Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
KOVA BURCU

KOVA BURCU

21 Ocak - 18 Şubat KOVA Burcu Genel Özellikleri >
460 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Hayatınızı tamamen değiştirebilecek bir transit etkisi altına giriyorsunuz. Hayatınızda sonlandırmak isteyip de sonlandıramadığınız tüm değerleri yeniden sorgulayarak tamamlama kararı alabilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek olan konu ve olaylar gündemde. İlişkiler konusunda gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Finansal hayatınızda bazı aksaklıklar söz konusu olabilir. Ödeme dengesinde bazı karışıklıklar oluşabilir. Yanlış ödemeler ve yanlış hesaplamalar bu dönemde finansal dengelerinizi sıkıntıya düşürebilir. Bu dönemde borçlarınızı tahsil etmeniz biraz zor olabilir. Yeni borç ve kredi girişimlerinde bulunmamanızı öneririm.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Aşk ve ilişkiler noktasında önemli bir dönemeci alıyorsunuz. Kararlarınızı netleştirmeniz gerekebilir. Önünüze çıkan seçenekler geleceğinizi şekillendirecek olan kadersel durakları oluşturacak. Yürümeyen bir ilişkiyi sonlandırabilirsiniz. Yeni bir insanla tanışabilir ve onunla gelecek planları yapabilirsiniz. Evlilik teklifi alabilir sürpriz bir şekilde bu yolda ilerleyebilirsiniz.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

İlişkiler ve ortaklıklar için artık önemli bir döneme giriyorsunuz. İlişkilerinizle ilgili uzun vadeli kalıcı kararlar almanın zamanı gelmiştir. Kararlarınızı alırken geçmiş hesaplaşmalarınızı sağlıklı bir şekilde yapmanızı tavsiye edebiliriz. Evlilik konularının ise hayatınızda hız kazandığını fark edebilirsiniz. Fırsatlarınızı bu konularda iyi değerlendirme zamanı gelmiştir.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: