Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
841 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri aşk ve ilişkiler konusu gündeminizde. İlişkiniz ve duygularınızı nasıl yönlendirmeniz gerektiğine dair önemli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. İlişkinize dair eksik olan bazı duygusal beklentileri karşılamanız ve ilişkilerinizi rayınıza oturtmanız size kendinizi duygusal güvende hissettirecektir. Geçmişte var olan problemleri böylece şifalandırabilirsiniz.

Yalnız olanlar için önemli tanışmalar söz konusu olabilir. Vereceğiniz kararlar önümüzdeki zaman diliminde kaderinizi etkileyecek. Hayal kırkılarınız ve beklentilerinize karşı dikkatli olmalısınız. Hafta ortasından itibaren sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aceleciliğiniz ve dalgınlığınız bazı sakarlıklara yol açabilir.

Hafta sonuna doğru ilişkilerinizde uzun zamandır düşündüğünüz sorunları ve konuları artık çözüme kavuşturmanın zamanı geldi. İlişkilerle ilgili vermeniz gereken sınavlar henüz bitmedi. Karşınıza çıkan engelleri daha farkındalıkla okumanızı tavsiye ederim. Merkür Retro’su hala devam ediyor. Yanlış anlaşılmalar ve iletişimsizlikteki sorunların sizi yalnızlaştırmasına izin vermeyin.

Haftanın Mottosu: Başkalarının yapamazsın dediğini yapmak en güzel oyundur.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.