Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Oğlaklar, Yepyeni bir yıldan hepinize merhaba. Seneye başlarken 6 ocakta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan oğlak burcundaki güneş tutulması ile tempolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Şu an içinizden eyvah iyi mi olacak kötümü dediğinizi duyar gibiyim. Elbet ki iyi olacak diyoruz ve bunun farkındalığı ile daha bilinçli hareket ediyoruz. Bu ay gücünüzü ispat etmeniz gereken önemli bir dönem içinde olduğunuzu söyleyebiliriz. İlişkilerinizde güç odaklı bir yapıya bürünmeniz gerekebilir. Aile üyelerinizle olan ilişkilerinizde bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Üzerinizde baskı yaratacak bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Bu tarz oluşumlarda ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Hayatta biraz daha yalnız kaldığınızı düşünebilirsiniz ama bu durumda içe çekilmek yerine tepki vermeyi ve savaşmayı isteyebilirsiniz. Bu savaşı kazanma fırsatınız hemen olmayabilir. Acele etmemelisiniz. Güneş tutulmasını beklemeli ve taşların yerine oturması noktasında sabırlı olmalısınız. Geçmişte yapmış olduğunuz yol ayrımlarını ve seçimlerini yeniden irdeleyip o noktaya tekrar geri dönüp telafi etmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz olaylara bakış açınız ve olgunluğunuz farklı bir hal alacaktır. Aslan ay tutulması ile finansal ve maddi gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Yeni bir iş projesini başlatabilirsiniz.

Yıldızlı günler:9-13-19-21 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: