Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
1007 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili kovalar yeni bir haftaya başlarken ilişkiler konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerektiği gözüküyor. Zira istediklerinizi elde etme konusunda yapıcı ve uzlaşmacı bir tutum sergilemeniz hayallerinize ulaşmak açısından daha kolay olacaktır. Özellikle çalışan bir kova iseniz yöneticileriniz ve çalışma arkadaşlarınız olan iletişimlerde mutlaka iyimser olmayı tercih etmeli söylenenleri dikkatlice dinlemelisiniz. Ailevi ilişkilerde ise bazı problemli durumlar yaşanabilir ve maddi konularda uzlaşma sağlanmayabilir. Yine partnerinizle birlikte artık yaşama dair farklı bir rol üstlenerek dizginleri ele geçirmek isteyebilirsiniz. Bu düşünce kendi işinizi kurma yönünde de olabilir. Zira bu günlerde toplum içinde kendinizi göstermek ve birey olarak daha ileri seviyede yaşama arzusu tüm benliğinizi sarmakta. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta hırslarınıza fazlasıyla kapılmamak ve doğru olanı görmek yolunda olacaktır. Zira geçmişte yapamadığınız bir takım olaylar için bugünlerde aşırı hırs ve çabayla bir sonuç almaya çalışmanız tamamen boş bir gayretten başka bir şey olmayacaktır. Eğitim hayatı ile ilgilenen kovalar ise istediklerini kazanmak uğruna daha fazla mücadele etmek durumunda kalabilirler. Aşk hayatınızla ilgili çevrenizden gizlemiş olduğunuz herhangi bir olay var ise hafta sonuna doğru bu haber duyulabilir de zor durumda kalabilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda ise yine birtakım zorlanmalar yaşayabileceğiniz gözükmekte. Ancak yapılan işleri takip etmeniz ve bu konuda hiçbir açık kabul etmemeniz bütün bunların önüne geçebilir.

Haftanın mottosu: “mutluluğu uzaklarda aramak yerine önce içimde sonra sevdiklerim de aramayı öğreniyor ve her gün elimde olanlar için şükrediyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 25 Haziran - 1 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: