Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
181 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumları

2017 sizler için belki de kozadan çıkma zamanı. Jüpiter Ekim ayına kadar sağlık, gündelik yaşam ve çalışma hayatınızı ifade eden 6.evde seyahat edecek. Bu alanlarda önemli fırsatlar ve şanslar getirecektir. Sizin için, bu yılı memnun olmadığınız her şeyden uzaklaşma yılı ilan edebiliriz. . Memnun olmadığınız ofis ortamından ya da sizi anlamadığını düşündüğünüz ofis arkadaşlarınızdan uzaklaşma zamanı geldi.2016 yılı boyunca gösterdiğiniz sabır ve emeğin karşılığını alacaksınız. Yıl boyunca Satürn’ün sekizinci evinizden olumlu geçiş yapması, devletsel işler ve hukuki meselelerinizde önemli çözümleri getirebilir. Zor ve çözüm gerektiren konularınız ile ilgili de önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ortaklaşa meseleler ve ortak finansal kazanımlar, miras, nafaka, kredi, vergi borç yapılandırmaları ile ilgili önemli bazı adımlar atabilirsiniz. Ödeme dengesinde sıkıntı yaratan bazı borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Mart ayında kariyerinizle ilgili fırsatlar yakalayabilir veya terfi alabilirsiniz. Boğaların en önem verdiği konu yatırımlar. Bu noktada eşinin parasından ve ortak paralardan yararlanarak yatırım yapabilmeniz mümkün. Devlet kademesinde önemli bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

AŞKTA KURALLARIM VAR VE İHANETİ HİÇ SEVMEM

Eski ilişkilerinizi yeniden deneyimlemek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir ihanetin rövanşını almaya hazır mısınız? Acı çektiniz, sabırlı oldunuz ama yetmedi. Bazı hataların cezasız kaldığını görmek en çok siz sevgili boğaları yıpratır. 4 Mart‘ta başlayacak olan Venüs’ün Koç burcundaki geri hareketi tüm şiddetiyle geliyor. 15 Nisan tarihine kadar sürecek olan bu etki eski aşk ilişkilerinizin yeniden gündem yaratması, size acı verenlerin günah çıkartması, “aslında ben böyle biri değildim sonradan oldum” cümleleriyle kapınızı çalacakları bir dönem olabilir. Bugüne kadar konuşamadığınız sorunları yeniden konuşmanız mümkün. Çözüm var mı? Karşınızdakinin iradesi kadar ya da inandığınız kadar çözüm var diyelim. Buna siz karar vereceksiniz. Bu kararı 15 Nisan’dan sonra vermeye özen gösterin. Venüs gerilemesi süresince ilişkilerle ilgili önemli bir imtihan ve sınav dönemi olacak. Yalan ve gizli ilişkilerden uzak durun. Gireceğiniz ortamlarda göz dolduracak ve gizli hayranlarınızın olduğunu fark edebileceğiniz bir dönem geçirebilirsiniz.

26 Şubat’taki güneş tutulmasından sonra hayatınızın aşkı yakınlarınızda geziniyor olacak. Siz aşk için yaratılmış insanlarsınız, aşk sizin ruhunuzu besleyen en önemli duygudur, bunu kaçırmamanızı öneririm. Önemli tanışmalar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları geçmişte yaşadığınız sorunlu ilişkilerin üzerinden ölçü alarak kurallarla öldürmeyin. Yılın ikinci yarısında aşk ve sevgi ilişkilerinde gözlerinizi dört açın, Aşk kural tanımaz…

URANÜS BU YIL HEDEFLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİP PARA KAZANDIRACAK

2017 yılı borçlarınızı rahatlatacak. Ocak ayı sosyal ortamlarınızın yoğunlaşacağı ve arkadaşlık ilişkilerinizden önemli destekler görebileceğiniz bir dönem olacak.10 Nisan'da Merkür sizin kendi evinizde gerileyecek. Geçmişte yarım kalan iş ve projelerinizden önemli haberler veya teklifler gündeme gelebilir. 9 Mayıs sonrası bu teklifleri değerlendirmeye özen gösterin. Mayıs ayına kadar önünüze gelen yatırım, kredi, ortaklık, finansal, hukuksal konuları daha detaylı araştırın, hemen karar vermeyin. Artı ve eksilerini inceleyerek geçirin, kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. 10 Ekimden sonra çok daha güzel fırsatlar yakalıyor olacaksınız. Ekonomik anlamda şanslar ve fırsatlar karşınıza daha kolay çıkabilir. Önemli olan geçmişte yaptığınız finansal hataları tekrarlamamanız olacak. Yılın ikinci yarısında aşk ve sevgi ilişkilerinde gözlerinizi dört açın. Hukuki meselelerinizde bu yıl Mart ve Mayıs aylarında önemli sonuçlanmalar yaşanabilir.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 11 Şubat Aslan Burcunda-Halkalı Ay Tutulması
• 26 Nisan Boğa Burcunda-Yeniay
• 7 Ağustos Kova Burcunda- Kısmi Ay Tutulması
• 21 Ağustos Aslan Burcundaki –Tam Güneş Tutulması
• 4 Kasım Boğa Burcunda-Dolunay
• 18 Kasım Akrep Burcunda-Yeniay

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: