Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu aya başlarken Satürn ve Mars arasındaki zorlayıcı açı ile başlıyorsun. 5-11 Kasım tarihleri arasında Mars ve Plüton arasındaki açının kesinleşmesiyle ekim sonundan bu yana seni zorlayan birçok konu hakkında sonuç alacaksın. Yakın çevre bağlantıların aktifleşiyor olacak. İletişimde oluşan bu hareketlilik sana yeni kapıları da açacaktır. Yakın çevre ve kardeşlerinle olan iletişimlerinde oluşan agresyon ve anlaşmazlık seni kalıcı çözümlere yönlendirecektir. Bu sayede bazı anlaşmazlıklar zorda olsa konuşulma fırsatı ile uzlaşmaya varabilir. Seyahatlerin artabilir ve her yere yetişmek durumunda kalabilirsin. Trafikte de bu süreçte oldukça dikkat etmelisin. İlişkilerde daha özgürlükçü ve farklı bir role bürünebilirsin.

12 Kasım’da gerçekleşecek olan boğa burcundaki dolunay ile özgürlüğünün peşinden giderken kendini ve istediklerini net bir şekilde karşı tarafa söyleyip sınırlarını ve kişisel özgürlüğüne duyulması gereken saygıyı zorunlu hale getirebilirsin. Tamamen yeni başlangıçlara adım atmak isteyebileceksin. Yaşadığın yer, bu zamana kadar sahip olduğun kariyer ve kimlik hepsini değiştirmek isteği içinde olabilirsin. Bu ay aldığın kararlar insanlar tarafından alkışlanabilir ve desteklenebilir. Eşten veya aileden beklediğin desteği görebilirsin. Çalışma ortamında bazı iş değişimleri veya senin kariyerin ile ilgili vereceğin radikal kararlar gündeminde olabilir.

26 Kasım’da gerçekleşecek olan yay burcundaki yeniay ile geçmişte kalmış bazı olay ve kişilerle yeni bir süreçle başlatabilirsin. Yeni bir dostla kuracağın bağlantılar sayesinde hayatına biri girebilir, tanışabilirsiniz. Eski arkadaşlarınla bir araya gelebileceğin davetler ve organizasyonlar söz konusu olabilir. Eski dostlukların hayatına dair yeni bir başlangıç yapmana vesile olurken eski aşk ilişkilerinle ilgili romantik itiraflar söz konusu olabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: