Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

22 Aralık - 20 Ocak OĞLAK Burcu Genel Özellikleri >
1045 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Kazançlarınız ve gelirlerinizi ilgilendiren konularda önemli reformlar gerçekleştirebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz maddi projelerinizle ilgili sonuçlanmalar meydana gelebilir. Gelir gider dengesinde yanlış yaptığınız bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve bir dönemi sonlandırabilirsiniz. Kariyeriniz adına otorite figürleri ile ilgili önemli görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu süreci kariyer planlamanızı yapmak için yeni girişimler adına kullanabilirsiniz.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Yeni bir eğitim programı veya yükseköğretimde yaşadığınız bazı problemler gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Seyahat hedeflerinizi programlamak durumunda kalabilirsiniz. Seyahat programlarınızda bazı aksaklıklar meydana gelebilir. Eskiden yarıda kalmış bazı yiş teklifleri gündeminizi meşgul edebilir. Bol bol seyahat edeceğiniz konular gündeminizde olabilir.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Finansal hayatınızla ilgili bazı taşları yerine oturtma zamanı gelmiştir. Bu zamana kadar maddi kaygılarınızı hep daha fazla kazanarak, kendi lükslerinizden ödün vererek çözmek istediniz. Bundan sonraki süreç kazanımlarınızı paylaşma yoluna gidebilirsiniz. Paylaştıklarınız finansal yatırımlar sizleri daha ileriye götürecek nitelikte olacaktır. Tabi bu kararları alırken eski tecrübelerinizden yararlanmayı ihmal etmeyin. Paylaşma ve üretme yönüne gittiğiniz takdirde hayatınız maddi manevi zenginleşecektir. Aşk ve ilişkiler adına ise güzel sürprizler ve güçlü başlangıçlar sizi bekliyor olacak.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Ortaklı gelirlerden ve başkalarının maddi kaynaklılarından yararlanma noktasında şansınız yükselecek. Krediler ve borçlar konusunda girişimlerde bulunabilir ve maddi problemlerinizi erteleyebilirsiniz. Lüks yatırımlarda bu dönemde gündemde. Harcamalarda biraz daha bonkörce davranabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.