Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça önemli gelişmeleri barındırıyor. Yılın ilk günleri sizler için biraz gergin olabilir. Ancak, ay boyunca işler yavaş yavaş aydınlığa kavuşacaktır. Ocak ayı gündeminiz siz ve ilişkileriniz üzerine olabilir. Özellikle aile üyeleriyle aranızdaki samimi ilişkilerin sürdürülmesi birinci önceliğiniz olabilir. Bu süreçte aile ilişkileriniz önem kazanırken kariyerinize de aynı şekilde odaklanmanız gerekebilir. Herhangi bir değişikliğe sebep verebilecek güçlü ve pozitif bir ay içindesiniz.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz kariyer hayatınızda önemli bir etki sağlayabilir. Zorlukları aşmanız için özellikle gökyüzü sizin yanınızda olacak. Bu süreçte iş bitiriciliğiniz sayesinde oldukça parlayabilirsiniz. Bu motivasyon da sağlığınızı ve entelektüel yeteneklerinizi büyük ölçüde arttırabilir. Bu ay şans sizlerle olacak, tadını çıkarın. Ayın ortasından itibaren partnerinizle kısa süreli birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Burada barışçıl bir yapıda ilerlemeniz ve ilişkinizi renklendirmeniz sizin elinizde. Bekar Teraziler için olumlu etkilerin altında olacağınızı söyleyebiliriz. Venüs’ün karşı konulmaz enerjisi özellikle Ocak ayının ilk iki haftası size yardımcı olacak. Kariyerinizle ilgili bulunduğunuz ortamlarda hayatınızın aşkıyla tanışabilir ve bunu uzun vadeli bir ilişkiye dönüştürebilirsiniz.

16 Ocak sonrası Merkür’ünde Kova burcuna ilerlemesi ile daha rahat bir nefes alacağınız söylenebilir. Ocak ayının ilk yarısına kadar otorite figürleri ile bazı gerginlikler olabilirken, bu durumdan dolayı kararlar vermeye sürükleyebilir. Ani kararlardan uzak durmanız gerekmektedir. İlişkilerinizi sürdürmeye ve çatışmaları en aza indirmeye odaklanmalısınız. Sağlık konusunda bu ay yeme içme düzeninize ve fiziksel zindeliğinize dikkat ederek sağlık sorunlarını azaltabilirsiniz. Gerekli yerlerde tıbbi yardım almanız sizin için faydalı olacaktır. Kariyerinizle ilgili bu ay biraz daha yoğun mesai yapmanız gerekebilir.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meslektaşlarınızla kurduğunuz diyaloglara dikkat etmeli çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz. Yoksa bu durum kariyer beklentilerinize zarar verebilir. İlişkilerinizde diplomatik olun ve iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler içinde olmaya özen gösteriniz. Finansal anlamda alacak- verecek denginizi bu ay iyi kurmayı seçmelisiniz. Aynı zamanda iyi haber bu Yeni Ay ile aşk ve ilişkiler konusunda muhteşem bir döneme giriş yapıyor olmaya açıksınız. Yeni bir ilişki başlatmak ya da var olan ilişkinizde sevildiğinizi hissettiğiniz özel bir süreç sizle olabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: