Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay işlerin gayet belirginleşecek ve radikal değişimlere ilerleyeceksin. Bu ay yapman gerekenleri en iyi şekilde yapmak dışında çok fazla yeni girişimlere girmemen ilk tavsiyem olacaktır. Yönetici gezegenin Venüs’ün yay burcuna geçmesiyle için kıpır kıpır olabilir ama tüm ay boyunca kararsızlıkların en üst noktada olacak. Bu yüzden bildiğin yoldan gitmek ve bildiğin şeyler üzerinden hareket etmek senin için daha doğru olacaktır. Kariyer hayatında bazı baskıları yönetmek şu an için zor olsa da 17 Kasım sonrası bu hava dağılıyor olacak.19 Kasım’da senin burcunda hareket eden Mars artık akrep burcuna geçiş yapacak ve seni finansal anlamda güçlendirecek. Ekonomik anlamda kendinizi yeniden şekillendiriyorsun ve yöneticilerinden destek görüyorsun.

12 Kasım boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile kendine yeni bir yol belirleyeceksin. Artık hayatında kimseye bağlı kalmak istemediğin bir süreç içine giriyorsun. İnsanların senin kıymetini anlama durumunda vazgeçmen gerektiğini görecek ve kendi değerini belirlemenin önemini hissedeceksin. Belki çalıştığın ortamı ya da yaptığın işi değiştirmek isteyebilirsin. Yıllarca emek verdiğin bir sektörden ayrılmak ya da kendi yerini açma kararı içinde olabilirsin. Hayatındaki bu yenilik seni bambaşka bir serüvene taşıyor olacak. Bu hayatın için eğer radikal bir kararsa kesinlikle doğum haritanızı inceletmelisin ve mümkün oldukça 21 Kasım öncesi bu karar içinde olmamalısın.

Yakın çevrenden bir arkadaşının seni yeni biri ile tanıştırması ya da yeni bir aşk ilişkisi gündeminde olabilir. Belki de bir dostluk ilişkisi bir Aşk’a dönüşebilir. Bu ay bu noktada ani kararlar vermeden ama kendinizi hissettiğiniz mutluluğa bırakarak ilerlemeyi seçmelisin.26 Kasım’da gerçekleşecek olan yay burcundaki yeniay iletişim konularında seni biraz zorlayabilir. Web veya banka şifrelerine dikkat etmelisin. Bunları bu dönemde yeniden güncellemelisin. Kendine yeni işler ve yeni projeler bulabileceksin. Bu yüzden mümkün oldukça kendi içinde bazı sorunları büyütmemeli ve her gördüğüne inanmamalısın.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.