Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili oğlaklar kasım ayı sizler için bazı konularda mücadele bazı konularda da sevindirici haberleri beraberinde getirebilir. Jüpiter’in akrep burcundan çıkarak yay burcuna geçecek olması ve ay düğümlerinin sizin burcunuza geçiş yapması ile birlikte sizlere bazı konularda gecikmeler ve sıkıntılar şeklinde yansıyabilir. Bu sizleri hemen panikletmesin. Hayatınızın en önemli kadersel dönemeçleri içerisine girdiğinizi farketmelisiniz.Bu durum sizlere önemli anlaşmalar , yenilikler ve yaşamınıza ışık tutan bir takım aydınlanmalar şeklinde yansıyabilir. Çok önemli girişim isteyen işlerinizi ayın 15'inden sonraya bırakmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Uranüs’ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte geçmişte yapmış olduğunuz bir hata önünüze gelebilir ve bu sefer gerçekten kendinizi suçlu hissedebilir, karşınızdaki kişiden de özür dileyebilirsiniz. Bu ay evlat sahibi olma fikri içinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınız artıyor ve hayat size başka bir yönü ile merhaba diyor olacak. Özellikle 2011-2012 yıllarında evlenmiş bir Oğlak veya yükselen oğlak burcuysanız işte bu önümüzdeki 1 yılın sizin hayatınızda büyük bir dönüşüme sürükleyeceğini söyleyebiliriz. Artık bu alanda bağımlılıklarınızdan kopmak için gerekli sebepler önünüze gelebilir. Sizler istikrarlı ve ısrarcı olan insanlarsınız ama bazı şeyleri sürdürmek için bunların yeterli olmadığını göreceksiniz. Tabularınız yıkılıyor olabilir. Eski bir aşk hikayesi önümüzdeki bir buçuk yıl sizi değiştirmeye veya dönüştürmeye gelmiş olabilir. Bu sizi korkutmamalı. Eski yaptığınız hataları yapmak sizi sadece geriletir. Cesur olmalısınız. Mutlu olmak için gayret göstermeli etrafın ne dediğini gereğinden fazla önemsememelisiniz. Bazı bitişler kadersel bir noktada gerçekleşebilir. Aynı zamanda ortak yatırım içinde olduğunuz ailenizden ya da eşinizden birileri varsa bu alanda sizden gizli yürütülmüş bazı parasal konuları öğrenebilirsiniz. Buna hemen tepki vermek yerine gelişen bu sürecin sizin hayrınıza olduğu fikrine ısınmaya çalışın. Her şeyi her zaman kontrol edemezsiniz. Aile içinde gelişen bazı olaylara çok fazla sevinebilirsiniz. Bu aileye katılan yeni bir üye veya bir nişan evlilik gibi durumlar da olabilir.

Sizin için yıldızlı günler: 3,4,18,19 arası
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: