Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
1006 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri yakın çevre iletişimleriniz ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeminizde olacak. Alacağınız sürpriz haberler ve iletişimlerle kendinizi daha umut dolu ve iyimser hissedebilirsiniz. Seyahat planlarınızı oluşturmanız gereken bazı konuşmalar yapabilirsiniz.
Eski arkadaşlıklarınız gündeminizde olabilir. Onlarla vakit geçirmeniz gereken bazı konular gelişebilir. Yakın çevrede sosyal kimliğinizle ışığınızın parlayacağı bir hafta. Hafta ortasından itibaren kariyerde üstlerinizle olan iletişimlerinize dikkat.

Bazı konularda baskılanmış hissedebilirsiniz. Hafta sonunda dilekleriniz ve ideallerinizin gerçekleşeceği bir fırsat gündeminizde olabilir. Sosyal çevreniz yardımıyla hayatınızın eksik yönlerini şifalandırabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Sen önce kendini ve kim olduğunu bilmek için özgür ol. Sonra da başkalarının bunu yapabilmesi için onları özgür bırak.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: