Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

Mayıs ayına hareketli başlıyorsunuz. İş ortamınızı düzenlemeniz, eksik kalan bazı işlerinizi tamamlamanız geleceğiniz adına rahatlatıcı olacaktır. Çalışma arkadaşlarınız ya da ortaklarınızla birtakım problemleri rayına koyabilirsiniz. Geçmiş meselelerle vakit kaybetmeden bu ay içinde problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca arka planda yürüttüğünüz işleri dürüstlük içinde yönetmeniz sizler adına daha doğru sonuçlar doğuracaktır. İş ortamınızda ise bazı değişimlere karşı daha öngörülü yaklaşmanız gerekiyor.

5 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay ile iş hayatınızda ve sorumluluklarınızda bazı düzenlemelere gitmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde artık bir karar verme noktasındasınız. Daha cesur ve dinamik bir şekilde harekete geçmenin tam vaktidir. Devlet ile ilgili bazı yapılandırmanız gereken işleriniz var ise bu noktada olumlu gelişmeler yakalayabileceğiniz öngörülebilir. Geçmiş aşk ve ilişkilerinize karşı duruşunuz net olmalıdır. Gerçekçi olmayan hiçbir şeyin artık sizi üzmesine izin vermemelisiniz.

19 Mayıs’ta gerçekleşecek olan akrep burcundaki dolunay ile iş hayatınızda bir terfi ya da eğitim hayatınızda yeni bir sorumluluk yakalama fırsatı elde edebilirsiniz. Kendi hayatınızda radikal bazı düzenlemelere gidiyor olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize karşı daha nazik ve hassas olmanızı önerebiliriz. Özellikle 24-25 Mayıs çalışma arkadaşlarınızdan biriyle bir yol ayrımı yaşamanıza neden olacak konularla sizleri karşılaştırabilir. Sağlığınızı daha fazla önemsemelisiniz. Huzur dolu bir mayıs ayı dilerim.

 Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.