Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
2494 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Boğalar, yeni bir haftaya girdiğimiz bugün kendinizi neşeli aktif dinamik ve heyecanlı hissedecek ve enerjinizi tamamıyla toparlayabileceksiniz. Çalışma hayatında göstermiş olduğunuz üstün performans sizlere yeni kapılar açarken bir yandan da kazanımlarınızı artırmaya yönelik girişimler yapmanıza da vesile olacaktır. Özel yaşamınızda ise rutin gidişattan sıkılıp kendinize yeni maceralar arama eğiliminde olacak ancak kısa bir süre sonra bu ilişkinin cazibesinden vazgeçip daha sağlıklı bir ilişki başlatma kararı alabileceksiniz. Zira sizler her konuda adımınızı sağlam basan ve hiçbir odayı tesadüfe bırakmayan kişiler olarak bazen bu yaptıklarınızı sorguluyor ve nedenini anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Gelecek yaşantınızla ilgili kariyerinizi şekillendirme arzunuz bu hafta ortasından itibaren duygularınızı daha da güçlendirerek yeni kararlar almanıza yardımcı olabilir. Hafta sonuna doğru geçmişten kalan dostluklarla beraber olma isteğiniz bir organizasyon hazırlama işini beraberinde getirebilir. Keyifli ve eğlenceli bir hafta sonu geçirmeye hazır olun.

Haftanın mottosu: “Düşüncelerimi yeniledikçe hayatımın da değiştiğini görüyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: