Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Boğalar, haftaya heyecanlı ve sürprizli başlıyorsunuz. Mars gezegenin 19 Kasımda akrep burcuna geçmesiyle Uranüs gezegenine birkaç hafta muhalefette durduğu süreçte bazı şaşırtıcı baskılarla karşı karşıya olabilirsiniz. Bu hafta sizler için az konuşma çok hareket haftası diyebiliriz. Yakın arkadaşlarınız veya birebir ilişki içinde olduğunuz kişilerle yaptığınız ortak işleriniz varsa bu hafta bir sonuçlar sizler için önemli olacaktır. Aşk ve ilişkiler bağlamında ise sürprizlerle dolusunuz. İşler her an düşündüğünüzden farklı gelişebilir. Huzurlu bir sonuca giden yolunuzu tatlı bir şekilde konuşa konuşa yönetmelisiniz. İlişkinizdeki özgürlük ihtiyacınızı isyankârlık boyutuna taşımak size yanlış kararlar verdirtebilir. Ne kimseye baskı yaratın ne de sizler bir baskı altında kalmayı tercih edin. İş yerinizde, planlarınızı başlatılacaksınız ve meslektaşlarınız bunları takdir edecek. Finansmanlarınızda, stres ve baskı olmadan yaşamak için, planlarınıza bağlı kalın.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 18 Kasım - 24 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.