Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
833 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta hiç görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilir eskiyi yâd edebilirsiniz. Geçmişte yarım kalmış bir hikâyeyi tamamlamak zorunda bırakabilir evren sizi. İlişkilerinizde bu zamana kadar gösteremediğiniz cesareti gösterebilir, hayatınızı artık yoluna koymak isteyebilirsiniz. Disiplin, çalışkanlık ve istikrarın sizde olduğu kadar karşınızdakinde de olmasını isteyecek bir tutum içerisine girebilir, kendinizi bu anlamda bir karamsarlığa itebilirsiniz. Oysaki biz zıtlıklarımızla birbirimizi tamamlarız. Biz aceleci isek karşımızdakinden sabırlı olmasını bekleriz. Ayni özellikler bir süre sonra her iki tarafı da bezdirecektir. Hayatinizi ve yaşam felsefenizi bu yönde değiştirirseniz daha mutlu olduğunuzu görecek ve hayatın her anından keyif almaya başlayabileceksiniz.

İlişkileriniz üzerinde sözler vereceğiniz ya da bir takım kararlar alacağınız bir dönem olması öngörülebilir. Ortak iş yaptığınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde de bu konu geçerlidir. Hafta sonundan sonra Güneşin, Venüs’ün ve Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle finansal yatırımlarınız gündeme gelecek. Eğer kariyeriniz ve hedefleriniz adına bir takım girişimleriniz var ise bu zamandan sonra önemli işbirlikleri söz konusu olabilir. Elinize uzun zamandır alamadığınız bir para geçebilir. Kendinizi uzman olduğunuz alanda ispat etmeniz için harika etkiler söz konusu. İyi değerlendirin.

Haftanın mottosu: Bir gün geriye dönüp baktığınızda, mücadele ettiğiniz yıllar sizin en güzel zamanlarınız olarak hatırlanacaktır.”

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumu 
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.