Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili teraziler, yönetici gezegeniniz Venüs bu ay çok fazla rahat etmediği akrep burcuna geçiyor ve geri harekette olan Uranüs ile önemli bir karşıtlık gerçekleştiriyor. Ekim ayının başlarında Venüs’ün geri hareketini de göz önüne alacak olursak bu süreç önümüzdeki iki ayın farkındalıklı geçebileceği yönünde bize ipuçları veriyor.

6 Eylül’de Merkür’ün başak burcuna geçmesi ile yaşamınızda yaşanması gereken mutluluklara ve güzelliklere yer açmakta zorlanmalar yaşayabilir, sürekli bir panik tarzında davranabilirsiniz. İş ortamınızdaki çalışma şeklinizde kendinizi köle edercesine tüketme, yıpratma ve sağlığınızı zorlama noktasına getirebilirsiniz. Her şey mükemmel olmayabilir. Gevşemeye çalışın ve rahat olun. Sadece bu süreçte diliniz hiç olmadığı kadar sivri olabilir ve söylemleriniz çevrenizden sert olarak algılanabilir. Bu yüzden bu süreci kendinizi ifade etmek adına geçirmeyin. Kendi iç dünyanızda olayları analiz edin ve süzün.

 

9 Eylül'de gerçekleşecek başak burcundaki yeniay ile birlikte içsel anlamda ilişkilerinizi koruma altına alacağınız, sevdiğiniz kişilerden koşulsuz merhamet ve sevgi duygusu hissedeceğiniz güzel bir yeniay olabilir. İnkâr ettiğimiz ve kabullenemediğimiz her şeyi artık kabullenerek yaşamımıza bir düzen getirme kararı alabilirsiniz. Geçmişte çok emek ve değer verdiğiniz bir ilişkinizin tekrar önünüze gelmesi söz konusu olabilir. Bu sizin birtakım korkularınızı tetikleyebilir. Belki evlilik korkusu, belki bağlanma korkusu, belki de yalnızlık korkusu gibi. İşte bunlarla yüzleşme yaşayarak artık bunların aslında önemli bir korku olmadığını görebileceğiniz belki de bazı şeyleri gereğinden fazla gözünüzde büyüttüğünüzü anlayacağınız bu dönemi başarılı tespitlerle tamamlayın.

22 Eylül Merkür gezegenin başak burcundan çıkarak sizin burcunuza geçiş yapması ile birlikte iletişim gücünüzün artacağı ve önemli tekliflere adım atacağınız bir dönemi başlatıyor olacaksınız. Farkında olarak hareket etmeniz size kazandıracaktır. Huzurun ve güvenin yan yana yürüdüğü, sevgilerin çıkar ilişkisi haline dönmediği yerlerde olmak ve sevginizi gerçekten hak eden kişilere vermek isteyeceksiniz. Bu süreçte böyle insanlarla karşılaşacaksınız. Eğitim ve ticaretle uğraşanlar ise bu dönemi biraz daha bekleyerek geçirmeli ve kazanma hırsı ile hareket ederek ani kararlar vermekten kaçınmalılar.

23 Eylül’de Güneşin sizin burcunuza geçmesi ve 25 Eylül’de evlilik ve ortaklıklar evinizde koç burcunda bir dolunay gerçekleşmesiyle ilişkilerinizde önemli bir ivme kazanacağınızı söyleyebiliriz. Yeni bir birliktelik söz konusu olabilirken, uzun süredir zorlayıcı giden ilişkilerinizin tekrar olumlu yönde bir düzene girmesi mümkün görünüyor. Küslüklerin son bulabileceği ve sevginizin sorumluluklarını almak isteyeceğiniz bu dönem hem sizin hem de partnerinizin keyfini yerine getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve özellikle organik beslenme şekillerine ağırlık vermelisiniz. 

Dikkat çekici tarihler:14-16-20 Eylül ve 18-19-22 Eylül Tarihleri arasında

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: