Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
2481 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya ev, aile, yuva kavramlarınızın yoğun gündem yaratmasıyla başlangıç yapıyor olacaksınız. Evinizle ilgili uzun zamandır sizleri meşgul eden konular ve problemler artık bir çözüme ulaşacak. Özellikle ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde yenilenme ve yeni başlangıçlara adımlar atabileceksiniz. Ailenizle aranızda uzun zamandır süregelen küskünlükler ve kırgınlıklar yerini güzelliklere bırakıyor olacak.23-27 Ağustos arasında aşk hayatınızda süregelen sorunların üzerine gitmeden sağduyu ile çözümlemeniz gerekmekte. Bazı sorunlarla bu denli yüzleşmeniz sizi kendinize gergin hissettirebilir. Bencillik ve anlayışsızlık üzerine ilişkilerde kutuplaşma sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Ayrılma kararı verebilir, şehir değiştirebilirsiniz, hatta ve hatta aniden evlenme kararı bile verebilirsiniz. Anlaşılan risk almaktan pek korkmayacaksınız. 

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Yılın son güneş tutulması sizlerin, aile ve yuva alanında gerçekleşecek. Bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir ev-alım satım işlemleri ya da anneniz babanız ile alakalı önemli konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Taşınma ya da evde bazı tadilat ile ilgili konular gündeme gelebilir. Babanın, eşin sağlığı önem kazanabilir. Hukuksal davalar ile meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 21 - 27 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: