Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili İkizler, Yepyeni bir yıla yepyeni umutlarla giriş yapıyoruz. Sizlerin yönetici gezegeniniz Merkür’ün sizlere yaptığı jestler bu ay elbet olacaktır. Merkür’ün Ay’ın başlarında Uranüs’le kuracağı olumlu temas sizlere şaşırtıcı ve imkânsız dediğiniz bazı haberleri önünüze getirebilir. Dünyayla başa çıkmaya hazır hissettiğin kişisel gücünüzü tekrar kazanacaksınız. Başkalarının sizi fark etmesini ve söyleyeceğiniz şeyleri dinlemesini sağlayan ikna edici yönünüzle büyük işler başarabileceksiniz. İşte bu ay sunduğunuz bu yönü kariyerinize hedefleyin. Girişimsel bir projenizi bu oğlak güneş tutulmasından sonra sunmak veya bir terfi istemek için iyi bir zaman. Kendinize borçlu olduğunuz duyguların hesabını sorup karamsarlığa bürünmeyin. Kendinizle barış imzalayın. Geçen yılları unutun ve temiz bir sayfa açın. Özgürlüğünüze ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunu kazanın. Yurtdışı veya eğitimsel konulara yönelin. Sanat, astroloji veya oyunculuk adına dersler alabilirsiniz. Önemli bir finansal karar, borç, alacak veya kredi ya da önemli bir ortaklık söz konusu olabilir.

Yıldızlı günler:12-13-14-27 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.