Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
406 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay yönetici gezegeniniz Merkür'ün hem burç değiştirmesi hem de gerileme hareketinde olması sizler için oldukça önemli bir ay olacağının mesajını veriyor. Geçmişte yaşadığınız konuları sürekli önünüze geliyormuş gibi hissedeceğiniz bir dönem olabilir.

2 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile ailevi konular gündeme gelebilir ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Bugüne kadar kaçtığınız veya görmezden geldiğiniz her konu ve sorumlulukla tekrar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal ve ekonomik anlamda çok güzel gelişmeler kapınızda. Ortaklık çalışmalarınızı bu dolunay sonrasına bırakmanız daha uygun olacaktır.

7 Mart Merkür ve Venüs koç burcunda hareket edecek. Bu size çok daha aktif ve rahat hareket edebileceğiniz güzel gelişmeleri beraberinde sunacaktır. İlişkilerinizi netleştirmek ve projelerinizden önemli sonuçlanmalar yakalamak adına harika zamanlarda olduğunuzu söyleyebilirim. Değişik sosyal ortamlarda bulunmak ve yeni organizasyonların içinde yer almak size kendinizi iyi hissettirecektir. Eğitiminiz ile ilgili gelişmeler size akademik anlamda yön verecek tarzda gelişecektir.23 Mart'ta Merkür gerilemesi ise 15 Nisan’a kadar arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizde geçmişte kalan küs olduğunuz ya da birtakım haksızlıklar yaşadığınız konuları tekrar önünüze getirebilir ve bu sefer gerçek anlamda çözmenizi isteyebilir. Sosyal anlamda dostluklarınız ve arkadaşlıklarınız konusunda yarım kalan çözülmemiş konularınızın tekrardan yoluna girmesi ve bunlarla ilgili hiç bilmediğiniz gerçekleri öğrenmek söz konusu olabilir.Partnerinizin sizi bazı konularda oyaladığını ya da gereken değeri vermediğini düşünebilirsiniz. Sevgideki öz değerinizi gerçek anlamda sorgulayabilir bazı duygusal konularda restleşmeler yaşayabilirsiniz.

17 Mart balık burcunda gerçekleşecek yeniay ve Mars’ın oğlak burcuna geçiş yapması ile kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler deneyimleyebileceksiniz. Çalışma hayatınızdan üstlerinizle ilgili iletişimsel bazı problemleri yaşayabilirsiniz. Yönetim alanında yaşanılan bazı aksaklıklar yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir ve bu durumda sizi zor durumda bırakabilir. Bunu kontrol altına alırsanız kariyerinizde olumlu gelişmeler de elde edebilirsiniz. Finansal ve ekonomik koşullarınızı iyi bir şekilde değerlendirmeli ve kredi, borç, alacaklar konusunu bir düzene oturtmalısınız.31 Mart'ta gerçekleşecek Terazi burcundaki dolunay ile birlikte aşk hayatınızda problem olarak kalan bazı konular çözüme kavuşabilir. Yani kısacası bu dolunayda mutluluk dozunuzda önemli artışlar görülebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı problemler fırsata da dönüşebilir. Yuva kurma veya aile olma fikri artık size daha cazip gelecektir. Ev alım satım veya taşınma gibi konularınız gündem oluşturabilir.

Astrolog Aygül Aydın / Mart 2018 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.