Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay hem kariyerin hem de aile konuların baskın olacağını söyleyebiliriz. Duygusal güvenliğini sağlamak ve hayatının bir parçası olduğuna inanmadığın insanları yaşantından çıkartman gerekebilir. Ekim sonunda yaşadığın Akrep burcundaki yeniay zaten bu durumun başlangıcını sana hissettirmiş olabilir.
Bu ay başkalarının seçimleri sanki senin hayatını istemeden değiştiriyor gibi gelse de aslında bunun böyle olmadığını aralık ayında anlayacaksın. Eğer benim öngörülerime güven duyuyorsan bunu anlamak için aralık ayını bekleme ve hemen fark et!

Her şey olması gerektiği zaman olur ve yaşanır. Bunu bu ay benimsemelisin. Yaşantında herhangi bir şekilde senin geleceğinde söz sahibi olan birileri varsa onlarla iş birliği içinde olmalı ve güvenlerini kazanmalısın. İsyankâr olmak ve geçmişi kurcalayarak bunları tekrar konuşmak sana sadece zaman kaybettirir. İlişkilerinde özellikle dedikodulara ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkat etmelisin. Açıklayıcı olmalı ve kendini sakince ifade etmelisin. Asla güç üzerinde hareket etmemen gereklidir. Bu ay en politik olman gereken ay içindesin. Özellikle 12 Kasım’da senin burcunda gerçekleşecek olan dolunay seni bu yönde tetikleyebilir. Bu noktada mutlaka stratejik ve sakin davranmalısın.

Mali ve ekonomik anlamda birilerinden destek görmek sana yaptığın işe olan inancını kuvvetlendirecektir.19 Kasım’da Mars’ın akrep burcuna geçiş yapmasıyla ilişkilerinde çok daha araştırmacı ve şüpheci olabilirsin. İlişkilerinde gerginliklere karşı tahammülün hiç yokken bir anda bunu yaratan sen olabilirsin. Bu yüzden kontrol edemediğin gerginlik anları sana sonrasında büyük pişmanlıklar olarak dönebilir. Tekrar ediyorum, bu ay masana ya da görebileceğin bir yere “diplomatik ol” yazısını yaz ve bunu sürekli hatırla. 24-25 Kasım tarihlerinde son kez yay burcunda kavuşacak olan iki iyicil gezegen Venüs ve Jüpiter sana ekonomik bir güç sunup yılı bitiriyor olmanı sağlayabilir. Önemli bir anlaşma ya da yeni bir işe başlamak gibi değerlendirebilirsin. Ya da hukuksal işlerin varsa burada başarılı bir çözüm yakalayabilirsin. Bu ay ilişki kurmak ya da ilişki başlatmak için pek uygun bir ay değil. İlişki içinde olduğunuz insanların göründüğünden daha farklı olduklarını görebilirsiniz. Bu yüzden mümkün oldukça büyük kararlar vermeden ilerleyin. Harika bir ay geçirmenizi dilerim.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.