Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
1043 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

1 Aralık Venüs Yay Burcunda

Problemli ilişkilerinizi bitirme noktasına gelebilirsiniz. İlişkilerde artık net bir karar almak isteyebilirsiniz. Gizli yürütmüş olduğunuz ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde gecikmiş bazı hesaplaşmalar yapılabilir ve hatalarınızı daha net sorgular bir hale gelebilirsiniz. Bekâr Oğlakların evlilik ve ilişkilerdeki ciddiyet konularıyla ilgili temalarda hazırlık süreci hızlanabilir. “Artık bir karar vermem gerek” noktasını yaşayabilirsiniz.

3 Aralık-22 Aralık Merkür Retro’su

Yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi doğru bir üslupla anlatmanız bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçecektir. Borçlarınızı öderken ya da alacaklarınızı temin ederken zorlanabilirsiniz. Gizlilik gerektiren bazı konularda karar veremiyorsanız dikkat. Hayatınızı şekillendirebilecek bazı sürpriz oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumu biraz daha gizli yürütmek noktasında karar verme zamanı geldi.

3 Aralık İkizler Burcunda Dolunay -18 Aralık Yay Burcunda Yeniay

Maddi konularda kararlar alırken çok dikkatli olmalısınız. Öngöremediğiniz bazı konular hala netlik sağlamıyor olabilir. Bu alanda arka planda çok iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir. Maddi konularda risk almak adına tam zamanı diyebiliriz. Stres yaratacak bazı koşulları hayatınızdan artık uzaklaştırmalısınız.

9 Aralık Mars Akrep

Yakın çevre iletişimleriniz ve seyahatleriniz hız kazanıyor olacak. Yakın arkadaşlarınızla kuracağınız kontaklar size önemli bir dönemin kapılarını açabilir. Zihninizde karmaşa yaratan sorunların cevabını bu dönemde bulabilir ve sonuca bağlanmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız problemlere karşı önemli çözümler üretmek ve nedenleri araştırmak adına doğru bir zaman dilimi. Aşk hayatınızda bazı sürpriz yeni tanışmalar meydana gelebilir.

 Astrolog Aygül Aydın / Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: