Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
835 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. Yeni bir ilişki için keyifli bir dönemin başlangıcı da diyebiliriz. Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci.

16 Ekim’de ailevi sorunlarınıza dikkat etmelisiniz. Anne ile olan ilişkilerde biraz daha mesafeli davranabilir ve geçmiş hataların gündeme gelmesiyle canınız biraz sıkılabilir.

Verdiğiniz tepkilerde yaşanan anın farkındalığının gerekliliğini kendinize hatırlatarak hareket etmelisin. Bu durumun Çalışma hayatınızda sizleri strese sokabilecek bazı sorunlar yaratmasına izin vermemelisiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Flörtleriniz gündeme gelirken sorunları ile birlikte gündeme gelecektir ve sizin de bu konuyla ilgili çözüm bulmanız gereken konuları da gündeme getirecektir. Sonlanmalar ve bitişler söz konusu olabilir.

Haftanın Mottosu: Farklı olmaktan korkma… Aynı kalmaktan kork!

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.