Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili ikizler Kasım ayı sizler için hem rahatlık, bolluk hem de mücadele ayı olabilir. Özellikle Kasım ayının ikinci haftasından sonraki günlere çok dikkat etmenizi ve o günlerde atılan sözleşmeleri çok iyi okumanızı ve ortaklarınızı tanımanızı tavsiye ederiz. Çünkü gökyüzü bu dönemde yapılan sözleşmelerde kandırmalar olabileceğini ve bu kişilerin yakın çevrenizden olabileceğini işaret ediyor. Nitekim bunun yanı sıra bu ay en fazla dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de yanınızda çalışan kişilere veya yakın çevrenizden size dost olduğunu bildiğiniz kişilere fazlasıyla dikkat etmeniz. Geçtiğimiz son üç ay baz alınırsa adeta çok yoruldunuz ve gerçekten sizi mutlu edecek ilişkiler içinde olmak istiyorsunuz. Dostluk ve arkadaşlık ilişkileri size yeri geldiğinden aileden bile daha yakın bir kavram olabilir. Arkadaşlarınıza canınızı verdiğiniz için o alandan gördüğünüz bir ihanet veya sadakatsizlik sizi üzer. Bu yüzden bu ay, sizlere dost gibi gözüküp arkanızdan bazı oyunlar çeviren ve sırlarınızı herkesle paylaşan kimseler olabilir. Ailevi konularda ise eğer varsa miras konuları ile ilgili bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir ve tartışmalar arasında kalabilirsiniz. Ancak bir müddet geri çekilip durumu iyice anladıktan sonra biraz zamana bırakırsanız her şey kendiliğinden düzelebilir. Özel yaşamda ise Jüpiter’in yay burcuna geçiş yapmasıyla ilk bakışta birisine aşık olabilir ve gönlünüzü bu kişiye kaptırabileceğinizin sinyallerini veriyor. Yada geçmişte platonik bir yaklaşım sergilediğiniz birinin bu ay , size yakınlığı ile yeni bir heyecan duyabilirsiniz. Yine evli ve ilişkisi olan İkizler ise maddi durumdan kaynaklanan sorunlarla ilgili eşleri ile bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Çalışma hayatında ise çok önemli bir başarıya imza atabilir ve yaptıklarınız her taraftan konuşulabilir ve bu yaptığınız proje üzerine birçok yerden teklif alabilirsiniz. Ancak durum böyle olduğunda iş yerinde yaşanan düşmanlıklara da dikkatli olmanız gerekecektir. Sizler herkesi dost bilen ve çevrenize karşı samimilik gösteren insanlarsınız. Fakat Kasım ayı bu durumlara karşı daha bilinçli bir zihinle bakmanızı ve olaylara daha sakin bir yaklaşım benimsemenizi teklif ediyor.

Sizin için yıldızlı günler: 8 ve 15 arası
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.