Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
398 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Hayata karşı bakış açılarınız değişebilir. Kendinize yeni bir yol çizmeniz gereken bir zaman dilimi olacaktır. Eğitim hayatınız ve yükseköğreniminizi ilgilendiren konularda kadersel temalı seçimlerle ilgilenebilirsiniz. Seyahat planlarınızda sizin için önem arz edecek konuları deneyimleyebilirsiniz. Bu alanlardan yeni insanlarla tanışabilir hayatınızı yeni başlangıçlara sürükleyebilir.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Eviniz ve ailenizi ilgilendiren konularda önemli bazı konuşmalar yapılabilir. Aile içeresinde sizin fikirlerinize ve varlığınıza her zamankinden daha fazla ihtiyaç olunacaktır. Esnekliğiniz ve yapıcılığınız sayesinde aile bireyleri arasında uzlaşmalar sağlayabilirsiniz. Ev alım satımı taşınma gibi konular da gündeminizde olabilir.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Yakın çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeni açılımlar meydana gelecek. Kardeşlerinizin hayatıyla ilgili önemli konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili oluşan değişimlere yardımcı olmanız gerekebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğiniz aratabilir. Merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Projelerinizle ve yakın çevre desteğinizle başarılı işlere adım atacağınıza inanmalısınız.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Aşk hayatınız canlanmaya başlıyor. Yakın çevrenizden gelişen sürpriz fırsatlar oluşabilir. Önemli bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Seyahat ve eğitim camiasından oluşabilecek aşk fırsatları ve başlangıçlarda söz konusu. Yani bu süreçte aşk yakınlarınızda bir yerlerde.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları

 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.