Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
459 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

1 Aralık Venüs Yay Burcunda

Aralık boyunca aşk, ilişkiler, flörtler ve çocuklarınızın hayatı ile ilgili konuların hız kazanmasıyla başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınıza renk vermek isterken ilişkinizde bazı aksaklıklar oluşabilir. İlişkide sevgi eksikliğini fark edebilir ve beklentilerinizi artırabilirsiniz. Ay boyunca aşk hayatınızın canlı olması adına emek sarf etmeniz gerekebilir. Aralık bu anlamda olumlu ve ciddi bir süreç olarak görünüyor. 

3 Aralık-22 Aralık Merkür Retro’su

Eski ideallerini yeniden göz önüne almanın zamanı geldi. Eski hedeflerinde oluşan sorunlar ve gecikmeler motivasyonunu düşürse de bu amaçlarınla ilgili kendini yeniden devreye almalısın. Eski dostlar ve arkadaşlarla haberleşme trafiğin artabilir.

3 Aralık İkizler Burcunda Dolunay -18 Aralık Yay Burcunda Yeniay

Aşk hayatınızda soru işaretlerinizin tüm cevaplarını bulmak için doğru bir zaman dilimine giriş yapmış olmaktayız. Yaşadığınız problemlere karşı önemli çözümler üretmek ve nedenleri araştırmak adına doğru bir zaman dilimi. Aşk hayatınızda bazı sürpriz yeni tanışmalar meydana gelebilir. Çocuk sahibi olma fikriniz oluşabilir. Bu konuyla ilgili ciddi anlamda planlamalar oluşturabilirsiniz.

9 Aralık Mars Akrep 

Kariyerinizde ve iş hayatınızda mücadele etmeniz gereken pozisyonlarda önemli şanslar ve fırsatları yakalayabilirsiniz. Otorite figürlerinizle olan iletişim ve ilişkilere dikkat etmelisiniz. Sınırlarınızı belirlemeniz gereken bir transit etkisidir. Mücadele etmek sizi asla yormasın.

  Astrolog Aygül Aydın / Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.