Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendini baskılamaman gereken bir haftadasın. Dışarıda düşman arama! Senin önündeki en büyük engel de en büyük düşman da kendinsin. Bunu unutma. Lütfen engelleri aş ve mazeretler yaratma. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günü hedeflerine gitmen için olağanüstü güzelliktedir. Sen daha fazla kendini boşvermiş ve umursamaz hissedebilirsin. Bunun sebebi toksik ilişkileri artık hayatından çıkartmadığın içindir. Değerlerini belirle ve seni aşağıya çeken şeyleri uzaklaştır. Kilo ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsin. Bu hafta kesinlikle düzene girebileceğin ve kendine inancını yenileyebilecek gücü bulacağın bir hafta. Bunu değerlendirmek artık sana kalmış.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.