Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
1046 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Satürn'ün sizin burcunuzda hareket etmesi ve mart ayında kuvvetini daha da yükseltecek derecelere çıkması bu ayı sizler için önemli kılmakta. Jüpiter’in gerileme hareketinde olması ve Satürn ile olumlu bir açı yapması sizleri bu ayın ilk yarısında oldukça şanslı bir dönemin içine çekecek.

2 Mart'ta gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay ile eğitim ve öğretim, yurtdışı ile ilgili konular, uzak seyahatleriniz, iletişimsel konularınız, basın medya yayıncılık, yükseköğrenim gibi konularda önemli farkındalıklar yakalayabilirsiniz. İşiniz için kısa ve uzun süreli eğitimlere katılabilir, birtakım seminerlerde olabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve akrabalarınızın hayatıyla ilgili önemli gelişmeler oluşabilir, haberleşme trafiği artabilir. Ticari projelerinizden önemli sonuçlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde ise geleceğe yönelik net kararlar alabileceksiniz.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle kariyerinizi ani bir kararla farklı bir alana kaydırmak isteyebilirsiniz. Rekabet ettiğiniz kişilerle mücadeleyi kazanıp kendinizi göstermenin tam zamanıdır. Üstlerinizle olan iletişimlerinizde net bir tavır kullanmalı ve taleplerinizi samimi bir dille ifade etmelisiniz. Çünkü bu dönemde en çok buna ihtiyaç duyacaksınız. 23 Mart'ta, Merkür gezegenin geri harekette olması taşınma veya yer değişikliği konularını gündeme getirebilir. Ya da ailenizle ilgili konular daha baskılayıcı bir şekilde önünüze gelebilir. Kendinizi bulunduğunuz ortamda sıkışıp kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bu zaman zaman yaşam hedefleriniz içinde söz konusu olabilir.15 Nisan'a kadar kariyerinizdeki amacınızı belirleyin ve sonrasında harekete geçin.

17 Mart'ta gerçekleşecek Balık burcundaki yeniay araştırma ve her çeşit derin düşünme için harika bir zaman dilimidir. Eğitim planlarınızı, fikirlerinizi ve projelerinizi ortaya sunmak ve bunlara cevap alabilmek adına çok olumlu günler. Kendi zekânız adına güvenlik duygunuzu geliştirebilmeniz ve bununla ilgili güzel teklifler almanız söz konusu. İletişimde kendinizi asla baskılamamalı, istediğinizi rahat bir şekilde ifade edebilmelisiniz. Yeni bir takım haberler öğrenebilir, kariyeriniz adına güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

31 Mart'ta gerçekleşecek Terazi dolunayı ile kariyerde olmasını istediğiniz beklentilerinizi sosyal çevreninizden yardımlar alarak çözümleme noktasına gidebilir, finansal desteklerle uzun süredir sorun yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda yılmadan hareket ettiğiniz sürece başarının sizden uzaklara kaçma gibi bir şansı asla olmayacaktır. Yeter ki siz kendinize inanın, güvenin, arkanıza bakmadan daima ilerleyin. Motivasyonunuzu bozan kişilere ise dilinizle değil işinizle karşılık verin. Özel ilişkilerde rekabet ortamı arasında kalabilirsiniz. Sizin için yoğun, eğlenceli fakat aktif bir süreç olacaktır.

Astrolog Aygül Aydın / Mart 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: