Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Ocak ayının sizler için harika bir ay olacağını öngörebiliriz. Çok yönlü bir büyüme ve refah içinde olacaksınız. Yeni girişimlerin başlaması için iyi bir zaman içindesiniz ama tabi bazı şeyler çok kolay olmuyor. Bu ay içsel kaygılarınızla kendi kendinize kariyer hayatınız ve hedefleriniz üzerinde baskı kurabilirsiniz. Ailenizle olan diyaloglarınızda uyum içinde olmanız iyi olacaktır. Zihninizin rahatlığını evde de göstermelisiniz. Huzurlu bir aile, hayattaki hedefleri gerçekleştirmede yardımcı olacaktır. Aşırı kontrolcü halinizden eser kalmamış olabilir. İlk kez akış içinde yaşamayı öğrendiniz belki de.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için bağımsızlığınızı kullanmayı öğreneceksiniz. Bununla birlikte bazı önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu tutulma sonucunda yeni ortaklıklar gelişebilir veya var olan ortaklıklarınız sonlandırabilirsiniz. Bununla birlikte, daha güçlü ilişkiler hayatta kalacakken, zayıf olanlar parçalanacak diyebiliriz. Bu ay oğlakların aşk ilişkileri istikrarlı ve eğlenceli olacaktır ve bazı alanlarında değişiklik yapma fırsatı da bulabilecekler. Bekar olanlara yeni romantik ilişkiler kurma konusunda Venüs yardım edecek. Sosyal çevrenizde bu tanışmalar olabilir. İlişkisi güçlü olan Oğlakların evlilikleri daha da güçlenecektir. Aile büyüklerinizin arasında bazı gerginlikler olabilir. Bu da tam aileye yansıyabilir. Burada ara buluculuk yapmak ve bir uyum duygusu getirmek size kalmıştır. Sağlınıza bu ay ekstra özen göstermelisiniz. Çalışma arkadaşlarınız ya da çalışanlarınız varsa bu bağlamda bazı aksamaları yönetmeniz gerekebilir. Sıkı çalışma, mesleki ilerleme ile sonuçlanmaz. Ancak, değerlerinize bağlı kalıyorsunuz ve iyi şeylerin olmasını kurallara uygun bir şekilde bekliyorsanız sonuçlanır.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu ay finansal konularda oldukça iyi bir duruma sahipsiniz. Maddi anlamda gelirinizi artırmak için mükemmel fırsatlara sahip olacaksınız ve gelirleriniz artabilir. Eğitimlerine devam eden Oğlaklar bu ay biraz daha gayret içinde olmaları gerekiyor. Biraz daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Seyahatleriniz bu ay size güzel kazanımlar elde etmenize sebep olabilir. Bu ay karakterinizin ustalaştığını hissedeceksiniz. Duyarlılığınız ve yaşamı daha kolay anlıyor oluşunuz size şaşırtıcı fırsatları beraberinde getiriyor olacak. Güdülerinizin peşinden sürüklenmemeyi ve aklınızın oynadığı tuzaklara düşmemeyi bu ay başaracaksınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: