Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar; Haftaya başlarken ilişkilerinizde iletişimin önemini anlayacağınız bazı deneyimler yaşayabilirsiniz. Ne söylediğinize değil nasıl söylediğinize dikkat etmeniz gerekebilir. İlişkilerde rutin problemlerinizi çözmek ve ilişkinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Sorunların küçük detayları ile ilgilenmek yerine daha çözüm odaklı olursanız mutlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi problemlerinize çözümler beklediğiniz ya da umduğunuz gibi gelişmeyebilir hafta ortasından itibaren kariyer ve para konularında eksik bulduğunuz konular üzerinde mücadele vermeniz gerekebilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.