Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili kovalar kasım ayı sizler için artık derin bir nefes alma, rahatlama üzerinizdeki baskıların nihayet yavaş yavaş son bulabileceği bir ay olabilir. Nitekim Jüpiter'in yay burcuna geçecek olması ve Uranüs'ün de kısa bir süreliğine Koç burcunda seyrini sürdürmesi sizlere bazı işlerinizde ferahlamalar ve müjdelenmeleri beraberinde getiriyor. Uzun süredir yaşadığınız ailevi durumlar, bir türlü bitirilemeyen sorumluluklar çalışma hayatında ters giden bazı durumlar bu ay yavaş yavaş bitiyor. Jüpiter’in 12 ay boyunca yay burcunda hareket edecek olması sizlere de bol şans ve fırsatlar vaat ediyor. Aynı zamanda Mars’ın kova burcunda çıkıyor olması ile artık iş hayatınızda ve kendi bireysel hedeflerinizde daha rahat ilerleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Eğer ticaretle uğraşan bir kova burcu iseniz çok önemli bir yatırım gerçekleştirebilir ve kazanımınız bir anda artabilir. Yine çalışan bir kova burcu iseniz maaşınız da yüksek bir artış olabilir veya sizlere önemli bir sorumluluk verilebilir. 7 Kasım’da ay düğümlerinin artık sizin burcunuzdan çıkması ile birlikte baskılandığınız birçok olayın çözüme ulaştığını da görebileceksiniz. Bu son 1,5 yıl yaşantınızın en yorucu ve en değişime açık dönemiydi. Birçok kova ani iş değişimleri yaptı veya birçoğu ilişkilerini bitirdi ya da ani evlilik kararları aldılar. Âmâ neticede yaşantılarında sürekli bir değişime iteklenme durumları vardı. Her şey kadersel boyutta ilerliyordu. Şimdi buna biraz ara veriyoruz. Herşeyin durağanlaştığı ve istediğiniz yönde gittiğini hissettiğiniz bir dönem başlıyor. Bunun yanı sıra bekarlar için yepyeni bir aşk kapılarını çalabilir ve bu aşk kişileri her yönden mutlu edebilir. Kariyerinizde ise bir daha proje ve çalışmalarınıza efor harcamanızı ve üretken yönünüzü kullanmanızı tavsiye edebiliriz Eğer projelerinizde marjinal yaklaşımlar sergilerseniz bu ay çok başarılı işlere imza atacaksınız.

Sizin için yıldızlı günler: 7,17,21 arası
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: