Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
833 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta başından itibaren ev, aile ve yuva yerleşimlerinizde gerginliği artıracak sorunlu durumlarla uğraşmanız gerekebilir. Evinize dair uygulamak istediğiniz planlarınız aileniz nezdinde kabul görmeyebilir. Sizin istedikleriniz onlara uygun gelmeyebilir. Bu noktada yapmanız gereken şey onlara baskı uygulamadan düşünceler almalı ve hep beraber ortak bir karara varılmalıdır. Aşk ve ilişkiler yönünden baktığımızda iletişim gezegeni olan Merkür'ün geri gidiyor olması ile bazı konularda sorunlar yaşayabilir istediğiniz olmuyormuş gibi düşünebilirsiniz. Bu konuda belki şartları zorlamak istiyorsunuz fakat yine de zamanında bırakmanız da fayda vardır. Eğer zamanla ilgili bir problem yaşıyor ve işleri zamanında yetiştiremediğini düşünüyorsanız bu konuda atacağınız adımlarla önemli ve sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zamanınızın belli bir kısmını hobilerinize ayırmak ve sevdiğiniz alışkanlıklar üzerine kurulu bir hayat düzeni oluşturmak için gereken planlamaları yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ofiste çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerde yalan ve ikiyüzlülüklere karşı dikkatli olmalısınız. Hafta sonu ise özel ilişkilerle ilgili karşınızdaki kişiyle ciddi konuşmalar yapmanız gerekebilir. Ailenizin beklentileri ile sizin yaşamınız arasında büyük bir fark olabilir. Aradaki uçurumu kapatmak için biraz daha empatili bir tutum takınarak onları içtenlikle dinlemelisiniz.

Haftanın mottosu: “Zamanını hep engel aramakla geçirme. Belki de hiçbir engel yoktur."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: