Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu haftaya oldukça yoğun gündemle başlıyor ve etrafınıza adeta bir ışık saçıyor olacaksınız. Sosyal çevrenizin adeta aranılan ve göz dolduran ismi olabilirsiniz. İlişkilerde de aynı şekilde karşı taraftan beklediğiniz ilgiyi görebileceksiniz. Ama bu hafta geçmiş bir aşk hikayesi gündeminizi yoğun bir şekilde meşgul edeceğe benziyor. Yarım kalan her konu aydınlığa kavuşuyor olacak. Bu nokta bir kırılma noktası olabilir kaderinizde. Satürn burcunuzdayken bu anlamda önemli bir farkındalığa ve yaşam dersine vakıf olabilirsiniz. Kariyerde sürpriz yeni bir yol açılımı gündemde olabilir. Sevgiyi gerçekten hissettiğinizde içinizdeki tüm gücü fark edeceksiniz. Kendinize şans verin ve güven duyun.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: