Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili oğlaklar, Eylül ayının sizler için geçen aylara nazaran daha kolay ve kazançlı bir şekilde geçeceği gözüküyor. Bu ay yönetici gezegeniniz olan Satürn’ün 9 Eylül'de ileri hareketine geçecek olması ile birlikte yaşamınızda her şey daha kolay ve akıcı bir şekilde ilerleyebilir. Aynı zamanda Venüs’ün akrep burcuna geçişi ile işleriniz her zamankinden daha hızlı ve pratik bir şekilde çözümlenebilir. Ticaretle uğraşan bir oğlak burcu iseniz başak burcundaki yeniay ile birlikte bu ay ilk satışınızı yapabilir ve bununla birlikte yeni iş bağlantıları da gerçekleştirebilirsiniz. 

6 Eylül Merkür’ün başak burcuna geçmesiyle ve Satürn gezegeni ile olumlu bir kontak içinde olması en çok size yarayacak diyebiliriz. Arkanıza Uranüs gezegeninin de desteğini alarak gökyüzündeki muhteşem üçgenin gökyüzünde oluşmasıyla bu ay meyvelerini yemeğe başlayacaksınız. Önemli bazı görüşmeler ve iş kazançlarınız gündeme gelecek. Mülakatlarınız ve başarılı iş girişimlerinizle göz dolduracaksınız.

12-13-14 Eylül tarihleri Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu açının hayatınızda güzellikler getireceği unutulmaz tarihler olabilir. Bu tarihler arasında yaşamınızda çok önemli bir başlangıcın adımını atabilirsiniz. Uzun zamandır büyük uğraşlar verdiğiniz bir haksızlık durumu lehinize sonuçlanabilir ya da hukuki sorunlarınız artık yoluna girebilir. Kısacası finansal ve hukuki konularda haklılığınızın ispatlanacağı önemli bir döneme giriyorsunuz.

Yine kişiler arası ilişkilerde de sizin aleyhinize söylenen konularda da haklılığınızın görülmesi size karşı olan bakış açılarının değişmesine ve toplum içinde saygınlık kazanmanıza neden olabilir. 

21 Eylül güneşin Merkür ile kavuşum yapması ve sonrasında terazi burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinizle ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi kuvvetli bir ihtimal. Çünkü burada Jüpiter ve Plüton arasındaki açının devreye girmesi ile sizin için fırsatların ayağınıza kadar geleceği günleri müjdeliyor. Bu tarihten sonraki zamanlarda kariyerle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmek büyük ihtimalle daha güçlü sonuçlar verecektir. Bu nedenle 22 Eylül sonrasını kullanmanız daha verimli olabilir.

25 Eylül koç burcundaki dolunayın size getirileri ise cesaret ve özgüven konusunda olacaktır. Ancak otorite figürleri ile restleşmemeye ve egonuzla hareket etmemeye azami ölçüde özen gösterin. Bu alanda üzerinizde hissettiğiniz baskı ve kontrol etme arzusu size hata yaptırabilir.

 

Dikkat çekici tarihler:17-18-19 Eylül ve 21-26-29 Eylül Tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.