Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
687 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Venüs 20 Mayıs'ta burç değiştirip yengeç burcuna geçiş yapacak. Mayıs ayının ikinci yarısında yaşantınızda bazı zorluklar baş gösterebilir ve bunları kontrol etmek durumlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

15 Mayıs'ta Uranüs’ün boğa burcuna geçmesi ve boğa burcunda oluşacak yeniaya eşlik etmesi finansal dengelerde oluşacak ani değişikliklere hazırlıklı olmanız gerektiği konusunda haberci. Bütçede yapılacak bazı harcamalar ileride sıkıntılı süreçler yaşatabilir. Ancak bunun yanında finansal ilişkilerinizde oluşan ani sıkıntılar size şanslı bir şekilde bambaşka bir kapı açabilir. Yakın çevre iletişimlerinizde yarım kalmış konularda önemli yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayatınıza eski arkadaşlıklarınız yeniden dâhil olabilir. İlişkiler ve ortaklıklarda bazı sıkıntılı süreçler artık sonlanmaya doğru gidebilir. Rayına oturmamış konuların sonuçlanıyor olması sizleri her anlamda olumlu yönde etkileyecektir.

29 Mayıs yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin hayatlarındaki güzel gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Eğitim konularında kaçırdığınız şansları yeniden elde edebilirsiniz. Dönüşüme direnmemeniz gereken bir dolunay olacaktır. Hayatınızla ilgili zor konuların sonuçlanmasını sağlayacak ve yeni bir dönemin kapısını açacaktır. Ortak finansal süreçleriniz varsa bu konularda beklenen haberler gelebilir ve kendi yolunuzu rahatlıkla çizebilirsiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.