Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bu hafta özel bir durum sizleri bekliyor olabilir. Biriyle buluşma, yemek yemek ya da bir araya sürpriz bir şekilde gelme gibi de düşünebilirsiniz. Bu hafta işyerinizde tanınma ya da yaptığınız iyi bir şeyden dolayı kendinizle gurur duymanız mümkün olabilir. Bu hafta geleceğiniz hakkında düşünün. Uzun zamandır sizle uzak olan bir yöneticiniz bu hafta sizle bir konuşma yapabilir ve sizi mutlu edebilir. Hiçbir kadın figürünün negatif yorumunu ciddiye almamalısınız. Asla kadınlarla polemik içinde olmamalısınız. Kolay kazanç sağlamak veya hızlı başarı elde etmek için acele etmekten ziyade eylemlerinizde ihtiyatlı, mükemmeliyetçi veya sabırlı olmak daha iyidir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: