Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili Kovalar, zorlukların üstesinden azminizle geleceğiniz, önemli başlangıçları oluşturabileceğiniz bir yıl olacak 2018.Yılın ilk yarısı yaşamınızda oluşan kariyer başlangıçları ve bazı değişimler sizleri kararsızlığa itiyor olabilir ama bu tuzağa asla düşmemeniz gerekiyor. Hayatınızın farklı alanlarında rekabete karşı yoğun önlemler de almanız gerekebilir. Yılın en önemli gökyüzü hadisesi 28 Temmuzdaki Kova burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması olacak. İlişkilerinizde ego savaşlarına dikkat etmelisiniz. Beklentilerinizi şekillendirmek adına şubat ayı belirleyici bir zaman dilimine işaret etmektedir. Uyum ve denge arayışınız bu anlamda hassas bir hal içerisinde olabilir. Hayatınızla ilgili yeni yönler çizmeniz adına bazı başlangıçlar yapabilirsiniz. Mart ayı uzun zamandır beklediğiniz finansal projelerde artık sonuçlanma ve tamamlanma süreçlerine işaret ediyor olacak.

KARİYER

Hırslarınız ve istekleriniz kariyerinizi adeta dönüştürüp farklılaştıracak. Şubat ve mayıs ayları bununla ilgili çok dikkat çekici gözüküyor. Beklentilerinizi karşılamayan bir kariyer öyküsü artık hayatınızda son bulacak ve yerine yenisini inşa etmek isteyeceksiniz. Bu yıl; ek gelirler, kazançlar ve primlerden yana bereketli ve şanslı bir zaman dilimi içerisindesiniz. Kazandıklarınızı da aynı şekilde borçlanarak yatırım yapma ihtiyacı içeresinde olabilirsiniz. Eğitim ve öğretim konuları hayatınızda önem kazanabilir. Kendinize yeni ufuklar açacağınız kariyer öykülerine cesaretle atılmak isteyeceksiniz. Reklam ve pazarlama alanında çalışan Kovaları başarılı bir zaman dilimi beklemekte. Yıl boyunca olumlu gezegen yerleşimleriniz sayesinde mesleki hayatlarınızda iyi bir performans sergileyeceksiniz. Hırslarınız ve istekleriniz sizlere şubat ayından sonra yeni bir yön verecektir. Yıl ilerledikçe tanınma, ün kazanma ve finansal başarılar elde etmeye oldukça açıksınız. Bu süreç elbette ki kolay olmayacak. Hem savunma hem de saldırma kolay bir savaş değildir. Ama hem kariyer şartlarınızı korumalı hem de bu şartları adım adım iyileştirecek girişimlerde bulunmalısınız. İşyerinizdeki yetkili kişilerle ve meslektaşlarınızla samimi ilişkilere girmeye çalışın. Taktik ve diplomasi kariyer alanınızda harikalar yaratacaktır. Zorlu durumlar, ağustos tutulmaları ile ortaya çıkabilir. Bunlarla baş edebilmek için iç enerjinizi kullanmak ve bu zaman dilimine kadar kendinizi güçlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yıl hayatta kalmanın anahtarı, çevreniz ile olan ilişkilerinizin gücü olacaktır.İlk yarıyıl iş yerinizdeki konumunuzu korumak, yılın ikinci yarısı size verilen yeni bir görev ile karşılığını bulacak sizi daha da üst noktalara taşıyacaktır.

KOVA BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

Bu yıl kova burçları, aşk hayatlarının kalitesini önceki yıllara göre daha da arttıracaklar. Partnerinize daha da yakınlaştığınız bir zaman dilimi içine giriyorsunuz. Bununla birlikte, ilişkileriniz sizin için daha fazla yakınlaşma ve uzlaşma çağrısında bulunulmakta. Hali hazırda bir ilişki içinde olanlar kendilerini, partnerleriyle özgür bir iletişim kurabilecek kadar olgunlaşmış bulacaktır. Bu sene hayatınıza giren anlaşmazlıkların gel gitini ortadan kaldırmanız gerekiyorsa, dönemin anahtar kelimeleri paylaşmak, konuşmak ve ilgi seviyesini arttırmak. Yanlış anlaşılmaları ve çekişmeleri artık azaltın. İlişkilerinizin sıcaklığını ve samimiyetini arttırın. Eşinize açılmak, ilişkinizde gecikmiş samimiyeti ve onun hakkındaki iyi düşüncelerinizi paylaşmak size ve ona mutluluk getirecektir. Değerleriniz ve sevgiyi ifade etme tarzınız arasında partnerinizle oluşan uyumsuzlukları onarmak için iyi bir zaman dilimi.

Aidiyet duygusunun içsel anlamda onaylanmasını istediğiniz bir süreçtesiniz. İlişkilerinize bu anlamda sahip çıkmalısınız. Egolarınız, sevginize zarar vermediği sürece ilişkinizde daha huzurlu bir dönem yaşayacaksınız. Sevgilinizle arkadaş olabilmek en büyük hayalinizken bunu gerçekleştirmek isteyeceğiniz reformlar yapmak isteyebilirsiniz. Bununla ilgili nisan ayı belirleyici bir zaman dilimi olacaktır. Mayıs ve haziran süreçlerinde beklentilerinizi karşılayan romantizm rüzgârları hayatınızı sarıp sarmalıyor olacak. Şubat ayı bununla ilgili önemli bir zaman dilimiyken haziran-temmuz süresince eski ilişkiler veya eski aşklarınızla bazı günü birlik ilişkiler kafa karışıklığı yaratabilir. Burada net ve kararlı davranmanızda fayda var. Bekâr kovaların Şubat'ta başlayan ilişkilerini Ağustos'ta ciddi kararlara kadar gidebilir.

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN KOVA BURCU 2018 TAVSİYESİ

Mayıs ayında karşınıza gelen fırsatları kaçırmamalı ve iyi bir değerlendirme aşamasına girmelisiniz. Tabii ki, ani ve sürpriz oluşumların içerisinde yer almak güzel sonuçlar getirirken bazen de beklenmedik sorunlar da doğurabilir. Bu tür durumlar da muhakkak bir ‘’b’’ planınızın da olması gerekli. Bu yıl, dengeli bir yaklaşım içinde olmanız gerekiyor. Bu dengeyi siz, çevrenizden bir beklenti haline getirmeden kendi tarafınızdan belli ayarlamalar ve uzlaşmalar içerisinde yapmalısınız. Bu yılın gezegen ve transit etkileri sizin üzerinizde uzun vadede isim ve ün kazanacağınızı sağlamak için oldukça elverişli gözüküyor. Çevreniz ile bu yıl iyi ilişkiler kurup belli networkler oluşturun. Yeni başlattığınız aşk ilişkilerinizi dikkatle ele alın. İlişkide belli bir güven oturttuğunuzdan artık duygusal benliğinizi daha iyi aydınlatacak bir durum içine gireceksiniz. Bu sene başkalarının duygularına ve düşüncelerine karşı daha hassas olun. Amaçlarınızın peşinde giderken, sabır ve esneklik duygusunu yitirmeden hareket ederseniz bunun sizin için daha faydalı olduğunu göreceksiniz. Hemen, küçük dahi olsa bugün yapabileceğiniz bir eylem üzerine yoğunlaşmalı ve dikkatinizi o noktada toplayıp daha da hedefinizi büyütmelisiniz.

Demem o ki; 2018 Yılında sırtınızdan vuran tek şey akşam güneşiniz olsun. Mutlu seneler…

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.