Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İKİZLER BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

21 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında doğan İkizler burçlarının yönetici gezegenleri Merkür, grupları ise Hava’dır. En belirgin özellikleri değişken bir yapıya sahip olmalarıdır. İkizler burcu insanları becerikli ve zekidir. Macerayı severler. Öğrenmeyi ve kendilerini geliştirmeyi sever, yeni bilgiler edinmek hoşlarına gider. İkizler burcu insanlarının espri yetenekleri oldukça gelişmiştir. Bu özellikleri sayesinde karşılarındaki kişileri de eğlendirirler. Güzel ve keyifli sohbetlerin aranılan insanlarıdır. İkizler burçlarının çocuksu bir kişilik yapıları vardır, yaşlanmak nedir bilmezler. Çekicidirler, girdikleri ortamda fiziksel özellikleriyle dikkat çekerler. Gizemli bir kişilikleri vardır, bu nedenle iç dünyalarını anlayabilmek kimi zaman zordur. İkizler burcu insanlarının akıllı olmalarının yanı sıra sezgisel güçleri de kuvvetlidir. Karşılarındaki insanlarının adeta zihnini okurlar ve bu sayede onları çözmeleri hiç de zor değildir. İkizler burçları özel hayatlarını anlatmaktan pek hoşlanmazlar, bunun yerine izledikleri bir film hakkında saatlerce konuşabilirler. İkizler burcu insanları hareketli bir hayattan hoşlanırlar. Anı yaşamaktan keyif alılar, bu nedenle plan yapmak onlara göre değildir. Kültürlü insanlarla dostluk kurmayı tercih eden İkizler burcu insanları dostluklarına çok değer verir. Dost olarak benimsedikleri insanların yaşam boyu yanlarından eksik etmezler. Macerayı severler. Spor yapmaktan çok hoşlanırlar, birkaç spor dalı ile aynı anda ilgilenebilirler. Riskli sporlar tam onlara göredir. Kayak, paraşütle atlama ve dalış yapmaktan birçok İkizler burcu insanı hoşlanır.

İKİZLER BURCU İNSANININ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Zeki ve idealist insanlardır. Hayallerini gerçekleştirmek için çabalarlar. İkizler burcu insanları yaratıcıdır. Bitip tükenmek bilmeyen öğrenme hırsları vardır. Güçlü bir kişilik yapıları vardır, cesaretleri kırılsa bile bunu etrafındakilere belli etmezler. Akıllı olmalarının yanı sıra çekici bir kişilikleri de vardır. Arkadaş canlısıdırlar, dostlarına önem verirler. İkizler burcu kişileri sevimli, yerinde duramayan, enerjik ve esprilidir. Yetenekli ve heveslidirler. Yenilikleri de çok severler.

İKİZLER BURCU İNSANININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Değişken bir yapıya sahiptirler, bu nedenle çift karakterle ve ikiyüzlü olarak bilinirler. Kolay sinirlenirler ancak sakinleşmeleri de zor değildir. Tabir yerindeyse saman alevi gibi parlayıp çabuk sönerler. İkizler burcu insanları hassas yapılarından dolayı kolay kırılır, güçlü yönlerini kırılgan oldukları konuları bastırmak için kullanırlar. Çok konuşurlar. Biraz da şımarıktırlar. Kimi zaman sözünde durmazlar, randevularına geç kalırlar. Sorunlar söz konusunda olduğunda kaçtıkları olur, tatsız gerçeklerle yüzleşmeye pek gelemezler. Daima haklı olduklarını düşünürler, bu özellikleri karşı tarafı yıldırabilir.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.