Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili kovalar, Eylül ayının sizler için mücadeleci olduğunuz sürece hayatınızda yenilikler getireceğini söyleyebiliriz. Satürn gezegeni 6 Eylül’den sonra ileri hareketine geçerek sizleri yaşamınızla ilgili yeni kararlar almaya itiyor olacak. Kimliğinizi ve hayata duruşunuzu ortaya koyabilecek ve kendinizi birçok alanda toplum önünde gösterebileceksiniz. Venüs’ün pozitif enerjisi sizleri sararak zorlukları yenmenize yardımcı olacak. Aynı zamanda iş görüşmelerinizden olumlu sonuçlar alabilir ve başvurularınızdan olumlu dönüşler gelebilir.

9 Eylül’de başak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte seyahatleriniz ve birtakım projeleriniz gündeme gelebilir. Bu dönem sizler için tohum ekme dönemi olacak. Zihinsel ve fiziksel gücünüzle sınanacağınız ay ortasından sonraki zaman diliminde dikkatli olmanız gerekebilir. Uranüs ve Mars'ın oluşturacağı açı ve Venüs’ün de destekleyici açısı zorluklarla gelen başarıyı vaat ederken bu yolda yeteri kadar mücadele edemeyen kovaların yol ayrımlarına geldiğini ve belli bir karar vermesi gerektiğini hatırlatıyor.

Venüs akrep konumu sizlere ilişkilerde ve duygusal anlamda bazı deneyimler yaşatabilir.11 Eylül de Mars'ın kova burcuna tekrar dönüş yapması finansal konularda beklenmedik maddi krizler yaşamanıza neden olabilir. Bu dönemde temkinli davranmanız ve gelişi güzel kararlar almamanız faydanıza olacaktır. Daha tasarruflu planlar oluşturmanız ve bunlara ayak uydurmanız daha sağlıklı olabilir.

Mars’ın bu ay içinde güney ay düğümü ile kavuşum içinde olması sizleri işe yaramak isterken bunu takıntı haline getirmeye veya kendinizi ifade etmek isterken bazı güvensizlikler yaşama gibi durumlarla iç içe bırakabilir. Gururunuzun kurbanı olmayın ve egonuza zarar verici konular içine girmeyin. Artık kendinizi çok iyi tanıyorsunuz. Cevabını bildiğiniz soruları sormayın. Yeni bir ilişkiye hazır olmalısınız.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşen dolunay ile kendinizi bulacağınız ve yönünüzü kesinlikle belirleyeceğiniz yeni bir süreci başlatabilirsiniz. Yakın kardeşler ve akrabalar ile olan ilişkilerinizi iyi yönetmeniz gerekmektedir. Her zamanki gibi yakın çevrenize gösterdiğiniz desteği bu sefer sabırlı bir şekilde gösteremeyebilirsiniz. Sosyal medya ile ilgili yazışmalarınıza, iletişim üslubunuza ayrıca özen göstermeniz gereken bu dönemde önemli bir sınavı başarıyla geçebilirsiniz.

 

Dikkat çekici tarihler:1-3-7-17 Eylül ve 22-25-30 Eylül Tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.