Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili İkizler, bu hafta sizin için olumlu ve keyifli başlıyor. Merkür’ün bu hafta ileri harekete dönmesi ile sizi strese sokan zorlukların üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan desteği bulacaksınız. Toplumsallığınız artacak ve yeni insanlar hayatınıza girecek ve bu hafta birçok şey yön değiştirecektir. Sadece ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız ve partneriniz tarafından yanlış anlaşılacak konularda olmamalısınız. İç kargaşanızın evde çatışmalar yaratmasına izin vermeyin. Bu hafta yeni insanlarla tanışırken dikkatli olun. Kendinizi henüz hazır hissetmiyorsanız, yeni ilişkilere acele etmeyin. İş yerinizde, ya da okul hayatınızda biraz daha uyanık olun çünkü bazı insanlar sizi yanıltmaya yönlenebilir. Parasal konularda yardım ederken daha temkinli olun. Gelecekte size baskı yaratabilecek sorumluluklarınızı bu hafta hemen tamamlayın. Bu hafta eksik bir iş asla bırakmayın.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 18 Kasım - 24 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: