Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumları

Sevgili İkizler, yoluna koyamadığınız fırsatların hepsi artık önünüze teker teker düşmeye başlayacak. 2018'de engellenmek ve beklemek zorunda kalan taraf siz olmayacaksınız. Fiziksel ve ruhsal anlamda yenileneceğiniz ve yeni dönemin tadını çıkaracağınız bir sene olacak. Yeni projelere başlamak ve yeni alanlar keşfetmek bu yılın ana konusu olacaktır. Seyahatler ve eğitim fırsatları ile hayatınızı şekillendirebilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin hayatında var olan gelişmeleri de sorumluluklarla karşılayacağınız yeni bir süreç başlıyor. Yapmanız gereken, sadece umutlarınızın peşinden hiçbir şekilde vazgeçmeden devam etmek olsun Bu yıl kendiniz için oluşturduğunuz yol haritasını uygulamaya koyulun. Hedeflerinizi oluşturmaya çalışın. Finansal anlamda büyüyeceğiniz ve hedeflerinizi gerçekleştireceğiniz ek finansal kaynaklarla kendinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor.

KARİYER

Zihninizde yer eden projeleri gerçekleştirmek için çok beklediniz ve çok sabrettiniz. Artık önemli karar aşamasına geldiniz. Mart ve Nisan ayları bu anlamda beklentilerinizi sağlayacak çıkışlar yapabileceğinizin müjdesini veriyor. Bu dönemde sakince bütçe planlaması yapmalısınız. Hedefleriniz ve ideallerininiz için yapacağınız girişimler motivasyonunuzu yükseltebilir. Haziran ayında kariyerde geçmiş sorunlara dikkat edin. Hatalar yeniden gün yüzüne çıkabilir. Temmuz ve Eylül aralığında kariyer alanınızda değişiklik yapmak istediğiniz alanlarda oluşumlar meydana gelebilir. Sektörel anlamda değişikliğe gidebilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alırken yılın ikinci yarısı sizin için daha fazla önem kazanacak gibi gözüküyor. Özellikle 17 Nisan sonrası Satürn gezegenin gerileme yapması sebebiyle kendinizi kariyerinizde bir takım sorgulamalar yaparken buluyor olabilirsiniz. Bu anlamda geçmişte yapamadığınız yatırımları veya eksik kalan proje oluşumlarınızı tekrar gündeme getirebilirsiniz.12 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcundaki tutulmada ise sizleri iş ortamınızda bazı değişimlere itebilir. Terfi edebilirsiniz. Parasal ve finansal konularda daha iyi kazanç elde edebilirsiniz. Çalışanlarınız var ise bunlarla ilgili bazı gizli kalmış durumlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Arka planda yürütülen konu ve durumları daha iyi gözlemlemeniz yararınıza olacaktır. Yönetici gezegeniniz Merkür 26 Temmuz civarlarında gerileme hareketinde bulunacağı için bu alanda kendinizi ifade etmek durumunda kalacağınız olaylar içinde olmamaya özen gösterin. 6 Eylül’de Satürn gezegenin düz hareketine dönmesiyle beraber kendinizde olan bazı değişimleri hissediyor olacaksınız. Artık girişimlerinizde daha cesur davranabilir üst yöneticilerinizle sağlıklı görüşmeler yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU AŞK VE İLİŞKİLER

Sahteliklerden ve yalanlardan sıkılan ikizler için ilahi adaletin güçlü bir şekilde işleyeceği bir yıl denilebilir. Özellikle yılın ikinci yarısından sonra ilişkilerde bütünlük yakalamak adına fırsatların ve şansların kolayca yanınızda olduğunu hissedeceğiniz özel bir zaman dilimi. Kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeye ve bu dönemde karşı tarafı ikna etmeye ihtiyacınız artık kalmayacak. Yılın ilk yarısında bu anlamda sakin kalmalı, ilahi adaletin muntazam bir şekilde işleyeceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Nisan ayı bununla ilgili önemli bir dönem olacaktır. Bekâr İkizler, bu dönemde sürpriz tanışmalarla hayatlarını değiştirecek kararlar verebilirler. Eski ilişkilerinizde var olan hataların yeniden gündeme gelmesi Haziran ayında sizleri önemli bir kararın eşiğine kadar getirebilir. Kaos dolu yollardan mutluluk ve huzura doğru atacağınız adımlara çok az kaldı.2018 ilk yarısında yaralarınızı saracak destekler ve şifalanacağınız fırsatlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Sizin için asıl sürprizler yılın ikinci yarısında hızla geliyor olacak. Bu yıl evlenebilir ya da hâli hazırda problemli bir ilişkiyi hayrınıza olacak şekilde sonlandırabilirsiniz. Sonuç olarak kalıcı ve sağlam temeller oluşturacağınız bir yıl sizinle olacak diyebiliriz. Sizde uyum içinde davranış sergilerseniz ilişkilerde eskisi kadar yıpranmadığınızı göreceksiniz.

ASTROLOG AYGÜN AYDIN'IN İKİZLER BURCU 2018 TAVSİYESİ

Sevgili İkizler, yılın ilk yarısı kendinize izin verin. İçinizde biriken sorunları ve travmalarınızı iyileştirmek için huzurlu olan yerlere gitmeli, kendinize bu tür alanlar oluşturmalısınız. Hayatınızı planlayın ve hedeflerinizi kurgulayıp teker teker yazın. Bunlar size Kasım ayından sonra sürpriz başlangıçları getiriyor olacak. Dostluğunla yetinmeyenler için artık hiçbir fedakârlık yapma. İnsanları kaybediyorsun diye ağlayıp sızlama, ama kazandığın insanların da değerini bil. Aşkta mantığına küsüp kendine kızma. Kalbin doğru yolu bulacak içgüdüye henüz sahip değil. Kimseye taşıyabileceğinden fazla değer verip bununla övünmesine fırsat verme. Güvenmediğin kimseye aleyhine kullanılabilecek hiçbir koz verme. İstediğini almak için asla duygu sömürüsü yapma. Sana duyulan sevgiyi ve güveni istismar etme. O zaman 2018 senindir...

Demem o ki; 2018 Yılında sırtından vuran tek şey akşam güneşin olsun. Mutlu seneler…

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2018 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.