Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili kovalar eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün her konuda yoğun bir gündem yaşayabilir ve birçok konuda mücadele vermeniz gerekebilir. Özellikle bugün eğitim ile ilgilenenler için yeni gelişmelerle güne başlayabilirsiniz. Hafta içi var olan programlarınızda ani değişimler yaşanabilir ve seyahatlere hazırlıklı olmanız gerekebilir. Hafta ortasına doğru kendinizi duygusal yönde karışık hissedebilirsiniz. Yersiz duygular yüzünden kendinizi şüpheler içinde bırakabilir ve biriktirmiş olduğunuz bazı duygular karşınızdaki kişilere öfke patlaması şeklinde yansıyabilir. Bu hafta kariyerinizle ilgili mücadele verdiğiniz takdirde başarı sizden yana gözüküyor. Yeter ki kendinize inanın ve güvenin. Hafta sonu ise kendinizi yalnız bırakarak gelecek ile ilgili planlar yapma isteğiniz devreye girebilir.

Haftanın mottosu: “Herkes uzaklaşmanın peşinde, kimse ait olduğu yeri güzelleştirmeyi denemiyor."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.