Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar, 21 Ocak saat 08:20 de Aslan burcunda bir Ay Tutulması deneyimleyeceksiniz. Hafta sizler için yılın en önemli ve özel zaman dilimi. Eskiye dair önemli sorunlarınıza ve kafa karışıklıklarınıza dair cevaplar bulmak isteyeceğiniz bir süreç. Eski aşklarınız ve flörtleriniz size yeni yaklaşımlarda bulunabilir. Merak edilenlerin hepsi yeniden ortaya dökülebilir. Bunlarla ilgili tüm cevapları bulup rahatlayabileceğiniz bir dönem. Gelirlerinizi yapılandırırken özellikle var olan borçlarınızı ödemeniz sizi daha da güvende hissettirecektir. Maddi ve finansal gelirleriniz, ortaklaşa gelirler, eş parası, borçlar, finansal hukuki süreçler, krediler, alacaklar gibi konularda önemli konuları gündeminize alabilirsiniz. Bu süreçte hukuki konular daha fazla gündeminizde olabilir. Gelirlerinizi güvence altına almak amacıyla sözleşmeler yapabilirsiniz. Bazı ödenmeyen borçlara ekstra dikkat etmelisiniz. 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 21-27 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.