Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

2018 yılının mayıs ayına bir yolculuk yapın bakalım. O dönemlerde neler yaşadınız ve hayatınızda ne gibi değişimleri seçtiniz. Şimdi artık bu noktada sağlam bazı yönler kazanmak isteyebilirsiniz. Eski ideallerinizi yeniden yapılandırmanın zamanı geldi. Geçmişte ulaşamadığınız eksik kalan konuları tamamlamak bu dönem için öncelikli göreviniz olmalıdır.

5 mayısta boğa burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte iletişimsel konularınız ön plana çıkıyor. Yeni teklifler, işler, projeler almanız söz konusu olabilir. Fiziksel enerjinizi daha iyi kontrol edebilir bir noktada olmanız yaşamınızı daha iyi kalitede yaşamak için fayda sağlayacaktır. Eğitim hayatınızdaki bazı engeller stres yaşamanıza neden olabilir. Bu ay kariyerinizde önemli bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Bu beklemediğiniz bir teklif ya da beklemediğiniz bir başarı size getirebilir.

19 Mayıs’ta akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile Taşınma kararı alabilir, kârlı bir yatırım yapabilir ve evinizin onarımı ile ilgilenebilirsiniz. Ailede üstlenmeniz gereken misyon, sorunlara çözüm bulan kişi olmanız adına önemli bir denge yaratacaktır. Aynı zamanda çocuk sahibi olmak isteyenler için verimli bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuyla ilgili ciddi anlamda planlamalar oluşturabilirsiniz. Ya da yakın çevrenizden birilerine destek vermeniz gerekebilir. Bu dönemde ani oluşan olayları iyi yönetmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Ortaklı gelirleriniz ve eşinizin finansal konuları ile ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu dönem verdiğiniz mücadeleler size kat be kat geri dönecektir.
 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.