Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bu hafta oldukça pratik ve iyi düşünülmüş hareketler içinde olmalısınız. Değişen duygularınız üzerinde artık ustalaşmayı başarmalısınız. Aksi davranışlar sizin haftanızı zorlaştırabilir. Bazı insanlardan ötürü çıkabilecek problemleri ya da sorunları çözmek için daha dinamik davranın. Sizler için doğru olan uzlaşmaya çalışmak, durumun olumsuzluğunu azaltmak ve bu durumdan çıkmanın daha akıllıca bir yolunu bulmaktır. Hafta boyunca endişeleriniz artabilir veya ödemeler, borçlar, kredilere yeni çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Bunların hepsini halledebileceksiniz. Bu haftaki sürprizler eski dostlarınızdan gelebilir. Beklenmeyen toplantılar veya telefon görüşmeleri yapabilir, beklenmeyen mesajlar alabilirsiniz ve daha birçok şey olabilir. Hafta sonu evinizde küçük tadilatla ve onarımlar yaptırmak için zaman ayırmalısınız. 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.