Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili teraziler Kasım ayı sizler için bol sürprizli ve bir o kadar da müjdeli bir ay olabilir. Çünkü gezegenlerin konumu ve sizlere verdiği etkileşim sayesinde birçok alanda şans sizin yanınızda gözüküyor. Jüpiter şans gezegeni bir yıl boyunca yay burcunda hareket ediyor. Bu konum sizlere ummadığınız durumlar, fırsatlar ve yenilikler şeklinde gelebilir. Kendinizi geliştirmek yenilemek ve önemli bir vizyon kazanmak adına harika etkileşimler gönderiyor. Yeni projeler keşfetmek veya yeni teklifler içinde olmanız mümkün. Durum böyle olmuşken teklifler ard arda sıralanabilir ve siz dahi bunlardan hangisini seçeceğinizi bilemeyecek bir hale gelebilirsiniz. Kasım ayı bazı burçlar için son derece olumlu yaşanırken sizin için çok daha farklı olacaktır.7 Kasım sonrası Ay düğümlerinin Yengeç-oğlak aksında ilerliyor olması ve Uranüs gezegenin tekrar koç burcuna dönüş yapmasıyla yaşantınızda çok keskin kararlar içinde olabilme ihtimalinizi söyleyebiliriz. Bu sizin hayat hikayenize göre değişim gösterecektir.4-5 Kasım tarihlerinde ne gibi olaylar ile karşılaşıyorsunuz bunu bir gözlemleyin. İşte bu konular hayatınızda önemli bir şekillenme yaratacak. Özellikle 2018 Nisan-Mayıs ayları dönemlerinde kırıldığınız, incindiğiniz belki de hedeflerinize ilerlemeye çalıştığınız o yolda karşılaştığınız engeller olduysa şimdi elinize bir şans daha geçtiğini hatırlatabiliriz. Bu kadar şans imkân ve fırsatlar varken mutlaka değerlendirmeli ve bütün mücadelenizi bu durumları kazanmak için elde etmelisiniz. Hani derler ya; bu fırsat bir daha ele geçmez. İşte sizin için de Kasım ayı böyle bir ay.

Sizin için yıldızlı günler: 15,16,17
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: