Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu ay sizler için oldukça önemli. Satürn gezegeni 2,5 yıllık Oğlak burcu takımyıldızındaki seyahatini bitiriyor ve sizlerin takımyıldızına geçiş yapıyor. Yaşamı başka bir noktadan boyutlandıracağınız bir dönem olduğunu söyleyebilirim. Yaşama, tüm olan bitene, herkese, var olan her şeye, tüm yaradılışa saygı duymak, dinlemek, egoyu dışlamak, kompleksleri gerilerde bırakmak, sevginin yüreğine akmasına izin vermek gibi birçok benzetme kullanmak bu dönem sizler için mümkündür. Belki içinizden ben zaten öyle biriyim dediğinizi duyar gibiyim. Elbette ki öyle birisinizdir ama yaşam öğrenilen sonsuz bir yolculuk… Bu yüzden okumak, bakmak, görmek, kabullenmek, korkmamak yani görünenin ötesine bakabilme noktasında size destek verecek. Ne zaman mı, bugün, bu an. Varılacak bir yer yok aslında, bu yolculuğun kendisi hedef… Bu yüzden sizler için önemli olan bu ay çerçevesinde artan sorumluluklarınızı ya da kendinizi zorladığınız ilişkileriniz içinde hangi noktadasınız bunları göreceksiniz. Buna izin vermelisiniz. Mümkün oldukça kendinizi daha makul hesaplar içinde bulmalısınız. 24 Mart sonrası gerçekleşecek olan Koç Yeniay’ı ile kariyer hedeflerinizi ya da yarım kalan işlerinizi aktifleştirme yolunda olmanız doğru bir karar olabilir. Çünkü bu gelişim sürecinde ihtiyacınız olan şey kariyer alanınızdaki başarı hissiyatı olacaktır. 30 Mart'ta Kova'ya girip hemen Satürn'le buluştuğunda isyan bayraklarını çekmek yerine bazı kompleksleri geride bırakmak için bir fırsat olarak değerlendirmeyi seçmelisiniz. Yaşantınıza uğrayan bu durumun sizi manipüle eden bir durum olmadığını sizi şereflendirdiğini düşünmelisiniz.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.