Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay hedeflerinize oldukça aceleci bir tavır içinde olabilirsiniz bu konuda biraz yavaşlamalısınız. Gezegenlerin itici gücü sizi ilerlemeye zorlasa da bu ayın 18’ine kadar yavaşlamalısınız. Kendi fikirlerinizi özgürce söyleyebileceğiniz bir süreçtesiniz. Bir takım yeni fikirler içinde olabilirsiniz. Bu konuda iç sesinizi dinlemeli ve tüm zorlukların üstesinden gelebileceğiniz bu ayı iyi değerlendirmelisiniz. 06 Ocak civarlarında başlayan Satürn-Plüton kavuşumu sizleri oldukça güçlü ve başarılı etkiler getirecektir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Yenilikçi düşüncelerinizi harekete geçirirken sabırlı olmanız size yarar sağlayacaktır. Sosyal aktivitelerin ve kariyer konusundaki hedeflerinizin bu tutulma ile sizi üst sıralara taşıması mümkün olabilir. Eğitim hayatınız, ticari bağlantılarınız, kariyeriniz oldukça değer kazanacaktır.

11 Ocak Cumartesi günü saat 05:17’de Uranüs, Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak. Bu durum sizler için oldukça iyi haber. Özellikle aşk ilişkinizde uzun zamandır sabırla ilerlediğiniz her şeye netlik kazandırıyorsunuz. Ani aldığınız kararların sonuçları sizi oldukça zorlamıştı. Şimdi bunların telafilerinin bir nebze olduğu bir döneme gireceksiniz.

16 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcunda hareket edecek olması ilişkilerinizde hoş davranışlar içinde olmaya özen göstermeniz gerektiğine dair ufak bir mesaj veriyor. Aile büyüklerinizle ilgili birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yaklaşımınızda diplomatik olun ve bir uyum yakalamaya çalışın. Bu ay harcamalarınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Bütçeyi dengelemek için iyi bir planlama yapmanız gerekecektir. Bu ay sağlık konusunda ve kariyer konusunda yapacağınız konuşmalarda oldukça dikkatli olmalısınız. İş seyahatleri beklentilerinizin istenen sonuçları vermeyebilir.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, finansal anlamda planlamalarınızı yaparken gelir gider denginizi iyi kurmalısınız. Bu ay eğitim konularıyla ilgili biraz motivasyonunuz düşebilir ama bunun sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Biraz daha çabayla işin üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat için bu ayı es geçmeli şartlarınızın uygun olduğu zaman bu seyahatleri gerçekleştirmeyi seçmelisiniz. Çocuklarınız varsa onların sorumlulukları ya da ihtiyaçları sizleri biraz yorabilir. Bu konuda daha organize ve planlı olmalısınız.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.