Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

TERAZİ BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

24 Eylül - 23 Ekim tarihleri arasında doğan Terazi burçlarının yönetici gezegeni Venüs’tür. Terazi burçlarını yöneten Venüs gezegeni adaleti ve güzelliği temsil eder. Terazi burcu, burçlar kuşağının hayvansal olmayan sembollerindendir. Elementi ise havadır. Terazi burçlarının en önemli özelliği ise dengede olmasıdır. Venüs’ün yönettiği Terazi burcu her zaman uyum içerisindedir. Her ortama ve gruba uyum sağlarlar. Sessiz ve sakin bir yapıları vardır. Herkese karşı samimi ve sıcak davranırlar. Adalet duyguları da son derece gelişmiştir. Herhangi bir haksızlığa gelemezler. Hayatlarındaki herkesi eşit görür, herkese aynı mesafede davranırlar. Kimseyi kırmak ve üzmek istemezler. Yanlış anlaşılmaktan çok korkan Terazi burçları, insanları dinlemeyi sever. Terazi burcu insanı her zaman sıcakkanlı ve sevecendir. Onları kolay kolay asık suratlı göremezsiniz. Çevresindekileri de mutlu etmeyi ve güldürmeyi çok iyi başarırlar. Güzellik ve estetik duyguları kişiliklerine yansımıştır. Kaba insanlardan nefret ederler. Kibar ve düşünceli yapılarıyla sosyal hayatlarında saygın bir yer edinirler. Terazi burçlarının aşk hayatları çok yüzeyseldir. Tutamayacakları büyük sözler vermeye bayılırlar. İdeal evlilik insanı gibi görünseler de sevgilerinden emin olmadıkça bir Terazi burcuna kendinizi kaptırmamanızda fayda var. Çünkü onlar gözlerine güzel gelen her şeye ilgi duyabilirler. Kibar ve zarif olan insanlara karşı büyük hayranlık beslerler. Terazi burçları romantizmin burcudur. Hayatlarının her alanında romantizm etkisini gösterir.

TERAZİ BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

En olumlu özelliği dengeli olmasıdır. İnsanlara güven veren sağlam karakteri vardır. Terazi burcu sıcakkanlı ve sosyaldir. Her zaman düşünceli ve kibardır. Terazi burcu; insanları kırmaktan korkar, arkadaşlarına değer verir.

TERAZİ BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Terazi burcunun en dikkat çekici özelliği kıskanç ve tembel olmasıdır. Fazla para harcamaya ve lükse meyillidir. Terazi burçları kararsızdır. Verdiği karardan pişman olmamak için çok düşünür. Çoğu zaman inatçı davranışlar sergileyebilir.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.