Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
235 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz Satürn yılsonuna kadar kendinizi daha izole etmek istetecek. Yalnız kalmak ve kendinizi nadasa bırakmak bu süreçte iyi gelecek. Bu süreç ne veriyorsanız bununda karşılığını aldığınızı hissettirecek size. Hayatınızı inşa etmeye artık hazırlandığınız bir dönem. Bu dönemde otoriter figürlerden ve olgun kişilerden destekler alarak önemli ivmeler kat edebilirsiniz. Kariyer hedeflerinize adım adım yaklaştığınız bol sürprizli ve güzel bir dönem. Çok çalıştınız ve hep sorumluluklar aldınız şimdi güçlü bir şekilde dönüşme zamanıdır. Jüpiter Terazide 10 Ekim’e kadar yani 10.evinizde sizi en güzel ifade eden ve hayatınızın amacı olan yerde kariyeriniz bu dönemde çok önemli gelişmeler ve ivmeler kat edecek. Önemli yetkin pozisyonda ki kişilerden destekler alarak hayatınıza önemli bir yön verebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz önemli bir projenin kabulü ile toplumsal statünüzde farklılaşma meydana gelebilir.

ZAMAN HARCAMAYA DEĞMEYECEK ŞEYLER İÇİN ÇOK ZAMAN HARCIYORSUN

26 Şubat’ta ki Balık güneş tutulmasıyla birlikte yakın arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili durumların gündemde olacağı bir etki başlıyor bunun yanında satış pazarlama ve medya alanında kariyerleri olan Oğlakları önemli bazı gelişmeler bekliyor olacak. Eğitim hayatları ve hızlı gelişen seyahatleri gündemde olacak. Eski projelerinizde tamamlayamadığınız ya da ödemelerini alamadığınız durumlar var ise bunların size dönüşleri söz konusu olabilir. Temmuz süreci ilişkilerde kararlılık istenilen ve bununla ilgili kontrol mekanizmasını fazlasıyla insanlar üzerinde kullanacağınız bir zaman dilimi olacaktır. 11 Şubat Aslan burcundaki halkalı Ay tutulması sizlerin ekonomik anlamda artık önünüzü görmenizi sağlayacak. Gereksiz yere bugüne kadar zaman kaybettiğiniz konuları artık bırakmanız gereken ve inatlaşmamanız gereken bir dönem olacak. Hukuki davalar, tazminat, vergi, kredi ve borçlar ile ilgili konular sorumluluk alanınızda olacak.21 Ağustos sonrası; ortaklı parasal konularda önemli gelişmelerin meşgul edeceğini şimdiden söyleyelim. Yeni kaynaklar ve parasal beklentilerinizin artık sonuçlanacağı alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz bu alanlardan kaynak ve fayda sağlayabileceğiniz önemli bir tutulma döngüsü yaşıyor olacaksınız.

VAZGEÇTİĞİN KADAR GÜÇLÜ, ALIŞTIĞIN KADAR ESİRSİN...

4 Mart’ta gerilemeye başlayacak olan Venüs aile bireyleri ve kariyer alanındaki iletişiminizde sizi bazı yanlış anlaşılmalara itebilir. Evinizle ilgili düşündüğünüz yenilikleri yapmak isteyebilirsiniz. Eski aşkların da ortaya çıkacağı 15 Nisan civarında dikkatli ve temkinli olmak gerekiyor. Haziran ve Temmuz ayları ilişki yaşamak, yeni insanlarla tanışmak kendinizi daha doğru ifade edebilmek ve doğru insanı hayatınıza alma zamanıdır. 12 Ocak ve sonrasında Merkür’ün de düzelip burcunuzda hareket etmesiyle çok fazla konuşacağınız ve zihninizin yeni projelerle aktifleşeceği bir süreç. Gecikmiş bazı projelerinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Ve bu tarihte oluşacak olan güçlü dolunayla kariyer ilişkilerinizde önemli sonuçlanmalar gelişimler oluşabilir. Ortaklık ve ikili ilişkilerinizi ifade eden alanlarda da önemli aktivasyonlar mevcut.28 Ocak ve 11 Şubat tarihlerini izleyen süreçlerde maddi kaynaklarınızın alacak ve verecek konularının gündemde olduğunu söyleyelim. Miras, vergi, nafaka ve finansal hukuki işlemleriniz hız kazanarak devam edecektir. Gelirlerinizi artırmanın yollarını aradıysanız önemli sonuçlanmalar hayatınıza gelebilir. Ekim ve Kasım süreci bazı sürpriz oluşumlara gebe. Yakın çevreniz ve aşk hayatınız yoğunlaşarak hayatınızda önemli bir alan kaplıyor olacak. Yakın çevreden gelen ilişki fırsatları, sosyal medyada aşkınızı duyurmak ya da nişanlanmak gibi keyifli süreçler Ekim ve Kasım sürecinden sonra yaşanabilir.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 12 Ocak Yengeç Burcunda - Dolunay
• 26 Şubat Balık Burcunda - Halkalı Güneş Tutulması
• 24 Haziran Yengeç Burcunda - Yeniay
• 9 Temmuz Oğlak Burcunda - Dolunay
• 21 Ağustos Aslan Burcunda –Tam Güneş Tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.