Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
687 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Aşk hayatınız ve flörtlerinizle ilgili önemli gelişmeler dikkat çekici bir şekilde gündeme geliyor. Aşk hayatınızla ilgili alacağınız kararlar bir dönemin bitişi ve bir dönemin başlangıcı niteliğini taşıyacaktır. Aşk hayatınızda uzun süredir var olan sorunlar varsa şayet ki artık gerçeklerle yüzleşebilir ve bitişi gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili olumlu gelişmeler veya evlat sahibi olma adına sorumluluklarınızın değişeceğini de söyleyebiliriz.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Eskiye dair birçok düşünce kalıplarınızı yeniden sorgulamaya alabilirsiniz. Yanlışlarınızı ve eksikliklerinizi düzenleyebilirsiniz. Dedikodulara karşı ekstra dikkatli olmanız gereken bir dönem. Gizli ve arka plan konuşmaları yaparken söylemlerinizden dolayı kendinizi ifade etmek durumumda kalabilirsiniz.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Sosyal çevrenize yeni bir soluk geliyor. Hayatınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Yeni bir amaç, yeni idealler ve umutlar düşünce dünyanızı zenginleştirebilir. Sosyal çevreniz vasıtasıyla dikkat çekici ve kalbinizi çarptıracak kişilerle tanışabilirsiniz. Bir dileğinizi gerçekleştirmeye kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Aşk hayatınız ve flörtlerinizin hız kazanacağı bu dönemi iyi değerlendirin. Sosyal çevre ilişkilerinizin hızlanacağı ve özel paylaşımlarda bulunacağınız bir zaman dilimi olacaktır. Eğlenceli programlar ve davetlerde kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Önemli projelere karlı bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.