Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
2482 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri sağlığınız ve gündelik hayatınızla ilgili bazı sorunlar ve aksaklıklar oluşabilir. Gündelik yaşamınızın rutinlerinde de bazı aksaklıklar oluşabilir. Stres yaratan durumlarla tek başınıza mücadele etmeniz motivasyonunuzu düşürebilir.

Çalışma arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızda oluşacak gerginliklere dikkat etmelisiniz. Kariyerinizle ilgili de bazı eski problemler aniden gün yüzüne çıkabilir ve ilişkilerde kılıçlar çekilebilir. İletişim ve ilişkilerde ekstra özenli olmanızı tavsiye edebilirim. Hafta ortasından itibaren sizleri partner ilişkilerinizde romantik bir zaman dilimi bekliyor olacak. İlişkilerde derinleşme ve tutkunun arttığı bir süreç olacağından sizi heyecanlandıran yeni kişiler hayatınıza dahil olabilir.

İlişkisi olanlar kıskançlık ve baskılama dürtüsüne karşı dikkatli olmalılar. Hafta sonu planda olmayan ya da unutulan bazı ödemeler ani sorunlar çıkarabilir. Beklenmedik ani giderler finansal anlamda sizi zor durumda bırakabilir. Gelen bazı fırsatları ince eleyip sık dokumalısınız.

Haftanın Mottosu: Büyük işler başarmak için üstün yetenekli olmak gerekmez. İnsanüstü değil ama insanların içinde, onlarla birlikte olmak gerekir.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.