Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu hafta sorunları olan insanlarla daha fazla görüşmeler yapmak ve onları çözmek için gayret gösterebilirsiniz. Toplantılar ve yeni projeler oldukça önem kazanacaktır. Eğitmenseniz, yeni bir eğitim dönemi başlatabilirsiniz. Bu hafta finansal konularla uğraşmanız gerekirken parayla ilgili yeni anlaşmalar yapmak durumunda da kalabilirsiniz. Uzun süredir bir kadınla olan çatışmanız sizi belli bir muhalefete götürebilir. Bunun bir çözüm olmadığını hatırlatmak isterim. Bu haftaki ana planlarınızdan bazıları para, maddi çıkarlarınız ve mülkleriniz noktasında olabilir. Bazılarınız yaşadığınız evi almak isteyebilirsiniz. Ya da yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Bu hafta özellikle 20-21 Eylül tarihlerinde bir kadın topluluğundan bir davet veya eğitim alabilirsiniz. Bu hafta alacağınız fazla sorumluluklar sizi karamsar yapmamalı. Sosyal yaşamınızı biraz daha sınırlandırarak boş zamanlarınızı doğru kullanarak sorumluluklarınızı dengelemelisiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.