Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili boğalar eylül ayının sonuna girdiğimiz bu hafta sanki geçmişte yaşadığınız her şeyi hatırlamak zorunda kalıyormuşsunuz gibi hissedebilir ve eskiye ait özlemleriniz artabilir. Haftaya başlarken bu nedenle dalgın ve düşünceli olabilir ve dalgınlıktan dolayı çalışma hayatında bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda ise yine dikkati elden bırakmamanız ve ödemeler konusunda son derece titiz davranmanız gerekecektir. İçinizde anlamını bulamadığınız sebepsiz gerginlikler ve endişe hali yaşayabilirsiniz. Sanki hayatınız kontrolden çıkmış veya siz eskisi gibi hükmedemiyormuş gibi düşünmeniz mümkün. Özel ilişkilerde ise son derece güçlü duygular yaşayabilir ve partnerinizin desteği ile kariyerinize müthiş bir sıçrama yaşayabilirsiniz. Her şeyin zamanla yoluna gireceğini unutmamalı bazen de hayatı akışına bırakmalısınız.

Haftanın mottosu: “Mutlu olan kişiler değiştiremeyeceği şeyle yaşamayı öğrenen kişilerdir."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.