Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça başarılı ve artık rahat bir nefes aldığınızı düşündüğünüz bir ay olarak görebilirsiniz. Nisan ayı sizlerin oldukça önemli yüzleşmeler yaşadığınız ve dostu düşmanı tanıdığınız bir aydı. Şimdi artık harekete geçme ve öğrendiklerinizle ilgili yeni yollar bulma yönünde karar verme dönemi diyebiliriz.

05 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte beklediğiniz projelerden sonuçlar alabilir, kariyer yaşantınızla ilgili bazı konuları değiştirmek üzere yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu anlamda var olan statünüzde değişiklik yaşayabilir ve toplumdaki imajınızda da güçlü değişimler sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ailede bir taşınma veya yeni bir tadilat söz konusu olabilir. Kariyer yaşantısını beraber yürüttüğünüz kişilerle aranızda güç çekişmelerine girmeden işlerinizi planlı ve programlı bir şekilde yürütmeli gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Sevmek ve sevilmek duygularını yeniden hissedeceğiniz bu yeniayda kendinizi biraz daha akış içine bırakmalısınız.

19 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile eski ilişkiler stres yaratacak bazı boyutlara gelebilir. Bu konularda zihninizi dağıtmanız ve kendinizi başka şeylere yönlendirmeniz gereken bir süreçtir. Hayatınızı artık yeni oluşumlara açmalı, eski alışkanlıklarınızdan ve değişimi kabul etmeyen düşüncelerinizden kurtulmalısınız. Yeni ilişkiler ve yeni başlangıçlar sizi hem finansal anlamda hem de ilişkileriniz kapsamında daha huzurlu bir noktaya taşıyacaktır. Venüs’ün aynı zamanda boğa burcuna geçiş yapıyor olması sizleri partneriniz ile ilgili süregelen gerginlikleri çözmeniz adına son bir fırsat verebilir. Hem sizin hem de karşı tarafın hatalarını bilmesi ve bunları en aza indirgemesi ilişkilerdeki sorunları kendiliğinden halledecektir. İlişkide nasıl bir yere sahip olduğunuzu bilmeniz sizi daha da güçlü kılacak ve o oranda da partnerinizi memnun edecektir.
  

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.