Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

BOĞA BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

21 Nisan - 20 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burçlarının yönetici gezegenleri Venüs, grupları ise Toprak’tır. En belirgin özelliklerinden biri inatçı olmalarıdır. Azimlidirler, akıllarına koyduklarını yaparlar, bu konuda hiçbir şey onları engelleyemez. Hedeflerini ve hayattan ne istediklerini iyi bilirler. Boğa burcu hoşgörülü insanlardır. İnsanlara yardım etmeyi severler. Ondan destek bekleyen arkadaşlarını asla geri çevirmezler ve elinden geldiğince yardıma ihtiyacı olan kişilere destek olurlar. Boğa burçları için maddiyat önemlidir, bu nedenle kimseye borç vermekten ve paralarını başkalarına emanet etmekten hoşlanmazlar. Sessiz ve sakin bir yapıları vardır, bu nedenle huzurlu bir hayat sürerler. Değişimden pek hoşlanmazlar. Yaşamlarının bir düzen içinde olmasını isterler. Değişim, Boğa burçlarının hayatlarını darmaduman edebilir. Boğa burçları sıcakkanlı ve insancıldırlar. Bu nedenle doğal insanlardan hoşlanırlar. Sevdikleri kişilerle vakit geçirmekten zevk alırlar. Arkadaşlık onlar için çok önemlidir. Affedici ve merhametlidirler. Boğa burcu insanları için duyguları ikinci plandadır, çoğu zaman mantıksal hareket ederler. Sevilmeye ve ilgi görmeye bayılırlar. Çekincen kişilikleri nedeniyle ilk adımı atmaktan pek hoşlanmazlar. Özellikle ikili ilişkiler konusunda karşı taraftan bir atak beklerler. Boğa burçları doğa ile iç içe olmayı çok sever. Zaman buldukça ormanda uzun yürüyüşler yapmaktan hoşlanırlar.

BOĞA BURCU OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Boğa burçları güvenilir kişilerdir, sır saklamayı bilirler. İnsancıl ve sıcakkanlı kişilik yapısına sahiptirler. Sadık ve sevecen ve duyarlıdırlar. Boğa burçlarının tahammül güçleri yüksektir. Merhametlidirler, yardıma ihtiyaçları olan kişileri asla geri çevirmezler. Boğa burcu insanları her zaman kibar olmasını bilir. Kolay kolay kabalaşmazlar. Kararlıdırlar, istediklerini elde etmesini iyi bilirler.

BOĞA BURCU OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Boğa burçlarının en belirgin olumsuz özelliği inatçı olmalarıdır. Sorun yaşadıkları insanlarla senelerce küs kalabilirler. Biraz sabit fikirlidirler. Kendi bildiklerini okurlar. Değişim gözlerini korkutur, yeniliklere açık değildirler. Kıskanç kişilerdir, bu nedenle zaman zaman yok yere endişeye kapıldıkları olur. Sahiplenme duyguları bazen aşırıya kaçabilir. Bu özellikleriyle ikili ilişkilerde partnerlerini biraz sıkıp bunaltabilirler. Zor öfkelenirler, sinirlendikleri zaman gönüllerini almak adına karşılarındaki insanı epey uğraştırırlar. Boğa burcu insanları biraz tembel, rahatına düşkün ve üşengeçtirler. Sabırlı ve inatçıdırlar. Bir şeye karar verdikleri zaman hiç kimse onları bu fikirlerinden vazgeçiremez.

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.