Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya oldukça dinamik, enerjik ve hırslı bir başlangıç yapıyor olacaksınız. İş görüşmeleriniz ve ticari beklentilerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır beklemiş olduğunuz bir olay açıklığa kavuşabilir ve kendinizi olmadığınız kadar güçlü ve pozitif hissedebilirsiniz. Tanışacağınız kişilerle kuracağınız bağlantılarda aktif bir rol üstlenmeyi bu süreçte denemelisiniz. Gizli saklı gelişen konularınıza bu hafta biraz daha dikkat etmelisiniz. Çevrenizin size karşı davranışlarından kolayca şüphe duyabilir ve bazı şeyleri sadece hislerinizle yönetme duygusu içine girebilirsiniz. Belki de uzun zamandır üzerini örtüğünüz bir konuda kendinizi ele verebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren maddi konularda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Geçmişte sizi meşgul eden sorunları çözümleyebilirsiniz.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.