Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

bu ay yönetici gezegenin Merkür’ün gerilemeye başlamasıyla oldukça hareketli bir ay içine girdiğiniz söyleyebilirim. Genel olarak, bu ay aileye veya akrabalarına oldukça zaman ayırman gerekebilir. Bu ay, geçmiş ilişkilerindeki hataları ve kendinde yarattığın tahribatları telafi etmen için fırsatların olacak. Kariyerinde yeni başlangıçlar ya da yeni hedeflere açık olmalısın. Sen ne kadar sakin olmak istesen de kasım ayının sonları seni kaçınılmaz bazı stresler içerisine alabilir ve mücadele etmeye zorlayabilir. Bu durum aslında senin için çok kolayken artık eski tahammülünün olmadığını gösterebilir.

12 Kasım’da gerçekleşecek olan boğa burcundaki dolunay ile birlikte riskli yatırımlardan ve hızlı kazançlardan uzak durman gerekmektedir. İstikrarlı olmadığın her işi bitirmeli ve sorumluluklardan asla kaçmamalısın. Özellikle 14-15-16 Kasım günlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmeli ve sağlığına daha fazla önem vermelisin. Bu ay en iyi yapacağınız şey sosyal medya ya da iletişim üzerinden başlatacağınız işler olabilir. Bu noktada iyi para kazanabilirsin. Hayatın da kendini gereğinden fazla yorduğun bir ilişkiyi sona erdiriyor olabilirsin. Bu seni hemen kaygılandırmasın. Bazı aldanışlara veya yanılgılara artık sessiz kalmaman gerekmektedir.

Bu ay, her şey önüne bu kadar net bir şekilde gelirken bunlara sessiz kalışın seni daha sonrası için düzeltemeyecek hatalara götürebilir. Ne yazık ki, birikmiş olan yanılgıları kendine göre yorumlamaya devam edeceksin. Ama 21 Kasım sonrası Güneş’in yay burcuna geçmesi ve 26 Kasım da yay burcunda gerçekleşecek olan yay dolunayı ile bunları artık kendine göre yorumlayamayacağını göreceksin. Bu ay senin için mücadele ve çaba ayı olacak. Sezgilerine güven duy. Bu ay çok kolay dinlenemeyebilirsin ama ay sonunda yaşadıklarınızın mutluluğu ile “iyi ki” diyebileceksin.20 Kasım’da Merkür’ün ileri hareketine geçmesi tüm işleri yoluna sokmaya başlayacaksın. Kimsenin kendine duyduğun inancını kaybetmesine izin verme.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.