Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya maddi konularınızla ilgili meydana gelen gelişmelerle hızlı bir başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Maddi konularda uzun zamandır mücadele verdiğiniz hukuksal bir durum veya devletle ilgili bir işiniz bu hafta size yeni bir kazanım getirebilir. Finansal konularda kendinize yeni bir yön belirmeye ne kadar hazır olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Geçmiş borçlarınıza yeni bir düzenleme getirebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren sosyal çevre ilişkilerinizde önemli bir hareketlenme oluşabilir. Kendinizi yeni ortamlarda ve yeni tanışmalarda güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yeni bir kulübe üye olma ya da yeni bir organizasyon şemasında sosyal bir görev içinde olmanız söz konusu olabilir. İlişkilerde aldanmalara çok dikkat etmeniz gereken bir süreç. Olayların anlatılış şekli size yansıtıldığı gibi olmayabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.