Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
834 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya bazı şüpheleriniz ve gizli kalmış konular üzerinde gayret göstermeniz ile başlayabilirsiniz. Bir süredir gizlemek istediğiniz bir ilişki gündeminiz olabilir. Bazı beklentilerinizin de doğru çıkmasıyla kendinize yeni bir yön çizebilirsiniz. Bu haftayı sükûnetle atlatmanızın tek yolu baskılardan ve kıskançlıklardan uzak durmanız olacaktır. Aşkta şüpheler ve bilinmeyenler sizi rahatsız edici bir noktaya taşıyabilir. Sevgide olgunluğun değerini anladığınız zamanlar. Duygusal anlamda aşırı kontrolcü ve baskıcı davranışlarınız kendinize de zarar verebilir.14 Ağustos aşk ve ilişkiler adına gayet olumlu transit etkileri altındasınız. Yalnız olan oğlaklar kalplerini çarptıracak özel kişilerle tanışabilir. 

Haftanın Mottosu: Her zaman güvensizlik göstermek, her zaman güvenmek kadar büyük bir yanlışlıktır.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14 - 20 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.