Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
833 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya yakın çevre iletişimleriniz aktifleşerek giriş yapacaksınız. Yakın çevreniz ve dostlarınızdan önemli destekler almanız söz konusu. Yapacağınız konuşmalar geleceğe yönelik bazı kararlar almanızı gerektirebilir. Bu noktada biraz daha esnek ama daha kararlı bir duruş sergilemeniz önemli. 23-27 Ağustos tarihlerinde ailenizle yaşayacağınız gerginliklere dikkat etmelisiniz. Şartlarınızı sağlamca oluşturduktan sonra ailenizin güvenini kazanabilirsiniz. Henüz ailesel ilişkileriniz net bir boyut kazanamamışken ve aranızda mesafeler hissederken isteklerinizi kolaylıkla kabul ettirmenin farklı yollarını aramalısınız. Ailesel konularda haklıyken haksız duruma düşmeniz olası ihtimaller içerisinde duruyor.24-25 Ağustosta aşk hayatınız ve flörtleriniz, çocuklarınızla olan iletişimlerinizde beklenmedik konular canınızı sıkmasın. Şartlara göre kendinizi şekillendirmeyi ve uyum sağlamayı da öğrenmelisiniz.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Yakın çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeni açılımlar meydana gelecek. Kardeşlerinizin hayatıyla ilgili önemli konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili oluşan değişimlere yardımcı olmanız gerekebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğiniz aratabilir. Merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Projelerinizle ve yakın çevre desteğinizle başarılı işlere adım atacağınıza inanmalısınız.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 21 - 27 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: