Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
997 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ikili ilişkiler ve aşk hayatınızla ilgili konuların önemli bir hız kazanmasıyla başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Sevgi ilişkilerinde ciddiyet kazandırmanız gereken netleştirmeniz gereken her konu önemli ölçüde sizi meşgul edecektir. Hafta ortasından itibaren ödemeleriniz ve finansal konularınız dikkat çekiyor. Geciktirilmiş borçlar ve alacaklar sizi bu anlamda yorabilir. Ortaklaşa gelirlerden henüz istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Gelirlerinizi ilgilendiren problemlerle uğraşırken, partnerinizin de, size gereken desteği verip vermediği üzerine daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili güzel teklifler bu hafta göz dolduruyor olacak. 

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Aşk ve ilişkiler noktasında önemli bir dönemeci alıyorsunuz. Kararlarınızı netleştirmeniz gerekebilir. Önünüze çıkan seçenekler geleceğinizi şekillendirecek olan kadersel durakları oluşturacak. Yürümeyen bir ilişkiyi sonlandırabilirsiniz. Yeni bir insanla tanışabilir ve onunla gelecek planları yapabilirsiniz. Evlilik teklifi alabilir sürpriz bir şekilde bu yolda ilerleyebilirsiniz.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 21 - 27 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.