Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta size verilen sözlerin uygulanması konusunda kesin beklentileriniz olabilir. Çok planlı olmalısınız. Bu hafta çözmek istediğiniz konularda hoş bir sürpriz ya da bir hediye ile gönül fethetmeyi deneyebilirsiniz. Daha samimi, zarif ve şefkatli olduğunuzda çözemeyeceğiniz bir problem olmadığını göreceksiniz. Eski bir partnerle uzlaşma yoluna gidebilirsiniz. Onun sevgisinden emin olmakta isteyebilirsiniz. Bir bütün olarak bu hafta yaşayacağınız aşk deneyimleriniz geçmişinizle ya da daha önce oluşturulmuş bir ilişkiyle daha çok ilgisi olabilir. Ailenizle ilişkiler, yanlış anlama veya diğer duygusal gerginlik anlarını iyi yönetmelisiniz. Bu hafta, elde etmeyi beklediğiniz gelirleriniz ya da projeleriniz için oldukça olumlu. Dengesiz hareketlerden uzak durmalısınız. Özellikle hafta sonu kendinizi kolayca kırılgan ve hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Buna kapılmayın. Stresten kendinizi uzak tutun. Seyahat etmek ya da yeni yerler keşfetmek size iyi gelecektir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.