Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya geri planda veya oldukça yorgun başlıyor olabilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili oluşumlar sanki olmayacakmış hissi verebilir sizlere ama hafta ortasından itibaren bu konularla ilgili sürpriz gelişmeler kaydedebilirsiniz. Aşkta ve ilişkilerde beklemediğiniz kontakları kurabileceksiniz. Bunu biraz daha ayrıntılı bir hale getirecek olursak eski bir ilişki ve konuya işaret etmektedir. Yeniden karşılaşma veya bir görüşmenin gündeme gelmesi mevcut. Bu durumla ilgili radikal bir kararı hayata geçirebilirsiniz. İlişkisi devam eden kovaların özgürlük duygusunu kontrol etmeleri gerekebilir. Partnerinizin hayatınıza birden sınırlandırmalar getirmeye çalışıyor olması sizi rahatsız edebilir. Bu noktada bir rekabet yaratmamaya özen gösterin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: