Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili ikizler, eylül ayının sonuna geldiğimiz bugün aşk ve sevgi konularında oldukça şanslı bir haftanın beklediğini sizlere söyleyebiliriz. Özel yaşamda bir türlü emin olamadığınız duyguları yaşayabilir ve kendinizi güven içinde hissedebilirsiniz. Bu dönemde evli olanlar eşlerinden duygusal anlamda büyük bir destek görebilir, ilişkisi olanlar ise partneri ile birlikte sevgi dolu anlar yaşayabilirler. Finansal konularda ise bazı adımları hâlâ gerçekleştiremiyor olmanız sizleri endişeli bir ruh haline büründürebilir. Ancak hiç merak etmeyin haftanın ilerleyen günlerine doğru artık tamamen silkelenip gereken adımları atıyor olabilirsiniz. Hem kariyer yaşamında istediğiniz konuma gelebilir hem de çalışma hayatındaki beklentileriniz gerçekleşebilir. Bununla ilgili sosyal yaşamda kendinize yakın hissettiğiniz dostlarınızdan fikirler almanın da payı büyük olacaktır. Hafta sonu ise romantizmin yüksek olduğu şanslı etkilerin devrede olduğunu söyleyebiliriz.

Haftanın mottosu: “Asla vazgeçme. Kalbin yorulduğunda ayaklarınla yürü ama yola devam et.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.