Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili boğalar kasım ayı sizler için birçok etkiyi içinde barındıran sürprizli bir ay olabilir. Uranüs'ün mayıs ayından beri sizi yaşantınızda birçok konuda yeniliklere ve değişimlere itekledi. Venüs -Uranüs arasındaki karşıtlık açının etkisi sizleri en çok evlilik ve ilişkilerinizde dürtüsel olarak bir meydan okumaya sürükledi. Bazılarınız ilişkilerle ilgili önemli bir sonlanma yaşarken bazılarınız ise hızlı başlangıçlar yaptılar. Kısacası Uranüs size birçok konuda farkındalıklar kazandırmaya çalıştı. Bu ay biraz nefes alacaksınız. Şimdi Jüpiter on iki ay boyunca sizlere farklı alanlar da şans ve mutluluk getirmeye hazırlanıyor. Son bir yıldır aslında bakıldığında yeteri kadar sizlerin hayrınıza olan ilişkiler içinde olma kararları verdiniz. Şimdi Jüpiter gezegeni 8.evinize giriş yapacak ve bu yeni dönemde size ekonomik şartlarınızı iyileştirme yönünde olacak. Bu anlamda önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenizi ve en ufak durumu şansınıza çevirmeyi bilmeniz gerekiyor. Bu ay Mars'ın kova burcundan çıkıp yay burcuna geçmesiyle birlikte toplum içindeki statünüz değişebilir ve birçok konuda büyük bir ferahlama yaşayabilirsiniz. Bu ay dikkat etmeniz gereken konulardan biri sözleşmeleri imzalarken ve ödemelerinizi yaparken titizliği elden bırakmamanız olacaktır. Özellikle 17 Kasım’dan sonra eğitim hayatınız ya da yurtdışı çalışmalarınız varsa çok önemli zaferler elde edebilirsiniz.13 Kasım civarlarında kardeşleriniz, aileniz ya da yakın akrabalarınızla olan bazı konular dikkat çekici olacak. Acele karar verip, peşin hükümlü davranmayın. İlişkilerle ilgili durumlarda ise bu ay eşinize veya partnerinize karşı daha anlayışlı olabilir de karşınızdan da aynı ilgiyi görebilirsiniz. Yine küslükler ve geçmişte yaşadığınız kırgınlıklar varsa bunlar giderilebilirsiniz.

Sizin için yıldızlı günler: Kasım 17,18,19,20
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.