Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; 21 Ocak saat 08:20 de Aslan burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor ve sosyal çevrenize yeni bir soluk geliyor diyebiliriz. Hayatınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Yeni bir amaç, yeni idealler ve yeni umutlar düşünce dünyanızı zenginleştirebilir. Sosyal çevreniz vasıtasıyla dikkat çekici ve kalbinizi çarptıracak kişilerle tanışabilirsiniz. Bir dileğinizi gerçekleştirmeye kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz. Unutmayın, kendine güvenen insanlar düşündüklerini söylemekten çekinmezler ve insanları memnun etmek adına, inanmadıkları bir fikri ileri sürmezler. Siz de bu hafta tutulmaların etkisiyle kendinize güven duyarak ilerlemeli ve doğru bildiğinizden şaşmamalısınız.  Kendinize yepyeni bir sayfa açabilme fırsatınız varken eski konularla ya da sizi mutsuz eden olaylarla iç içe olmamalısınız. 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 21-27 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.