Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
690 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Ekim sizler için dünyanın sizin etrafınızda döndüğünü düşünme zamanıdır. Birçok konu ve olay sanki sizin iyiliğiniz ya da kötülüğünüz için gündeme gelmiş gibi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde samimiyet ve romantizm gündeminizde olacaktır. Yeni tanışmalar hayatınızda ilişkisel anlamda önemli bir noktaya gelebilir. İyi gittiğini düşündüğünüz ilişkinizde aniden bir kopuş meydana gelebilir. Kusurlar bir anda ortaya dökülebilir.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Bir yıl boyunca sizleri finansal anlamda olumlu etkileyecek olan bu transit ile kazanımlarınızı kolaylıkla artırmanın yollarını bulabileceksiniz. Yeni iş teklifleri ve iş projeleri kapınızı çalabilir. Emek vererek üreterek önemli projelerin altına imza atabileceksiniz.

14 Ekim Venüs terazi

Yıpranmış ilişkilerinizi yeniden onarmanız için önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir süredir gizli yürütmek zorunda kaldığınız süreçlerinizi gözden geçirme zamanı gelmiştir. Sevgi ilişkilerinde önemli kararlar alabilir sizin şartlarınıza göre gelişen gelişmeleri iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Bu yeniaydan sonra hayatı sizler için biraz daha rahat ve sürprizli akacaktır. İlişkilerinize bir denge oturtma sırası sizde. Bazı şüpheleri ve belirsizlikleri bir teraziye koyup önemli belirginliklere ulaşabileceksiniz. Belki de yüzleşmekten çekindiğiniz her şey artık kabul noktanızda olacaktır. Bu da sizi güçlendirecektir.

22 Ekim Mars Terazi

Bu dönemde ilişkilerinizi yönetmek her zamankinden yoğun ve zor olabilir. İlişkiler anlamında hareketli bir döneme giriş yapacaksınız. Bazı dengeleri kurmak belki de hiç bu kadar zor olmamıştı. Çünkü dengenizi sarsacak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunlardan korkmak ya da endişe duymak bir çözüm değil. Yaşanması gereken yaşanacak. Sadece yapmanız gereken bu transit etkisini aklı başında, koşullarınız oluşmuş ve kaliteli bir şekilde geçirmenizdir. Bu döneme problemli ve gizli ilişkilerle giriş yapmayın.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
 
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.