Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Terazi: Bu haftaya hızlı başlıyorsunuz. Mars gezegeni kova burcuna geçiş yaparak Satürn ile ilk kavuşumunu gerçekleştirecek. Evde olduğumuz ve mümkün olmadıkça dışarı çıkmadığımız bugünlerde sizleri bu etkileşim sevgi ve moral noktasında destek verecektir. Geçtiğimiz haftalardaki düşüşünüzü veya hayata tutunuşunuzu anlamak, hikâyenize sahip çıkmak, duygularınızın sorumluluğunu almak gibi konular bu hafta çok önemli olacaktır. Mümkün oldukça en cesur yanınızı kucaklayın. İlişkilerde umutlu haberler önünüze gelebilir. Gidenler dönebilir ya da dönmek isteyenler bazı hatalarını telafi etmek isteyebilir. Bu hafta evde kalmaya devam ediyorsunuz ve tedbirleri ihmal etmiyorsunuz

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.