Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
1007 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta sizler için maddi ve finansal geleceğinizi ilgilendiren konu ve oluşumlara dayalı sorunları çözmek ve bu sorunlara yeni yaklaşım yolları belirlemek ile ilgili çalışmalar yapmakla geçecektir. Yeni bir gelir kaynağı bulmak için arayışa girebilir, bununla ilgili tanıdığınız kişilerle görüşmek üzere irtibata geçebilirsiniz. Artık gücünüzü toparlamak ve bunu bir an önce karşı tarafa sergilemek istiyorsunuz. Evet, haklısınız fakat kendinizden ve gücünüzden emin olmadığınız sürece bunu yapmanız sizlere doğru sonucu getirmeyecektir. Bu zaman zarfı içinde bazı durumlar ve koşulları oluşturmak için daha fazla çaba gösterip o şekilde karşılarına çıkmak daha mantıklı bir yol olacaktır.

Analitik düşünme becerinizle geçmişten gelen bazı sorunlara sürpriz çözüm yolları bularak tolere edebileceksiniz. Hayatınızda bir yük olarak gördüğünüz ekstra sorumluluklar ve bunları oluşturan maddi giderlerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Yine hafta başından itibaren yakın çevre iletişimleriniz ve sosyal çevrenizle olan yoğun iletişimleriniz ile onlara vakit ayırmanız gereken durumlar oluşurken hafta ortasından itibaren aile ve finansal kaynaklar alanında destekler alabileceğiniz özel durumlar gelişebilir. Hafta sonuna doğru bekâr olanlar ilişkilerinde aşk ve flörtler üzerine bir takım yanlış anlaşılmalar ve yalan haberler üzerine sıkıntı yaşayabilirler. Bu noktada bu haberin çıkış kaynağını ve ne amaçla söylendiğini tespit etmek önemlidir.

Haftanın mottosu: “Yüzüne kapatılan kapılar ile kararlılığın, arkandan kapatılan kapılar ile cesaretin test edilir."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.