Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Satürn 29 Nisan da gerileme hareketine başladı ve yaklaşık eylül ayına kadar sizin burcunuzda gerilemeye başlayacak. Bu sizler için hem oldukça önemli fırsatlar getirirken hem de oldukça güçlü dönüşler sağlayabilecektir. Yarım kalan işlerinizin yeniden önünüze gelmesi ve sizi heveslendirmesi söz konusu olabilir. Bazı cazip yatırımlar ummadığınız sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Geçmişte kaybettiğiniz fırsatlar yine önünüze gelirse bu sefer asla kaçırmayın ve bir şans daha verin derim.

5 mayısta boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte ilişkiler evinizde, yeni bir dönemin sayfası açılıyor diyebiliriz. Bu yüzden yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gerilim içeren konuşmalara gitmemenizde fayda vardır. Bu süreci, insanlardan beklentilerinizi çoğaltarak değil minimum seviyeye indirerek geçirmeniz dönem için en uygun düşünce tarzınız olacaktır. Ortaklı gelirleriniz ve kazançlarınızı sağladığınız konularda olumlu bazı gelişmeler umut verici nitelikte olacaktır.

19 Mayıs’ta akrep burcunda gerçekleşecek dolunay, gelirlerinizde ve maddi projelerinizde önemli yeni başlangıçlara işaret etmektedir. Yeni kazanç kapıları bu dönemde hızlıca karşınıza çıkabilir. Ortak finansal süreçleriniz varsa bu konularda beklenen haberler gelebilir ve kendi yolunuzu oluşturabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bir değişime gidebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilir veya aşkta yeni başlangıçlar içerisinde olabilirsiniz.
 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.