Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
1045 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili oğlaklar, Uranüs gezegeninin sizden ayrılması ile birlikte uzun süredir üstünüzde olan melankoli ve karamsarlık hallerini artık atmış bulunmaktasınız. Ancak ayın ilk on günlük sürecinde yaşamınızdaki bazı konularla ilgili zorlanabileceğiniz ve bu konulara karşı farklı bakış açısı geliştirmek zorunda kalabileceğiniz gözükmekte. Çalışma hayatınızla ilgili ilişkilerinizde uzun vadeli anlaşmalar ve sözleşmeler yaşamanız mümkün. Özel hayatınızda ise değerinizin daha iyi anlaşılacağı ve birliktelik duygularınızın daha da güçleneceği bir ay sizleri beklemekte. İlişkisi olan oğlaklar ciddi bir beraberliğe geçme kararı alabilir ve bu kararı herkese duyurabilir. Geçmişte dargın olduğunuz arkadaşlarınızla da barışma eğilimi içerisinde bulunarak uzun süre küslüğünüzü giderme konusunda daha sevecen yaklaşabilirsiniz. Bu ay yaptığınız hareketlerle adeta hem toplum içerisinde hem de ev ve aile içinde parmakla gösterilen ve her yerde aranan kişi olmaya adaysınız. Temmuz sonuna doğru girişeceğiniz bir işte başarı sağlama ihtimaliniz fazlasıyla yüksek olacaktır.

13 Temmuz saat 05.48'te Yengeç burcunda güneş tutulması

Güneş tutulması ile birlikte hayatınızda yepyeni olaylar ve farkındalıklar yaşamaya hazır olun. Zira bu tutulma sizlere artık harekete geç bir an önce istediğine kavuş demekte. Ancak burada da titiz ve her şeyden şüphelenen yapınız devreye girecek gibi gözüküyor. Hayatınızda yeni bir şey yapmadan önce en ince ayrıntısına kadar geçmişi sorgulamak ve gelecekte de kendinizi garanti almak ihtiyacı dahilinde hareket ettiğiniz sürece bazı olaylarda karamsarlık yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Zira hayat her zaman bizleri yaşam yolunda iniş çıkışlarla beraber yürütür. Sizler de bu düşünce sistemini benimsersiniz karşınıza çıkacak seçeneklerin sizleri mutlu edebileceğini görebilirsiniz.

26 Temmuz Merkür Aslan burcunda geri gidiyor.

İletişim gezegeni Merkür'ün geri gidişi sizleri finansal konularda daha uyanık davranmaya çağırıyor. Örneğin; ödemeler ve alacaklar konusunda bazı sorunlar yaşayabilir, yanlış meblağları yanlış yerlere ödeyebilirsiniz. Beklediğiniz ödenmesi gereken bir borcun ödenmemesi veya geç ödenmesi söz konusu olabilir. Ya da çok önceden yaptığınız parasını aldığınız bir satışın sonrasında iptal edilmesi ve sizden paranın geri ödenmesi gibi isteklerle karşılaşabilirsiniz. Bu duruma bağlı olarak sizler de planladığınız bazı şeyleri ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Kısacası finansal konulardaki beklentileriniz bir müddet gecikebilir buradaki istediklerinize kısa bir süre daha dengeli ilerletmelisiniz.

27 Temmuzda Kova burcunda Ay tutulması

Bu ay tutulması ile birlikte yaşamınızda dengelemeyi çok istediğiniz finansal kaynaklarınız artık tam olarak rayına girecek gibi gözükmektedir. Zira krediler, borçlar finansal ve hukuki konular, miras, vergi nafaka gibi bu tarz gelir sağlayan konular yardımıyla hayatınıza yeni bir sayfa açabilir ve rotanızı güzel günlere doğru çevirebilirsiniz. Kısacası sizlere yeni olanaklar sağlayacak olan bu tutulma ile birlikte sizler de gözünüzü dört açarak yeni hayatınızın oluşmasına katkıda bulunabilir ve önünüzdeki fırsatları değerlendirebilirsiniz. Temmuz ayının sizlere yaşama bakış açınızla ilgili farkındalıklar getirmesini diliyor ve yaşamınıza yeni şeyler dahil ederken korkmadan cesaretle ilerlemenizi temenni ediyorum.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.