “Gerçek dostlarımı diğerlerinden ayırmak için artık dünyaya farklı gözle bakmaya çalışacak ve yaşamda kimlerin bana karşı daha dürüst olduğunu anlamaya çalışacağım."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 21 Mayıs - 27 Mayıs 2018 Haftalık Burç Yorumu
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.