Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
461 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili kovalar, sizler için fazlasıyla yoğun yaşanacak bir Temmuz ayı geliyor. Zira burcunuzda olan bazı tutulmalar da sizlerin yaşamınızla ilgili bazı durumlar için değişiklik yapmanız gerektiği konusunda uyarıcı işaretler vermekte. Bu ay ilişkilerle ilgili geçmişten kalan bazı durumlar çözülme noktasına gelebilir ve sorunlar giderilebilir. Ancak bu noktada duygu ve düşüncelerinizi dizginlenmeniz gereken durumlar söz konusu olduğunda kendinizi fazlasıyla rekabetçi ve sen-ben kavgası içinde hissedebilirsiniz. Savaşçı olan Mars gezegenin de etkisiyle kendinizi yersiz söylemlerde bulunurken görebilirsiniz. Özellikle bu konuya karşı daha temkinli davranmamız gerektiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda Mars gezegeni sizlere kaza ve sakarlıklar konusunda da tedbirli olmanız gerektiğini söylemekte. Özel ilişkilerle ilgili geçmiş aşklar da bir dönüm noktası yaşanırken bir kısım kovalar için de karşılaşmalar ve tesadüfler gündeminizde yer edebilir. Temmuzun ilk on günü bu etkiler yoğun ve yorucu bir şekilde sizi bazı duygusal çıkmazlar arasına sokabilir.

13 Temmuz saat 05.48'te Yengeç burcunda güneş tutulması

Bu tutulma ile birlikte sizler de kendinizi yakın çevrenizin işlerine sürekli koştururken bulabilirsiniz. Birçok konuda yakın çevreniz ve dostlarınız sizden yardım taleplerinde bulunabilir. Aynı zamanda ailenizin de gerek sağlık durumları gerekse finansal bazı konular yüzünden onlara destek olmanız beklenebilir. Bütün bunların yanı sıra sizleri şu ana kadar zorlayan ve isteksiz davranmanıza sebep olan ne varsa onları da hayatınızdan çıkarıp atmak isteyeceksiniz. Kısacası güneş tutulması sizleri insanlara destek olma konusunda motive ediyor olacak. Aynı zamanda sizler de yaşamınızda bazı işe yaramayan şeyleri çıkararak hayatınızı kolaylaştırma yolunda adımlar atacaksınız.

26 Temmuz Merkür Aslan burcunda geri gidiyor.

İletişim gezegeni olan Merkür'ün geri gidişi sizleri karşı tarafla olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmaya davet ediyor. Gerek özel hayatınızda gerekse çalışma hayatınızda kişilerle olan ilişkilerinizde daha samimi ve sıcak söylemler içerisine girmenizi ve karşı tarafta agresyon yaratacak iletişim dilinden kaçınmanızı tavsiye etmekte.

27 Temmuzda Kova burcunda Ay tutulması

Sizin burcunuzda yaşanacak olan bu ay tutulması ile birlikte duygusal bazı zorlanmalar yaşayabilir kendinizi yalnız bırakmak isteyebilirsiniz. Gökyüzü adeta sizlere kişilerin gerçek yüzlerini gösterecek olaylar yaşatmakta kararlı. Yaşadığınız bazı durumlar sizlere bu kişiyi hiç de tanıyamamışım dedirtecek kadar zorlayıcı olabilir. Bu dönemde arkanızdan çevrilen oyunlar önünüze gelebilir. Düşmanlıklar daha açık yaşanabilir. Kısacası sizler için yepyeni bir dostluk kavramı açılmakta. Yeni açılacak olan bu kapı eskiyi kapattığı için sizler de bu anlamda geçmişe takılı kalarak ne kadar hata yaptığınızı görebilir ve bu tutulma ile birlikte yaşamınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Sizlere muhteşem bir yaşam felsefesi sunacak olan Temmuz ayının güzelliklerle dolu geçmesini ve yaşamınızda kaybettiğini sandığınız her zamanın çok daha büyük güzelliklerle dönmesini diliyoruz.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: