Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için de oldukça etkili ve yetkili bir ay olma noktasında diyebiliriz. Gezegenler Ocak ayının sonuna doğru Kova burcuna ilerliyor olacak. Ay boyunca iradenizin ve özgürlüğünüzün gücünü hissedeceksiniz. Ay’ın başında seçimlerinizi sorgulayabilir ve ayın sonunda seçimlerinizi yapabilirsiniz. Hâkim olmanın ve işleri istediğiniz gibi yapmanın zamanı geldi. Amaç, hedeflerinize ulaşmak için bazı reel adımlar atıyor olacaksınız. Kariyer ve hedefleriniz gündeminizi oluştururken ayın sonlarına doğru aile ve manevi duygular gündeminizde olacaktır.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Mesleki hırslar arka planda olabilir. Yeni bir iş alanı oluşturmak ya da yeni iş imkanları ile karşılaşmanız mümkün olabilir. İlişkileriniz ile ilgili ayın yirmisinden sonra daha romantik bir hissiyat içine girebilirsiniz. Bu ay aşk hayatınız güçlü olabilir ama bir o kadar da çalkantılı olabilir diyebiliriz. Bekar Kovalar için bu ay bir ilişki başlatmak söz konusu olabilir. Aile bütçenizin gelir gider dengesini iyi ayarlamanız yararınıza olacaktır. Sağlıklı beslenme ile ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz.

16 Ocak Çarşamba günü 21:31’de Merkür, Kova burcuna geçecek. Kariyerle ilgili bazı anlaşmalar ya da sözleşmeler yapmanız mümkün olabilir. Bu zaman diliminde yapacağınız konuşmalar ve anlaşmalara daha dikkat etmelisiniz. Bu ay Kovalar için maddi anlamda oldukça faydalı olabilir beklenmeyen bir yerden gelir akışınız olabilir ve kâr edebilirsiniz. Eğitim alanında başarılı olmak için mücadele etmenizi sağlayacaktır. Bu ay seyahat planlarınızı ertelemeniz tavsiye edilir.

20 Ocak Pazartesi günü 18:30’da Güneş, Kova burcuna geçecek, özgürleşme süreci başlayacak. Kendinizi daha iyi hissettiğiniz ve işlerinizin daha hızla ilerlediği bu zaman dilimi daha güzel olacaktır. Çevrenizde insanlar tarafından daha samimi ve dürüst görünmeye başlayacağınız ışıl ışıl bir dönem başlangıcı denilebilir. Size acı veren olayları ve durumlara karşı yargınızı ve yorumlama biçimini değiştirmeyi başaracaksınız.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay ile ilişkinizde ya da kariyer hayatınızda bambaşka bir başarı sizleri bekliyor. Olayları ve durumları değiştiremiyorsak içlerinden geçip gitmenin ne kadar büyük bir erdem olduğunu gördüğünüz bir dönem. Özellikle 2018 yılından bu yana yaşadığınız sorunların artık içinden çıktığınız bir Yeni Ay olduğunu da söyleyebiliriz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.