Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
461 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz olan Uranüs koç burcunun son derecelerinde hareket ediyor. Bu ay içinde Venüs, Merkür ve güneşin de koç burcuna geçmesiyle bir kavuşum yapacak olmaları bir takım bilinçli ama meydan okuyan olaylara karşı sizleri karar vermek durumunda bırakabilir.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay dönüşüme direnmemeniz gerektiğini söylüyor. Hayatınızla ilgili çıkmazda olan konuların sonuçlanmasını sağlayacaktır. Ortak finansal süreçleriniz varsa bu konularda beklenen haberler gelebilir ve kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Miras, nafaka, hukuki süreçler, borçlar ve alacaklar ile ilgili konulardaki gelişmeler hayatınıza önemli bir soluk getirebilir. Gizemli ve okült konular da hayatınızda önemli ölçüde yer tutabilir.

7 Mart Venüs ve Merkür Koç burcunda hareket edecek. Bu geçmişte tasarladığınız işlerle ilgili projelerinizi tekrar gündeme getirebilir. Fakat bu sefer bambaşka haliyle. Duygusal anlamda öfkenizi kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ama inanın insanın en büyük savaşı önce kendiyle olanıdır. 23 Mart Merkür gerilemesi ile önce kendinizi bu anlamda yenmeli sonra da önünüze çıkan fırsatları bir bir değerlendirmeye başlamalısınız. Karmaşık olan her süreç işin içinden çıkılmaz bir hal alırsa bilin ki çözüm tam da burada bir yerlerde. Ani bir kararla yükseköğrenime başlayabilir, akrabalarınız ve kardeşlerinizin hayatıyla ilgili sürpriz gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

17 Mart'ta gerçekleşecek balık burcundaki yeniay ile finansal ve ekonomik koşullarınızın önem kazanacağı bir takım konular gündeminize gelebilir. Gayrimenkuller ve ev alım satımı gibi konularda efor harcayacağınız bir dönem. Maddi ve finansal konularda bazı sorumluluklar içinde olabilir olduğundan daha fazla emek sarf edebilirsiniz. Bu anlamda babanız veya patronunuzla görüşüp bu konuyla ilgili yardım istemeniz akıllıca olacaktır. Finansal konularda gecikmiş bazı borçlara karşı dikkatli olmalısınız. Gündelik ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerin özel hayatıyla ilgili sürpriz ve sıra dışı bazı sırlara şahitlik edebilirsiniz. Bu durumda ani ve düşüncesizce yapılan hareketlerden uzak durmalı, olayları serinkanlılıkla karşılamalısınız. Olaylar hiç te umduğunuz gibi çıkmayabilir.

31 Mart Terazi burcunda gerçekleşen terazi dolunayı ile seyahatleriniz ve tanıtım faaliyetlerinizin de hız kazanması ile birçok sosyal çevre edinebilir ve hayata bakışınız da önemli farklılıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla anlamsız kıskançlıklar ya da iddialaşmalar içine girmeden orta yolu bir tavır sergilemesiniz. Eğitim hayatınızla ilgili mücadele ettiğiniz konularda sevindirici başarılar elde edebileceksiniz. Planlayacağınız seyahatlerle ilgili önemli şanslar ve fırsatlar yakalama şansınız oldukça yüksek. Aşk hayatınızda yönetici tavırlarınız geleceğe yönelik güzel gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Astrolog Aygül Aydın / Mart 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.