Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
120 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumları

2017 sizler için oldukça yenilikler ve farkındalıklarla dolu bir yıl olabilecek diyebiliriz. Gelişiminiz ve hedefleriniz için her türlü fırsat kapınızı çalacak ama öyle zamanlarda çalacak ki iyi mi kötü mü, tamam mı devam mı sorularını size sordurtacak. Öncelikle toplumsal konuları önemseyeceğiniz eğitim, araştırma, öğrenme, farklı kültürler, yabancılar veya yabancı dil öğrenmek gibi konular ile ilgili durumlarla karşılaşabileceksiniz. Bu saydığımız konular bazılarınız için uzak gibi dursa da farklı şartlarda önünüze geldiğini deneyimleyebilirsiniz. Bu yıl birçok gökyüzü hadisesi burcunuzda gerçekleşiyor. 28 Ocak Kova burcundaki Yeniay; girişimleriniz ve cesaretinizle göz dolduracak. Eski dönemlere göre bu Yeniay sayesinde daha kararlı ve hedefinizi belirlediğiniz, üzerinizde anlamını bir türlü bilemediğiniz, baskının uzaklaştığını daha fazla özgürleştiğinizi göreceksiniz. Hareket edebilmek için gerekli motivasyonu yakalayacak hakkınız olanı alabileceksiniz. 26 Şubat Güneş Tutulması, finansal anlamda sizi belli bir düzlüğe çıkartacak. Yeni para kazanma kaynakları ve fırsatları oluşturabilecek. Mart-Nisan aylarında aile destekli ekonomik bir girişim söz konusu olabilir. Aile ile ortaklaşa yapmayı düşündüğünüz şeyleri 03 Mayıs’taki Merkür ün düzelmesiyle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. 7 Ağustos’taki Kova burcundaki kısmi Ay tutulması ise, yenilenme arzusunu ve yeni bir şeyler yapma isteğini tetikleyecek. Yaratıcılığınız ve üretkenliğinizin arttığı bir döneme giriş yaptığınızı gösteriyor. Ay tutulmaları duygusallık barındırır. Şayet bu dönemlerde ortaklaşa, finansal ve yatırım ile ilgili konularda merhamet ve duygusal zayıflıklarınıza kapılarak kararlar vermeyin.

DEĞİŞİME HAZIRIM

7 Ağustos’tan sonra yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak, devlet, vergi, hukuksal konularınızda bir tamamlama yaşayabilirsiniz. Sadece 13 Ağustos’ta Merkür’ün geri hareketi sizin gelir ve gider dengenizi sarsabilir. 31 Ağustos’a kadar devam eden gerilemeyi düşünürseniz, hırsızlıklara, dolandırıcılıklara banka kart şifrelerinizin çalınmasına vb. konulara dikkat edip kendi önleminizi almanızı tavsiye ederiz. Ekim ayına kadar ekonomik koşullarınızı zorlamazsanız iyi olur. Evinizi belki arabanızı yenilemek, yatırım yapmak değişim yaratmak için şartlarınızı sağlam zemin üzerine kurun. 10 Ekim’e kadar bu konularda çok cesur olmanıza gerek yok. Yılın ikinci yarısında Jüpiter’in Akrep burcuna geçişiyle kariyer ile ilgili önemli destekler yakalayacaksınız. Kendi işinizi kurabilir ya da devletle ilgili işleriniz var ise terfi, yer değişikliği, atama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. 18 Kasım Akrep burcundaki Yeniay ile birlikte, çok başarılı işlere imza atabilirsiniz. Bu döneme kadar şartlarınızı oluşturun ve çok çalışın.25 Haziran İkizler burcundaki yeniay ile birlikte birçok Kova burcu estetik ile ilgili operasyonlara, görsel yeniliğe gidebilir.

AŞK/ EVLİLİK/ İLİŞKİLER

11 Şubat’taki Parçalı ay tutulması özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi, ortaklaşa adımlarınızı tetikliyor. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, karşınıza gelecek olan olaylarla istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 04 Mart’taki Venüs gerilemesi yakın çevre, kardeş, akraba ya da görücü usulü dediğimiz tarzda desteklerle yuva kurmanızı sağlayacak tavsiyeler önünüze getirebilir. Bunları 15 Nisan’a kadar değerlendirin ama başlamayın. Yanıltıcılığın ve abartının etkin olduğu bu dönemde çok âşık olabilirsiniz. Aman kontrolü elden bırakmayın. Akraba, kardeşler ve yakın çevrenizde Venüs geriliyor. Yakın çevrenizdeki kadınlarla olan ilişkilerinizde bazı zorlanmalara açıksınız. 03 Nisan’a kadar ilişkilerinize dikkat edin.21 Ağustos Aslan burcundaki Tam Güneş Tutulmasından sonra çok hızlı evlilik haberleri, taşınma, evlat sahibi olma vb. haberleri alabilirsiniz.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 11 Şubat Aslan Burcunda - Halkalı Ay tutulması
• 7 Ağustos Kova Burcunda - Kısmı Ay Tutulması
• 21 Ağustos Aslan Burcunda –Tam Güneş Tutulması
• 9 Temmuz Oğlak Burcunda - Dolunay

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.