Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
2495 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk günleri kendinizi stresli ve ruhsal anlamda bahşedemediğiniz bazı sorunlarla uğraşmak zorunda hissedebilir, içinden çıkamadığınız sorunlar için başkalarını suçlama eğiliminde olabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız finansal sorunlar yüzünden kendinizi çözümsüz ve güçsüz hissedebilir, her şeyin üzerinize geldiği duygusuna kapılabilirsiniz. Âmâ endişelenmeyin, hafta ortasından itibaren alacağınız gerek sosyal çevre destekleri gerekse aile bireylerinizin fedakârlıkları ile kendinizi oldukça güçlü hissedip sorunlarınızla baş edebildiğinizi görüyor olacaksınız. Sabrınızın sonucunu istediğiniz gibi alacak ve bu konuda sizlere yardımcı olan kişilere karşı minnet duyacaksınız.

Kardeşler ve yakın çevre bağlantılarınızdaki iletişimlerinizin de güçlenmesiyle birlikte daha samimi ve yakın ilişkiler geliştirecek ve eskisinden daha büyük bir yol kat ettiğinizi göreceksiniz. Bununla beraber zor günlerinizde kimin yanınızda olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel hayatınızda da beklediğiniz romantik etkiler devrede olacak. Bekâr boğalar için sosyal çevre destekli heyecan verici tanışmalar gündemde. Evli ve ilişkisi olan boğalar, hayatında güzel gelişmeler ve romantik etkiler yaşayarak, sevmenin ve sevilmenin bu hayattaki kuvvetli etkisini daha derinden hissedebilirler.

Haftanın mottosu: "Dayan ve üstele… Bu acı, adım adım senin iyiliğine dönüşecek."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumu 
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.