Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
1043 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Ailenizle ilgili geçmişten süregelen bazı sorunlarla ilgilenebilirsiniz. Modern olan ve geleneksel olan trendlerin arasında sıkışıp kalmak sizleri yorabilir. Yapmanız gereken tek şey özünüze dönüp geçmişten getirdiğiniz ahlaki değerleri yeniden güçlendirmek olacaktır. Aşırı kuralcı yapınız sizi yeteri kadar yorgunlaştırmış olabilir. Bundan sıyrılmalı hayatın zevkli yanlarını yakalamalısınız.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Sosyal çevrenizin genişleme dönemi geldi çattı. Saygın ve tanınmış çevrelerden önemli dostluklar ve güçlü bağlantılar kurabileceksiniz. Hayallerinize, isteklerinize ve dileklerinize çok yakın olduğunuz bu dönemde hislerinizin sesini dinlemelisiniz.

14 Ekim Venüs Terazi

Kariyerde önemli şanslar yakalamanın zamanı geldi. Kadın yöneticilerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Kariyerde kadın dayanışması hâkim olabilir. İlişkilerinizde önemli bir farkındalık içerisine gireceksiniz. Hayatınıza bu dönem girecek yeni biri size dostluk noktasında, hayat motivasyonunuzu ve yaşantınızdaki yükselişi arttırabilir. Motivasyonunuzu kaybetmeden yol almayı öğrenmelisiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili akıllarda iz bırakacak bazı eylemlerde bulunmak istiyorsunuz ve haklısınız. İşte şimdi tam zamanı. Aniden gerçekleşen bazı tekliflerle kariyerinizi büyük bir başarıyla yeniden dönüştürebilir. Kariyerde yenilenme ve yeni tekliflerle hayatınızı şekillendirme dönemi. Şayet kariyerinize aile ve eş gibi engel olan bazı yaklaşımlar var ise artık bunlara çözüm bulma zamanı gelmiştir.

22 Ekim Mars Terazi

Kariyerinizde rakiplerinizi geride bırakma zamanı. Onların bazı tehlikeli girişimleri sizin daha fazla gayret harcamanıza neden olabilir. Kendinizi ispatlama ve kanıtlama mücadelesine girebilirsiniz. Kariyerinize fazla yoğunlaşmanız ailevi ilişkilerinize kötü yansıyabilir. Hırslarınızı biraz daha kontrollü yaşamalısınız. Arka planda gizli kalmış konular hakkında bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Finansal anlamda streslere dikkat etmelisiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.