Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
460 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Doğru iletişim kurmak bu dönemde en önem verdiğiniz konu olacaktır. Alacağınız haberler aşk hayatınızı önemli ölçüde şifalandırabilir. Tanışacağınız yeni kişiler ve oluşumlar geleceğinizi şekillendirebilir. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin hayatında önemli sürpriz değişiklikler meydana gelebilir. Yeni bir eğitim süreci hayatınıza dâhil olabilir. Hayatınızda süre gelen pozitif bir ilişki var ise bu transit etkisiyle güzel bir karar verme zamanı yaklaşıyor.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Kariyerde önemli ve genişlemeci bir dönem sizleri bekliyor. Bir yıl boyunca ekmiş olduğunuz tüm ekinlerin yeşermesini bekleyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde toplumsal dokunuşlar sizi uzunca bir süre başarıya taşıyacaktır. Bu fırsatları iyi bir şekilde kullanmalısınız.

14 Ekim Venüs Terazi

Aşk hayatınızda takıntılı konular gündemde olabilir. Bilinçsizce bastırılmış tüm duygusal ihtiyaçlarınızı artık doğru ve sağlıklı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Spor ve sağlıklı beslenme adına keyifli bir dönem içerisindesiniz. Motivasyonunuz yüksek olacak.

19 Ekim Terazi Yeniay

Yeni bir eğitim programına başlamak adına önemli şanslar elde edebilirsiniz. Seyahatler konusu hayatınızda daha fazla önem kazanacak. Yurtdışı ile ilişkileriniz ve bağlantılarınız güçlenebilir. Ticari projeleriniz adına yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizdeki hızlı değişime ayak uydurmak sizler için pek zor olmasa da adaptasyon kısmını kolay bir şekilde atlatacaksınız.

22 Ekim Mars Terazi

Hayattan beklentileriniz ve vizyonunuzu genişletmek adına ne yapabilirsiniz aslında asıl sorun bu? Kişisel görüşlerinizi değiştirecek bazı konular deneyimleyebilirsiniz. İnanışlarınızı sorgulayabilirsiniz. İlişkilerden beklentilerinizin arttığı bir dönem. Partnerinizin ailesi ve yakın çevresiyle bazı problemlerle uğraşabilirsiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: