Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
849 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili İkizler, yeni bir haftaya başladığımız bugün çalışma hayatınızdaki yoğun temponun biraz daha sakinleşeceği ve bazı konularda yeni kararlar almanız gerektiğinin altını çizerek başlamak istiyor ve iş hayatında göstermiş olduğunuz ılımlı tavrınız ve istikrarlı duruşunuzla yeni ve güzel müjdeli haberlerin gelebileceği konusunda sizlere müjdemi veriyorum. Ancak bazı yeni fikirlerinizi yöneticileriniz ile paylaşırken bunun henüz zamanı ve yeri olmadığı konusunda sizleri uyarabilirim. Zira biraz daha zaman ve şartların oluşması ileride daha güzel sonuçlar verecek gibi gözükmekte. Hafta ortası ise sosyal paylaşım sitelerinde dikkatli olmanız gereken bazı durumlar yaşamanız olası. Partneriniz tarafından kıskançlık gösterilmesine neden olabilen bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Yine bugünlerde yaşadığınız finansal konulardaki sıkıntınız hafta ortasından sonra önünüze çıkan yeni bir fırsatla çok kolay bir şekilde çözülecek gibi gözüküyor. Bu da adeta size şimdiye kadar kişilere yapmış olduğunuz iyiliklerin karşılığında yaşadığınız bir olaymış gibi gözükmesine vesile olacaktır. Hafta sonu ise yakın çevrenizdeki bazı kişiler tarafından geleceğiniz ile ilgili öngörüler duyabilirsiniz. Bunlar sizi her ne kadar kızdıracak olsa da içinizden hak vereceğiniz fikirler de öğrenebilirsiniz. Kısacası sizler için hem finansal hem de özel yaşamınızla ilgili radikal kararlar almanız ve uygulamanız gereken yeni bir dönem başlıyor.

Haftanın mottosu: "Bazı kararlarımı değiştirerek yeni bir hayat felsefesi edinme yolunda ilk adımı atıyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.