Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta balık burcunda gerçekleşecek ve sizi olumlu etkileyecek bir yeniay ile başlıyorsunuz. Yeni bir haftanın başlangıcında aileniz ile ilgili konular tüm haftayı etkisi altına alabilir ve bu konuyla ilgili önemli bir uğraşı içine girebilirsiniz. Evinize yeniden tadilat ettirmek veya taşınmak gibi işlemler uzun süreli bir yorgunluğa neden olabilir. Ancak bunun yanı sıra bir o kadar da zevk alacağınız gözüküyor. Ailede iletişimin artarak daha sıcak ilişkiler halinde yaşadığınız görmek sizi her yönden mutlu edebilir ve yaşamdan daha fazla keyif almanıza vesile olabilir. Çalışan biriyseniz kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmek ve yeni hobiler edinmek isteyebilir ve bu sayede yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Ortaklarınızla olan çekişmelere daha dikkat etmelisiniz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 24 Şubat-1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.