Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya Güneş’in kova burcuna giriş yapmasıyla başlıyorsunuz. Kendinizi ispat ettiğiniz ve yeniliklere ilerlediğiniz önemli bir dönemin başlangıcı. Beklemediğiniz bir yerden alacağınız haber ya da sizi şaşırtan bir teklif söz konusu olabilir. Parasal anlamda yeni iş birlikleri yapacağınız kişilere yöneliyorsunuz. Toplantılar ve yeni iş birlikleri bu haftaya damgasını vuruyor olacaktır. Perşembe günü gelen görüşmeler ya da toplantılar sizlere yeni bir boyut kazandırabilir. Hafta sonuna doğru sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay ile ilişkilerde daha güçlendiğinizi ve sevildiğinizi hissedebilirsiniz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.