Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
690 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

 

Yepyeni bir yıla yepyeni umutlarla giriyoruz. Evet doğru, sizlerin en keyif alacağı yıl olacak 2018. Yıla ilk giriş biraz hareketli olacağa benziyor.2 Ocak tarihinde karşıt burcunuzda hareket eden Uranüs gezegenin düz hareketine geçiş yapması, ilişkiler alanında hızlı gelişmeler olacağını gösteriyor. Bununla birlikte 2 Ocak'ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kariyer hayatınızda ne kadar mutlu olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Belki de şu an ki kariyer yaşantınıza ne kadar güven duyduğunuzu da.

Bu dolunay sonrasında kariyeriniz adına önemli teklifler alabilirsiniz.

Belki de bu, birçok teklif alıp hangisini seçmeniz gerektiğine dair mantık ve duygusallık arasında gelgitler yaşamınıza neden olabilir. Bunun akabinde 17 Ocak'ta yaşanacak Oğlak burcundaki Dolunay ile mesleki başarınızda önemli bir güç elde edebilirsiniz. Kariyer gelişiminizle ilgili aile veya ailenizdeki kadın figürlerinden destek görebilirsiniz. İş hayatında ilerlemek ve toplum önünde kendimizi ispat etmek arzusunun ön planda olacağı günlerdir. Üstlendiğimiz sorumlulukların bilincinde olmak ve kararlılıkla yapmamız gereken işleri bir an önce bitirmek için uygun bir zaman dilimi. Ebeveynlerimiz ile ilgili sorumlulukları etraflıca düşüneceğimiz farkındalıklar geliştirebiliriz. İş alanında yeni başlangıçlar yapabilir ve kariyerimize yeni hedefleri ekleyebiliriz. Parasal ve finansal konularınızda artık bir iyileşme hali söz konusu olacaktır. Yer değiştirme, şehir değiştirme ya da eviniz ile ilgili alım satım işleriyle ilgili bir müddet uğraşmanız gerekebilir.

15-16-17-18-19 Ocak tarihleri sizler için yıldızlı günler olarak beklemekte. Bu tarihlerde kendiniz ve hedeflerinizle ilgili güzel haberler alabilir ya da güzel girişimlerde bulunabilirsiniz.


Kişisel enerjinizi gerekli olmayan şeylere doğru yöneltmeyin. Odaklanmanız gereken konulardan uzaklaşmadan bilinçli bir şekilde hareket edin. Aile bireylerinin size karşı olan koruyucu davranışları, üzerinizde bir baskı yaratıyormuş hissine sebebiyet verebilir. Ancak bunu daha farklı bir biçimde düşünmeniz, sizin hayatla daha iyi uyum içinde olmanızı sağlayacaktır.

21 Ocak sonrası Güneş, Venüs, Merkür gezegenlerinin Kova burcunda hareket edecek olması aşk ve ilişkiler ile alakalı sizi keyifli bir serüvene doğru sürükleyebilir. Var olan ilişkilerinizde netlik kazanıp hayatınıza dair önemli kararlar vermeniz gerekebilir Aşk’a yaklaşım tarzınız ve daha tutkulu duygular içinde olmanız size yeni bir ilişkinin sinyallerini de verebilir. Kendinizi ifade etme ve toplum önünde iyi bir görünüşe sahip olma duygusu bir anda sizi sarabilir. Üstünüzde olan bir çeşit engellenme ve baskı hissinden kurtulacağınız, daha ziyade yaratıcı gücümüzü ortaya daha rahatlıkla koyacağınız bir dönem. Başkalarıyla güç savaşlarına girmek veya hayata manipülatif kontrolcü yaklaşan bir tavır içinde olmamandanız da ayrıca fayda görüyorum. 31 Ocak ta ki Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile bu enerji çıkışı daha profesyonel bir hal alacak ve güçlenecektir. Ocak'ta sadece bunları hissediyor olsak ta, Şubat tamamen bu kararları uygulamanın dönemidir.

   Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: