Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Kovalar; Yepyeni bir yıla yepyeni umutlarınızla hoş geldiniz. Bu ay biraz daha içe dönerek kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Hayatınızı yönlendireceğiniz yeni kararlar alabilirsiniz. Motivasyonunuz oldukça yüksek olacaktır. Yakın çevreniz sayesinde alacağınız kararlar sizleri cesaretlendirebilir. Cesaretinizi yeni girişimlerinize doğru kanalize ediyor olmalısınız. Yeni kararlar ve yeni beklentilerin planlarını oluşturabilirsiniz. Ayın İkinci yarısı unutulmaz ve hafızalara kazınacak duygusal sahneleri hayatınıza gelebilir. Ve siz hak ettiğiniz duygusal ilişkiler içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizin size yapmış olduğu birtakım haksızlıklar varsa bunlar ortaya çıkabilir ve haklı çıkmanın gururunu yaşıyor olabilirsiniz. Yalnız olan Kovalar ummadığı kişilerden ilgi ve alaka görebilirler. Platonik bir Aşk’ın habercisi olabilirler. Özellikle ayın sonunda olan tutulmayla güzel bir başlangıca ve ilişkiye adım atabilirsiniz. Ayın ilk yarısı ilişkilerde iletişimsel çarpıklıkların sizi yormaması için bazı şeyleri gereğinden fazla anlatmak için gayret etmemelisiniz. İlişkilerinizle ilgili hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kişilerle ilgili bazı tereddütler söz konusu olabilir.

Yıldızlı Günler:8-11-28 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.