Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
835 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar, yepyeni bir haftaya girdiğimiz bugünü oldukça yoğun ve her tarafa koşturarak geçirebilir ve özellikle yakın çevrenize birçok yardımda bulunabilirsiniz. Bu hafta gökyüzü sizlere adeta karamsarlığı üzerinden at ve çevrene dikkatli bak demekte. Zira bu hafta ortasından itibaren yaşayacağınız olaylar sizlere yeni fikirler edinme ve hayat görüşünüzü farklı bir yönde değiştirme şeklinde yaşam tecrübesi verebilir. Hafta ortasından itibaren finansal konularla ilgili yakın çevrenizden borç alma girişiminde bulunabilirsiniz. Aile ile ilgili konularda ise büyüklerinizin sağlığı ile ilgili konularda daha fazla detaya inmeniz ve onlara destek olmanız beklenebilir. Bekar oğlaklar ise önyargılarından kurtuldukları vakit karşılarına çıkan kişilerle rahat bir iletişim kurma yoluna gidebilirler. Eğitim ile ilgilenenler ise kendilerini zayıf oldukları noktalarda güçlendirebilecek bazı eğitim kurslarına yazılmak isteyebilirler. Hafta sonu ise planladığınız bir programda değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz.

Haftanın mottosu: "Hayatımı kontrol etme arzumu artık bir kenara atıp anı yakalamaya ve mutlu olmaya çalışacağım."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.