Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
1003 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ilişkilerinizle ilgili uzlaşmak zorunda kalmanız gereken ortak değerlerinizi korumanız gereken sorunlar ile başlayabilirsiniz. Hafta başından itibaren yakın çevre, kardeş ve akraba ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalar sizleri ilişkilerde nerede hata yapıyorum sorgusuna itebilir.

Sinirlerinize hâkim olun ve bu hafta maddi beklentiler içerisinde olmayın. Keyfinizin aslında yerinde olabileceği bu haftayı karamsar düşüncelerle bozmayın. Sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Eş ve partnerinizle geleceğe yönelik finansal bazı planlar yapabilirsiniz. Ortaklıklar kurmak ve kariyerinizi bağımsız bir şekilde oluşturmak adına özel bir zaman dilimi. Uyum ve dengeyi bozmamak adına daha özenli olmalısınız.

19 Ekim Terazi Yeniay

Yeni bir eğitim programına başlamak adına önemli şanslar elde edebilirsiniz. Seyahatler konusu hayatınızda daha fazla önem kazanacak. Yurtdışı ile ilişkileriniz ve bağlantılarınız güçlenebilir. Ticari projeleriniz adına yeni adımlar atabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Gerçekleşmesi zaman alacak diye hayalinizden vazgeçmeyin. Zaman nasıl olsa geçecektir. 

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.