Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Teraziler; Yepyeni bir yıldan ve yepyeni umutlardan hepinize merhaba. Mesleki başarınızda önemli bir güç elde edebilirsiniz. Kariyer gelişiminizden aile veya ailenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz. İş hayatında ilerlemek ve toplum önünde kendimizi ispat etmek arzusunun ön planda olacağı günlerdir. Üstlendiğimiz sorumlulukların bilincinde olmak ve kararlılıkla yapmamız gereken işlerin üstesinden gelmeye çalışmamız gereklidir. Ebeveynlerimiz ile ilgili sorumlulukları düşüneceğimiz farkındalıklar geliştirebiliriz. İş alanında yeni başlangıçlar yapabilir ve kariyerimize yeni hedefler ekleyebiliriz. Parasal ve finansal konularınızda artık bir iyileşme hali söz konusu olacaktır. Yer değiştirme, şehir değiştirme ya da eviniz ile ilgili alım satım süreci söz konusu olabilir. Kişisel enerjinizi dağıtmayın. Odaklanmanız gereken konulardan uzaklaşmadan hareket edin. Aile unsurları sizin için bir baskı yaratıyormuş gibi davranmak yerine daha yapıcı olmanız hayatla uyum içinde hareket etmenize neden olacaktır. İlişkilerinizde görünürlük kazanıp hayatınıza dair önemli olan kişiyle ciddi kararlar almanıza neden olabilir. Aşk’a yaklaşım tarzınız ve daha tutkulu duygular içinde olmanız size yeni bir ilişkide başlatabilir.

Yıldızlı günler:11-12-17-28 ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.