Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
1226 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kariyer hayatınızda artık yeniliklere açık olmalı her değişimi sevgiyle kabullenmeli ve bir an önce yola koyulmalısınız. Kariyeriniz için anlaşma ve uzlaşma sağlamanız gereken ilişkilerde tampon görevini üstlenmeniz gerekebilir. Bu sorumluluklar önce size ağır gelse de merak etmeyin üstesinden gelebilecek her türlü gücü kendinizde bulabileceksiniz. Tek bir konuda zıtlaşma ve anlaşmazlıklar yaşasanız dahi güçlü iletişim beceriniz ile bunun da üstesinden geliyor olacaksınız. Aşk hayatınızda ise karmaşık etkiler söz konusu. Kafanızda soru işareti haline gelmiş olan sorunları tartışma noktasına kadar götürmemeli biraz daha sakinleşip olayları karşı tarafın gözünden de yorumlayabilmelisiniz. Unutmayın bizi ayakta tutan şey sağlam temeller üzerine kurulan ilişkilerdir. Yuvasında huzursuz olan hiç bir bireyin dışarda da mutlu ve verimli olması beklenemez.

Evli olan Terazilerin eşinin maddi sorunları ile ilgilenmeleri gerekebilir. Geçmişte sınava girmiş fakat geçememiş olduğunuz yerlerden hayat sizi tekrar sorguya çekebilir. Bu sefer sınava hazırlıklı olmalı bir daha yaptığınız yanlışları tekrar etmemelisiniz. Bekâr teraziler hayatlarının önceliğinde ve merkezinde kendilerinin olmasını gerektiğinin artık farkına varmalılar. Önemli bir dönemeçten önceki hazırlık aşamasından geçiyorsunuz. Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle kadersel aşklarla yollarınız kesişecek hayatinizin önemli bir sevgi alanını deneyimleyebilirsiniz.

Haftanın mottosu: "Özgüven, kendi içimizde kazandığımız en önemli zaferdir. Bundan sonrakileri yenmek daha kolay olacaktır."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumu 
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.