Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

21 Mayıs - 20 Haziran İKİZLER Burcu Genel Özellikleri >
398 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda gerçekleşen bu dolunay sizlere önemli bir arkadaşlığın ve dostluğun hayatınızdaki yerini ifade edecek. Hayatınıza yeni insanlar ve yeni dostluklar da dâhil olurken bazı arkadaşlıklarınızı da bitirebilirsiniz. Arkadaşlık ve dostluk konuları üzerine yeni anlayış kalıpları kazanabilirsiniz. Bir dileğinize ve umudunuza kendinizi daha yakın hissedebilir ve olayların bu yönde gelişmesini deneyimleyebilirsiniz.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

İş ortamınız ve çalışma hayatınız bu bir yıl sürecek olan transitte sizleri daha destekleyici olacaktır. Yeni bir iş bulabilirsiniz. İş ortamınız ve arkadaşlarınız değişebilir. Yeni projeler çalışma şeklinizi değiştirebilir. Çalışma hayatınızda ek sorumluluklar sizlere ek kazanç kapılarını rahatlıkla açıyor olacaktır. Bu süreçte rahatlıkla para biriktirebilir kazanımlarınızı doğru yönlendirebilirsiniz.

14 Ekim Venüs Terazi

Aşk hayatınızda sürpriz ve yeni tanışmalar gündeminizde olacak. Seyahatler, ticaret, yükseköğrenim gibi konularda bazı projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emek vermiş olduğunuz ve sizi heyecanlandıran yeni projelerin hayata geçmesi mümkün. Bu dönemde kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin hayatında önemli değişimler olabilir.

19 Ekim Terazi Yeniay

Flörtleriniz gündeme gelirken sorunları ile birlikte gündeme gelecektir ve sizin de bu konuyla ilgili bugüne kadar çözüm bulmaktan kaçtığınız olayları da önünüze taşıyacaktır. Sonlanmalar ve bitişler söz konusu olabilir. Buradaki tutumunuzu daha anlayışlı ve sabırlı yönde kullanmalısınız. Dedikodulardan uzak durun.

22 Ekim Mars Terazi

İlişkileriniz ve iletişimlerinizde biraz daha ilk adımı atan ve inisiyatif alan taraf siz olursunuz. Sosyal çevrenizle aranızda bazı sürtüşmeler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Rekabet duygusuyla kendinizi yakın çevrenizle kıyaslama yoluna gidebilirsiniz. Bu durum gelecek gelişiminiz adına sizlere zarar verebilir.Bu transit etkisi ile birlikte hayatınıza dair konuları revize ederek yol almalısınız.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.