Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; haftaya ev, aile ve yuva kavramlarınızın yoğun gündem yaratmasıyla başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Evinizle ilgili uzun zamandır sizleri meşgul eden konular ve problemler artık bir çözüme ulaşmaya başlayabilir. Özellikle ebeveynlerinizle olan ilişkileriniz de yenilenmelere ve yeni başlangıçlara adım atabileceksiniz. Bu alanda sizler de gerekli gayreti göstermelisiniz. Hafta sonu Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle birlikte çalışma koşullarınız ve sorumluluklarınız da yükselişler başlayabilir. İş ortamınız da bencillik ve anlayışsızlık üzerine kurulu olan diyaloglardan uzak durmalısınız. Eğer bir çalışma ortamınız yoksa, bu çalışanlarınız da olabilir ya da aynı ortamı paylaştığınız kişiler de olabilir. Bu tür durumları daha profesyonelce yönetiyor olmalısınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.