Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Çekici, cana yakın, nazik, entelektüel, beyefendi ve aşka aşıktırlar. Kadının ruhuna hitap etmeyi bilen, çapkın bir kişiliğe sahiptir. Güzelliklere düşkün, hoş sohbet bu adam fiziksel görünüşüne de bir hayli önem verir. Doğal çekiciliğiyle kadınları hemen etkilemeyi başaran bu adam, kolay sahip olduğu her şeyden kolayca sıkılır. Güzel, zarif ve kibar bayanlara ilgi duyar. Huzur onun için çok önemlidir. Duygusal konulardan çok çabuk etkilenir, doğasını bozacak insanlara bir süre sonra hayatında yer vermez. Son derece prensiplidir. Araştırmacı bir ruha sahiptir. Kitaplar ve dostlar onun için oldukça kıymetlidir.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: