Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bu hafta akrabalarınız ya da arkadaşlarınızla oldukça karışık duygular ve kararlar içerisinde olabilirsiniz. İlişkileri çıkmaza sokmamalısınız. Bu hafta özellikle tanıştığınız kişilere dikkat etmeli ve çelişkili insanlardan kendinizi uzak tutmalısınız. Hafta boyunca tanıdığınız bir kadınla ilgili haberler alabilir ya da ona yardımcı olmanız gerekebilir. İşinizde bazı değişimler bu hafta sizi biraz heyecanlandırabilir. Bu hafta stresinizi azaltmalısınız. Hafta başında beklenmedik toplantılar veya beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece sevgi ve samimiyet. Bu hafta bir partneriniz olsa bile kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu yüzden kendinizi yüksek beklentilerden aşağıya çekmelisiniz. İşinize odaklanmalı ve yeni projeler peşinde daha toplumsal işlerde ilerlemelisiniz. Hafta başında partneriniz sizi anlamıyor gibi gelebilir. Sakin kalmalısınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.