Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
842 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta başından itibaren artık sizi yoran ve daraltan enerjilerden biraz daha uzaklaşıp, desteklendiğiniz olaylarla karşılaşacağınız bir sürece adım atıyor olacaksınız. Sosyal çevre bağlantılarınızın giderek güçlendiği ve sosyal kimliğinizle insanlar üzerinde güzel etkiler bırakacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Eğer pazarlama, iletişim gibi konularda çalışıyor iseniz bu haftanın size çok kazanımları olacağını söyleyebilirim. Bekâr olan ikizler burçları için hafta başından itibaren heyecan verici etkiler devrede olabilir. Yeni biriyle tanışabilir ve bu aşk birden tüm benliğini sarabilir. Ancak biraz ayaklarınızın yere basmasında ve temkinli olmanızda fayda vardır. Çünkü şartlar size biraz bekleyin, diyor adeta. Kendinizi bu sevginin baş döndürücü hayallerine kaptırıp fazlaca umutlu olmayın. Zaman ilerledikçe bu konuda haklı olduğumuzu görebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren daha çok kendi duygularınıza yöneleceğiniz ve hislerinizle başbaşa kalmak isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Problemlerin çözümünü önce içeride sonra dışarıda arama yoluna gideceksiniz. Korkularınızı daha iyi tanıyacak ve bu konuda kendinizi daha fazla güçlendireceksiniz. En büyük korkunuz olan "yalnızlık" korkusunu farkedip etrafınızı buna göre düzenlemek ihtiyacını hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kararsızlıklar yaratan ve bazı pişmanlıkların yeniden gündeme geleceği bir süreç olabilir. Kendi kendinizin esiri olmayın ve korkularınızın üzerine cesaretle gidin.

Haftanın mottosu: “Birçok insan mutluluğu, burnunun üzerinde unuttuğu gözlük gibi etrafta arar."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.