Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Boğalar; Yepyeni umutlarla geldiğiniz bu yıl sizlere harika kapılar açıyor olabilir. Bu ay beklediğiniz tüm gelişmeleri alabileceğiniz güzel hedefler oluşturabileceksiniz. Sadece olaylara yaklaşımınız biraz daha sükûnetli ve sabırlı olmak zorundadır. Arka planda olan olayları ve sizden gizlenen bazı gerçekleri fark edebilirsiniz. Ne yöne gideceğinizi ve kiminle paylaşacağınızı net olarak kestiremeyebilirsiniz. Biraz daha şüphelerinizi takip etmeli ve hemen peşin hükümlü kararlar vermemelisiniz. Ayın ilk yarısı iletişimsel anlamda oldukça güçlü kararlar alıp bunları yönlendirebileceksiniz. İlişkilerinizle ilgili bazı sorunları sükûnetle ele alabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz ve maddi finansal projelerinizi yeniden hedefleyebilirsiniz. Aralık sonlarında canınızı sıkan bazı manipülatif olayları bu aya taşımamaya özen gösterin. Unutmayın, Haksız eleştiri yersiz bir övgüdür. Ocak sonundan itibaren fikirsel çatışmaların yaşanabileceği gibi aynı zamanda da sizi gelecek planlarınızla ilgili baskılamak isteyen kişiler olabilir. Dikkat etmenizde fayda var. Hafta ortasında seyahatleriniz ve yakın çevre iletişimleriniz gündemde olacak. Güzel bir teklif bu ay sizi heyecanlandırabilir.

Yıldızlı günler: 7-9-12-24 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.