Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
406 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili ikizler, Temmuz ayı sizin için finansal anlamda toparlanma ve varlığınızı daha da güçlendirme ayı olacaktır. Zira finansal hayatınızla ilgili önemli değişimler ve başlangıçlara doğru bir takım değişimler içinde olduğunuz görülüyor. Herhangi bir işte çalışan ancak işinde farklılık yapmak isteyen ikizler burçları için 10 Temmuz sonrası giriştiğiniz işlerde başarı kazanma ihtimalinizin yüksek olduğu gözükmekte Beklediğiniz kredi ve borçları tanzim edebilir, ödemelerinizi gereken yerlere kolaylıkla yapabilirsiniz. Mars’ın Kova ile etkileşimde olacağı bu ay sizlere büyük enerji şeklinde geri dönüyor. Yani bu demek oluyor ki önemli fiziksel ve zihinsel aktiviteyi gerektiren işlerin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Aynı zamanda bazı küslükleriniz söz konusu ise burada yaşadığınız kırgınlık durumunun sebeplerini daha iyi anlayabilecek iletişim içine girebilir ve karşınızdaki kişiyi tam olarak anlama kabiliyeti gösterebilirsiniz. İlişkisi olan fakat bir türlü yolunda gitmeyen bazı durumları çözmek için kendinizi daha istekli ve çözüm odaklı görebilir partnerinize daha sıcak davranabilirsiniz. Bekâr olanlar ise artık yalnızlığa elveda diyebilecekleri renkli bir kişiyle tanışabilirler.

13 Temmuz saat 05.48 'te Yengeç burcunda güneş tutulması

Bu tutulma ile birlikte yeni bir gelir kapısının sizlere açılacağı yönünde güçlü işaretler gözükmekte. Finansal konularda fazlasıyla ihtiyacınız olan ancak hiç ummadığınız yerden gelecek bir teklif ile yaşamınız önemli ölçüde rahatlığa kavuşabilir ve istediğiniz bir mülkü almakta acele edebilirsiniz. Ayrıca işinizle ilgili bir zam haberi veya sizlerin üstünüze verilecek bir sorumluluk sayesinde kazanacağınız önemli bir miktar para uzun süre sizleri rahatlatacak gibi gözükmektedir. Çalışma ortamınızdan, iş arkadaşlarınızdan ya da yakın çevrenizden duyabileceğiniz bir takım dedikodulara ise asla itibar etmeyiniz.

26 Temmuz Merkür Aslan burcunda geri gidiyor.

Artık bazı dilek ve niyetleriniz gerçek olma yolunda daha hızlı ilerliyor olacaktır. İkna ediciliğiniz bugünlerde son derece yüksek. Bu nedenle önemli bir iş projesini güzel bir sonuçlandırılmayla taçlandırabilir ve üstlerinizin takdirini kazanabilirsiniz. Yine iletişim alanında çalışan ve bu işten kazananlar için önlerinin çok açık olduğu bu zamanları iyi değerlendirmelerini ve kendilerinden başarı ile söz ettirmelerini temenni ediyorum.

27 Temmuz da Kova burcunda Ay tutulması

Sevgili ikizler bu sefer sizlere yaşamınıza her zaman baktığınız pencereden değil farklı bir pencereden bakmanızı önereceğim ve kendinizi bazı alanlarda değiştirmenizi tavsiye edeceğim. Zira her zaman yaptığınız şeyleri yaparak farklı bir sonuca ulaşamazsınız. Sizler de kendinize artık büyük bir değişime hazır hissediyor ve yaşamınızı değiştirmek istiyorsunuz. İşte size o anın geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bu ayın sonunda öyle bir aşk yaşayabilir ve kendinizi o kadar harika hissedebilirsiniz ki yaşamınızda adeta unutamadığınız bir ay olabilir. Bu tutulma ilişkilerinizi yoluna koyacak ve bir takım şansları da yanınıza alacağınızın mesajını veriyor.

Yeter ki inancınızı kaybetmeyin.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.