Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu sizler için büyük bir değişim ayı olduğunu söyleyebiliriz. Hem kariyer alanında hem de özel hayatınızda radikal gelişmeler söz konusu. Mümkün oldukça yapacağınız değişimler sizin kendi isteğinizle değil evrenin sizi değiştirmesiyle ilgili olabilir. Mümkün oldukça gelen bu yeniliklere açık olmalı ve zihninizi çok yormamalısınız. 12 Kasım’da boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile insanlarla olan iletişimlerinde zorlandığın bir dönem içine girebilirsin. Kimseyi değiştiremezsin. Öncelikle bunu bu ay kendine ilke edinmelisin. Parasal konularda ailenle bazı uzlaşmalara gidebilirsin. Ekonomik anlamda seni kendi isteklerin içinde destekleyebilirler.

Genel anlamda bu yıl çok çalıştın ve bu seni çok yordu. Kendine ne kadar iyi bakarsan bak stres ve belirsizlikler seni yıprattı. Bu ay biraz daha arkana yaslanıp dinlenmen gereken bir süreç. Bu dönemde dikkat etmen gereken şeyler Maddi ve finansal konularda aceleci olmamandır. Hızlı adımlar atmak ve yeni başlangıçlara atılmak isteyebilirsin. Maddi projelerinle ilgili fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Daha hırslı ve aceleci yaklaşımlarınız insanların tepkisini çekebilir. Harcamalarınla ilgili bazı dengesizlikler olurken hesapta olmayan giderlerin ortaya çıkması da can sıkıcı olabilir.

26 Kasım’da gerçekleşecek olan yay burcunda yeniay ile Şanslar ve fırsatların yoğun bir şekilde hayatına gireceği güzel bir zaman. Özellikle aşk hayatınla ilgili bazı sorunlar yaşıyorsan bunlar çözümlenebilir ve güzel bir denge oluşturabilirsin. Bunun yanında iletişimsel sorunların üstesinden de gelebilirsin. Anlaşmazlıklara çareler bulunabilir. Bu dönemde sosyal medya üzerinden önemli bir tanışma yaşayabilir. Ya da eğitim ve yakın çevre bağlantılarınızla tanışacağınız özel birinden hoşlanabilirsiniz. Bu geçiş iş bağlantılarınızda tercih edilmenizi de artırabilir. Adınızdan övgüyle bahsettirebilirsin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.