Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

24 Eylül - 23 Ekim TERAZİ Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

Teraziler ve yükselen burcu terazi olanlar; yönetici gezegeniniz Venüs’ün tüm ay boyunca ikizler burcunda kalması sizlere biraz hiperaktivite verse de içinizdeki coşkuyla yenilendiğinizi hissedeceğiniz bir süreci de başlatıyor olacaktır. Ay’ın ilk 15 günü sağlık ve günlük rutinleriniz odak noktanız olacaktır. İş ve kariyer hayatınızda bazı hareketlenmeler olabilir. Beraber hareket etme, karar verme, imza atma döneminde olabilirsiniz. Zihinsel olarak dağınık olabilir bazı detayları gözden kaçırabilirsiniz. Bu ay lütfen yüksek stres getirecek restleşmeler ya da manipülatif yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Yöneticilerinizle yapacağınız görüşmeler ya da iş yerinizde vereceğiniz ani kararlar sizi yorabilir.19 nisana kadar güneşin koç burcunda olması ile odağınız ikili ilişkilerde olacaktır. Aşk ve sevgi ile ilgili durumlar heyecan verici gelişmelere neden olabilir. 8 nisandaki Terazi burcundaki dolunayla birlikte bu ay önemli bir karar verebilirsiniz. Bu bir bitiş ya da bir yeni başlangıç olabilir. Hayat hikayenizde önemli düzeyde sonuçlanmayan ne varsa bunu sizin düşünmeniz gerekmektedir. İlişki fırsatları veya söz, nişan, evlilik, boşanma gibi konular gündeminizde olabilir. 19 nisandan güneşin boğa burcuna geçmesiyle ve Uranüs ile kavuşum içinde olmasıyla birlikte gelir giderler yani finansal konular önem kazanabilir. İş konusunda beklenmedik sürprizler olabilir. Mars’ın ay boyunca kova burcunda olması ve Satürn’ünde kovaya geçmesiyle birlikte bu kavuşum sizi topluma karşı güçlü gösterecektir.
16-17-18 Nisan tarihlerinde intikam almak ya da hırslanmak gibi duyguların tuzağına düşmemelisiniz. Satürn kovaya geçmesiyle birlikte aşk konularında heyecan verici gelişmeleri önünüze getirebilir. Hayattan ne beklediğiniz, inançlarınız gibi bazı konular gündeminiz olabilir. Nisan ve mayıs ayındaki Jüpiter ve Plüton kavuşumunun oğlak burcunda olmasıyla birlikte hayatınızda köklü değişimlere açık olmalısınız. Her şey hayrımıza gelişir. Buna iyi mi kötümü diye bakmamak lazımdır. Evinizde kalmayı ve sağlınız için tedbirler almayı ise lütfen ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyin başı sağlık. Keyifli bir ay dilerim.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: