Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
736 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Arka plan ve gizlilik konularını aydınlatacak olan bu dolunayla önemli bazı deneyimler yaşayabilirsiniz. Sizden gizlenen olayları ve konuları öğrenmeniz bu dönemde mümkün. Yaşayacağınız bazı aksilikler sizi yeniden bir yol çizmeye itebilir. Arkadaşlıklarınızda dost düşman ayrımlarını hızlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Bazı hesaplaşmalarınız içten ve derinden gerçekleşebilir. Ofis arkadaşlarınızla olan iletişimlerinize dikkat etmelisiniz. Ya da çalışanlarınız var ise onlarla bazı problemlerin çözülme zamanı gelmiştir.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Bu etki sizler için paha biçilemez güzellikte olacaktır. Yeni aşklar ve ilişkiler bu dönemde fazlaca kapınızı çalabilir. Özellikle ekim ikinci yarısından sonra bu durumu hızlandıracak sürpriz bazı tanışmalar ve konuşmalar gerçekleşebilir. İlişkisi olanlar hızlı bir şekilde evlilik kararı alabilir. Evli olanlar ve bu döneme kadar evliliğinde problemler yaşayanlar ise başka bir ilişki cesareti ile yeni bir hayat kurma kararı alabilirler. Mantıklı ve doğru hareket etmekte sizi kazançlı kılacaktır.

14 Ekim Venüs Terazi

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Terazi de olması sizi kendinize güçlü hissettirebilir. Gündelik planlarınız ve rutinlerinizi gerçekleştirirken eksik kalmış bazı konularınızı hayata geçirebilirsiniz. Ofis ortamında aşk maceraları biraz sizi tedirgin edebilecek boyuta gelebilir. Kişisel görünümünüzle ilgilenmek ve kilo vermek adına ideal bir zaman. İş değişikliği, terfi ya da istediğiniz bir süreç içerisinde başarınız söz konusu olacaktır.

19 Ekim Terazi Yeniay

Ofis ortamınız ve çalışma hayatınızla ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşları aranıza katılabilir. Sağlığınız ve fiziksel görüntünüzü ilgilendiren konularda yaşamınızı düzenleyici kararlar alabilirsiniz.

22 Ekim Mars Terazi

İlişkilerinizde biraz daha geri çekilme ve bazı konuları kabullenebilme süreci başlıyor olacak. Ekimin başında süre gelen heyecanlı durumlar yerini ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek duygusuna bırakabilir. Bu transit sürecinde olayların bu noktaya nasıl geldiğini ve anlamanız gerekenin ne olduğunu bulmalısınız. Saldırgan davranışlar yerine yapıcı olmanız gereken bir transit geçişidir. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeli ve bağışıklığınızı daha da arttırmanız gereken bir süreç.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.