Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça önemli ve değişim ayı olarak nitelendirilebilir. Bu ay içinde sizin burcunuzda yaşanacak yeniay ve karşıt burcunuzda yaşanacak dolunay ile farklı bir dönem içine giriş yapıyorsunuz. Hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz ama bir türlü cesaret edemediğiniz değişimi gerçekleştirmenin önemini hissedebilirsiniz.15 Mayıs sonrası Venüs gezegenin boğa burcuna geçiş yapmasıyla hem finansal hem de aşk anlamında daha huzurlu bir süreci başlatıyor olacaksınız.

5 Mayıs’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan boğa yeniayı ilişkilerinizde önemli toparlanmalara gitmek isteyebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlama kararı ya da var olan ilişkinizi ciddi bir noktaya getirme kararı verebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili teklifler veya finansal koşullarınızdaki iyileşmeler yüzünüzü güldürecek nitelikte. Bu alanda kendinizi sağlama aldığınız yatırımlar yapmak isteyeceksiniz. Sonuçlanmamış işlerinize cevap bulmak ve yatırımsal konularda kesinlik kazanmak adına gayet başarılı bir dönem.

19 Mayıs Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile evliliğiniz ya da ortaklık ilişkileriniz ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Eşiniz ile ilgili veya evliliğiniz ile ilgili hukuksal bir süreç içinde olabilirsiniz. Daha farkındalıklı ve ne istediğini bilen bir kararlılıkta olmanız size olumlu sonuçlar getirecektir. Artık yaşamı güvenilir bir noktaya getirmekte kararlısınız. Bu dolunay ile artık bu noktada daha emin adımlar atabileceksiniz. Özellikle 18-23 Mayıs tarihleri arasında ani kararlar vermemeye ve önyargılı olmamaya özen göstermelisiniz. Huzur dolu bir mayıs ayı dilerim.
 

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.