Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
105 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumları

2016 yorucu ve yıpratıcı bir süreçti. Kariyer ve ilişkiler aksında umduklarınızı bulamadınız ama artık mutlu son!

2017 güzel gelişmeler vaat edecek sizlere. Satürn bir yıl daha evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar evinizde seyahat ediyor olacak. İlişkiler arenasında deneyimler ve sınavlar devam etse de bu sefer arkanızda sevilmenin güvenini yaşayabilirsiniz. Partneriniz bu yıl sizin sorumluluklarınızı üstlenerek, size rahat bir nefes aldıracak.2016 yılında belki evliliğiniz, belki aşk ilişkileriniz zorlu ve problemli bir süreçten geçmiş olabilir. Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, çalışma ortaklarınız ya da dostlarınız ile ilgili arka planda dönen konuları deneyimlediniz. Aşk ve ilişkilerden yana artık şanslı bir süreç içinde olacaksınız. Arkanızda kapı gibi Jüpiter Terazi desteği var. Birçok İkizler, Jüpiter’in de ruhlarına dokunması ile üzüntülerin içerisinden önemli sonuçlanmalar yaşayacaktır. İlişkiyi başlatmamak, yeni bir evlilik kararı almak olabilir. Jüpiter beşinci evden geçerken artık size bir çocuk sahibi olmanın sorumluluklarını verebilir. Önemli olan ilişkiler konusunda sorumluluklarınızı yerine getirmek olacaktır.

KARİYER VE EĞİTİM SİZİ ŞİFALANDIRACAK

26 Şubat’ta gerçekleşen güneş tutulması ile kariyerinizle ilgili önemli fırsatlar oluşabilir. Çevrenizde ve iş bağlantılarınızda değişimler söz konusu olabilir. Birçok İkizler seyahatler ve eğitimler konusunda önemli fırsatlar elde edebilecek. 2016 yılında kariyerle ilgili kayıplarınızın tanzimi söz konusu olabilir. Yeter ki farkındalıkla yaklaşın ve sorumluklarınızdan kaçınmayın. Akademik bir eğitime başlayabilirsiniz. Belki de yarım kalan bir eğitimi tamamlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Dil eğitimi almak, farklı kültürleri araştırmak kendinize bir yön vermek adına çok keyifli bir yıl olacak.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

10 Ekim‘den sonra çalışma ve sosyal yaşam koşullarınız daha da iyileşebilir. Sorumluluklarınızın dönüşüm yaşayacağı bir süreç. Gizli saklı ilişkileriniz varsa burada ortaya çıkabilecek doğrular sizi zor durumda bırakabilir ve sizin de artık bu tarz ilişkiler içerisinde bulunmak istemeyeceğiniz bir dönem. 2017 ahlaksal ve etik kurallara aykırı davranmamanız gereken bir süreç. Mart ayı sonrası eğitim, yurtdışı, seyahatler, din, felsefe gibi konularda önemli farkındalıklar yakalayabileceksiniz ve bu fırsatları paraya dönüştürme gibi şanslarınız oluşacak. 21 Ağustos Güneş tutulmasından sonra kariyer ve iş konularınızda artık karar verme vakti gelmiş olacak. Daha özenli ve sistemli olmanızı fark edeceğiniz güçlü bir dönemin işaretleriyle karşılaşacaksınız.

SEVGİDE KARAR ZAMANI

Şubat ve Eylül ayları çok önemli, sevgide farkındalıklar yakalayabileceğiniz bir dönem. Aşkta ve ilişkilerde kendinizden yaşça büyük kişilerin önerilerine kulak verin. Haziran sonrası yılın en şanslı dönemleri olacak. İçsel güven duygunuzdaki artış partnerinize karşı sevginizi yansıtabilmenizi sağlayacak. Sürpriz gelişen aşklar, seyahat ve tatil aşkları, arkadaşlıklardan gelen birliktelikler ve evlilikler dikkat çekici olacak. Seyahatler aşk hayatınızı olumlu etkileyebilir. 4 Mart’taki Venüs gerilemesi 15 Nisan’a kadar aşk hayatınızdaki süreci dikkatli bir şekilde yönetmeniz gerektiğini söylüyor. Eski aşklar kafa karışıklığı yaşatabilir. Aile hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar devam edebilir bunu çok kafanıza takmayın ve üzerine de gitmeyin Eylül sonrası üzerinizdeki baskının kalktığını hissedeceksiniz.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 11 Şubat Aslan Burcunda-Halkalı Ay Tutulması
• 25 Mayıs ikizler Burcunda Yeniay
• 9 Haziran yay burcunda Dolunay
• 21 Ağustos Aslan Burcundaki –Tam güneş tutulması
• 18 Aralık Yay Burcunda-Yeniay

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.