Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

OĞLAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

22 Aralık - 20 Ocak arasında doğan Oğlak burcu elementi topraktır. Zodyak’ın onuncu burcu olan Oğlak burçları, evrenin eklem ve iskeletini sembolize eder. Oğlak burçlarının yönlendirici gezegeni Satürn’dür. Oğlak’lar disiplini, çalışkanlığı ve liderliği temsil ederler. Mantığıyla hareket eden Oğlak burçlarının her zaman ayakları yere basar. Mutlaka hedefleri ve planları vardır. Kendine güvenen disiplinli Oğlak’lar kadar hedefine kararlı bir şekilde odaklanmış başka bir burç yoktur. Oğlak burçlarının hayatı çok çalışmak ve para kazanmak üzerine kurulmuştur. Kendine özel kuralları vardır, ne kendisi ne de bir başkası bu kurallar dışarısına çıkamaz. Buna neden olan şey ise öz güvenleridir. Kendilerine sonsuz öz güvenleri olan Oğlak burçları her zaman mantığıyla hareket eder. Soğuk ve mesafeli bir yapıda görünen Oğlak burçları aslında göründükleri kadar katı yürekli değildir. İkili ilişkilerinde her zaman sadık ve sıcakkanlıdır. Dışarıdan otoriter ve egolu bir kişiliğe sahip görünen Oğlak’ların iyi niyetli kalpleri vardır. Planlı ve düzenli bir hayatları olan Oğlak burçları hayatlarında çok fazla değişkenlik ve hareketlilik istemez. Onların tek istediği, sakin ve huzurlu bir yaşamlarının olması… Güçlü iradeleriyle bilinen Oğlak burçları, duygusal anlamda kendilerini korumak için dış dünyaya karşı yüksek duvarlar örmüştür. Biraz kuşkucu ve kuruntulu yapısıyla bu sınırları aşmakta zorlanabilir.

OĞLAK BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Oğlak burcu insanı çalışkandır. Azimli yapısıyla başaramayacağı iş yoktur. Güvenilir ve dürüsttür. Oğlak burcu insanı sabırlıdır. Sorumluluklarının bilincindedir. Yardımsever Oğlak’lar zihinsel olarak çok güçlüdür.

OĞLAK BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Oğlak burcunun en olumsuz özelliği mesafeli olmasıdır. Kuşkucu ve kuruntulu bir yapısı vardır. Tutumlu olmayı seven Oğlak’lar zaman zaman cimri olabilir. Oğlak burcu insanı inatçıdır. Maddiyata fazla düşkündür.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: