Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kova: Bu haftaya hızlı başlıyorsunuz. Mars gezegeni kova burcuna geçiş yaparak Satürn ile ilk kavuşumunu gerçekleştirecek. Evde olduğumuz ve mümkün olmadıkça dışarı çıkmadığımız bugünlerde sizleri bu etkileşim en fazla ilişkiler ve kendiniz üzerinde büyük kararlar vermeye karşı etkili olacaktır. Hiç olmaz dediğiniz ya da şaşmaz dediğiniz şeyler şaşabilir. Bu hafta daha etkili ve güçlü bir yönünüz olacaktır. Baskın olan yönünüzü daha doğru yerlerde kullanmalısınız. Despotluktan kimseye fayda gelmez. Sakin kalmalı ve fevri çıkışlar yapmamalısınız. Kendinizi işinize vermeli ve bu alanda yeni girişimlerde bulunmalısınız. Herhangi bir konuda arkanızdan dönen oyunlar söz konusu olabilir. Daha uyanık ve dikkatli olun. Haklılığınız anlaşılacaktır. İlahi adalette zaman aşımı yoktur. Bu hafta evde kalmaya devam ediyorsunuz ve tedbirleri ihmal etmiyorsunuz.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumu
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: