Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili boğalar, Eylül ayının şanslı kişilerinden olduğunuzu söylüyoruz. 6 eylülde Merkür’ün başak burcuna geçmesiyle ve Satürn gezegeninin etkisiyle yaşamınızda öyle ya da böyle olumlu yönde değişimin olabileceğini müjdeleniyor. Bu ay sizin için aşk ve ilişkiler konusunda, yeni iş projelerinde, kariyer yaşamınızda, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde yeni bir yapılanma oluşabilir.

9 Eylül de başak burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte sizler için aşk ve sevgi konularında sabrınızın karşılığını alabileceğiniz yeni bir ilişkiyi başlatabilirsiniz. Beklentilerinizi bu ay gerçekleştirmek her zamankinden daha kolay gözüküyor. Olumsuz olan durumların tam tersine geliştiğini görebilir, şansınızın bu kadar olumlu gittiğine şaşırabilirsiniz. Yeni iş projeleri bekleyenler için önemli bir sonuçlanma yaşanabilirken, ilişkiler açısından da evlilik ile ilgili birtakım ciddi kararlar bile alınabilir.

Seyahat, satış-pazarlama, medya iletişim ve eğitimsel konularda kariyerinizi yönlendirebilir ya da bu alanlar vesilesiyle kariyerinizi farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız partner ilişkilerinizdeki parasal borçlanmalar ile ilgili bazı krizleri bu ay çözümleyebilirsiniz.

21Eylülde Güneş’in Merkür ile kavuşum yapması ile yeni fırsatlar elde edebilir ve kendinizi ileri bir noktaya götürebilirsiniz.

22 Eylül Merkür'ün başak burcundan Terazi burcuna ilerliyor olmasıyla birlikte iş alanınızda kaybettiğiniz bir fırsatı tekrar kazanmanız söz konusu gibi duruyor. Uzun zamandır isteyerek yaptığınız parasal fedakarlıkların karşılığını görmediğinizi düşünüp artık bunlara hukuksal birtakım çareler aramak isteyebilirsiniz. Ay ortasından sonra yönetici gezegeniniz Venüs’ün akrep seyri sayesinde beklemediğiniz sürpriz bir aşkın kapınızı çalabileceği yönünde kuvvetli sinyaller mevcut.

25 Eylül de koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte yaşamınızdaki dostlukları daha iyi anlayabilir ve size nitelikli bir ilişki tadı vermeyen durumlardan rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. 26 Eylül de Mars’ın Kuzey ay düğümü ile karşıtlık yapması sizler için önemli bir fırsatın ayağınıza kadar gelebileceği ve kaçırmamanız gerektiği konusunda uyarıcı nitelikte. İş ve ortaktan yana gayet olumlu durumlar ve birtakım kazanımlar elde edebilir, kârlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özel ilişkilerde de yeni bir aşamaya doğru ilerliyorsunuz.

Dikkat çekici tarihler:5-6-7 Eylül ve 14-15 Eylül 18-19-20 Eylül Tarihleri
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: