Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; 21 Ocak saat 08:20 Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Sizler için öncelikle ekonomik kazanımlarınız önem taşıyabilir. Aynı zamanda yakın çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz de bazı yeni kararlar almanız da gerekebilir. Kardeşlerinizin hayatıyla ilgili önemli konu ve olaylar gündeminizde olurken sevdiklerinizin hayatıyla ilgili oluşan değişimlerde onlara yardımcı olmanız gerekebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğiniz bu hafta artıyor. Sorumluluklarınızdaki değişim sizleri daha heyecanlandıracak. Yeni hedefler belirleyerek merak ettiğiniz tüm sorulara yeni cevaplar bulabilirsiniz. Projeleriniz de başarılı işlere adım atmak için uygun bir hafta. Birden eğitim, seyahat gibi konularınız gündeminizde olabilir. Daha önce hakkınızda yapılan birtakım dedikodular tüm gerçekliği ile ortaya çıkabilir ve sizlerin haklılığı anlaşılabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 21-27 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.