Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
834 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde almanız gereken sorumlulukları fark ederek başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Hayatınıza bu dönem girecek yeni biri size dostluk noktasında, hayat motivasyonunuzu ve yaşantınızdaki yükselişi arttırabilir.

Motivasyonunuzu kaybetmeden yol almayı öğrenmelisiniz. Aniden gerçekleşen bazı tekliflerle kariyerinizi büyük bir başarıyla yeniden dönüştürebilir. Kariyerde yenilenme ve yeni tekliflerle hayatınızı şekillendirme dönemi.

24 Ekim tarihinde bazı borçlarınızı tahsil edemeyebilir ve bundan dolayı da zor durumda kalabilirsiniz. Hafta boyunca kariyerinizde oluşan yoğun aktivasyon ve yoğun görüşmeler sizleri planlarınızı oluşturma noktasında zorlayabilir.

Haftanın Mottosu: Hayalinde canlandırma, gerçek sihirli halıdır.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 23 - 29 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.