Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ailevi konularınızla ilgili önemli bir aşama kaydetmenin gururunu yaşayarak başlayabilirsiniz. İlişkiler kanalıyla çevrenize adalet dersi verme duygusuyla üzerinize vazife olmayan konularda da tepkiler vermek isteyebilirsiniz. Kimsenin adaletini sağlamak zorunda değilsiniz. Bu sizin göreviniz gibi davranarak kırıcı söylemler içinde olabilirsiniz. Biraz daha sakin ve anlaşılır ilerlemenizde fayda var. Zaman kavramının ne kadar farklı işlediğini görüp bazı net kararlar alabilirsiniz. Yalnız aileniz içerisinde haklı çıkmanız birilerini utandırabilir. Bu konuyu çok deşmemenizde fayda var. Hafta ortasından itibaren aşkta şanslı zamanlar sizleri bekliyor olacak. Yeni bir aşk kalbiniz de yeni bir heyecan yaşatmaya açık gibi görünüyor. Bu hafta bir şeyler aksıyormuş gibi gelebilir ama inanınki bu süreçler size yeni imkanlarda sunabilecektir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: