Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
2483 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya çalışma hayatınız ve gündelik rutinlerinizi ilgilendiren konularda bazı gerginlikler yaşayarak başlayabilirsiniz. Sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gereken bir süreç. Özellikle enfeksiyon rahatsızlıkları ve üst solunum yollarına karşı direncinizi yüksek tutmalısınız.

16 Ekim tarihinde aşk ve ilişkilerde romantik adımlar alabilirsiniz. Kişisel görünümünüz ve enerjiniz partnerinizin üstünde kalıcı etkiler bırakacak. İyi olanda kötü olanda fazlasıyla görünür olacağından, görüşmelerinizde sizi yorabilecek konulara karşı biraz daha uzlaşmacı tavırlar sergilemelisiniz. Kariyerde gizli rekabetler kızışabilir dikkat.

19 Ekim Terazi Yeniay

Ofis ortamınız ve çalışma hayatınızla ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşları aranıza katılabilir. Sağlığınız ve fiziksel görüntünüzü ilgilendiren konularda düzenleyici kararlar alabilirsiniz.

Haftanın Mottosu: Mutluluk, ona sahip olduğumuzu bilmemenin bilinçsizliğinde gizlidir

 Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.