Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay kendinizi oldukça motive olmuş hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz ay ilişkiler sizleri oldukça yıpratmış olabilir. Kariyerinizdeki müthiş çalışma temposu sizlerin enerjinizi gelişmeye itecektir. Bu yüzden kariyer hırsı içinde olabilirsiniz. Bu konuda aşırıya kaçmamanız gerekmektedir. Kariyer hayatınızdaki ilerlemenizin duygusal hayatınızda ise biraz gerilemenize neden olabilir. Bu yüzden bu dengeyi üstün bir şekilde kuruyor olmalısınız. 06 Ocak’ta gerçekleşmeye başlayacak olan Satürn-Plüton kavuşumu sizlere yeni bir düzen kurmaya doğru ilerletecektir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile birlikte yalnızlaştığınızı düşünebilirsiniz. Bu yoğun duygusallık halinden hemen çıkıyor olmalısınız. Sosyal çevrenizle olan iletişimleriniz sayesinde kariyer planlamanızda yeni değişimlere gidebilirsiniz. Özellikle parasal konular ve ortaklı ilişkileriniz çok önemli olabilir. Evliyseniz ya da partnerle ortak işler içindeyseniz bu bağlamda sizleri güçlendirecek yeni iş birlikleri içine girebilirsiniz.

16 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcunda hareket edecek olması sizlerin seyahat planlarınızı arttırabilir ve bu yolculuklarda kendinizi manevi anlamda güçlendirebilirsiniz. Hatta bu yoluculuklar sırasında hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu ay politik olmalısınız. Olumsuz durum yaratacak herhangi bir şeyden hızlıca uzaklaşmalısınız. Ocak ayında aile içi ilişkilerinizin artacağı pozitif anlamda güzel anılar biriktireceğiniz güzel bir zaman diyebiliriz.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile maddi konulardaki rahatlığınız sizleri daha iyi bir nefes aldırabilecek. Bu ay sağlık konularında oldukça şanslısınız. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile yaşam konforunuzu arttıracaksınız. Kariyer konusunda üstlerinizde göreceğiniz destekler sayesinde terfi alabilirsiniz. İş seyahatlerinizde aradığınızı bulacaksınız. Sanat ve eğlence alanında iş kuran insanlar bu ay beklediklerinin üzerinde kazanç sağlayabilirler. Finansal stratejilerinizi iyi belirlemeniz size kazanç sağlayacaktır. Ancak, bir şeyleri başarmak için daha çok çaba sarf etmelisiniz. Eğitim konusunda bu ay gücünüz test edilebilir. Sabırlı olun ve sadece çok çalışın.

Sonuçlarını göreceksiniz.

 Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.