Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili teraziler eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün sanatsal alanda bazı başarılar elde edebilir ve kendinize bu sayede yeni sorumluluklar edinebilirsiniz. Bu hafta sizler için birçok konuda yenilikler yaşanabilir. Değişime ayak uydurarak var olan bazı düzenleri yenileme aşamasında kendinize güvenmeli ve her değişimin bir öğretisi olduğunu kabullenmelisiniz. Kurduğunuz sosyal ilişkiler sayesinde kariyerinizde önemli bir yere gelebilirsiniz. Finansal anlamda kazancınızı arttırmanın yollarını aramak ve bazı şartları zorlamak isteyebilirsiniz. Perşembe günü ise aşktan yana son derece olumlu etkiler mevcut. Bekar teraziler için sevindirici gelişmeler yaşanabilir, evliler ise ortak hayallerine kavuşabilirler. Hafta sonuna doğru yaşayacağınız bazı olaylar sizleri ilişkiler konusunda yeni kararlar almaya itebilir. Hafta sonu ise bir arkadaşınızın yardımına koşmanız gerekebilir.

Haftanın mottosu: “Kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.