Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
735 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Yeni umutlar ve yeni heyecanlarla başlamak istediğiniz bu yıl sizler için biraz maddi konular veya partnerinizin olumsuz alışkanlıklarını düşünerek başlamanızı gerektirmiş olabilir. Deli dolu Uranüs gezegeni uzun zamandır 12.evinizde hareket ediyordu. Dolayısıyla bu sizi duygusal açıdan oldukça yıprattı. Şimdi Uranüs 2 Ocak tarihinde düz hareketine geri dönüyor. İçsel anlamda motivasyonunuzun yükseleceği bir süreç başlıyor. Bu gezegen düz hareketine dönerken aynı zamanda 2 Ocak tarihinde Yengeç burcunda bir dolunay deneyimliyorsunuz. Bu dolunay, sizin yakın çevre arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile ilgili bazı sorumlulukları da beraberinde getirebilir. Onlar için sevindirici bazı yardımlarda bulunabilirsiniz belki de ilahi bir yardımın vesilesi siz olabilirsiniz. Yalnız bunlar olurken kişisel öfke ve egonuza da sahip çıkmanız önemle gerekmektedir.

İçinizde bu dolunay ile birlikte çıkacak bir duygusal enerji mevcut. Bunu hak etmeyen biri üzerinde asla denemeyin. Sonra üzülen siz olursunuz.

10 Ocak sonrası kariyeriniz ile ilgili teklifler veya finansal koşullarınızdaki iyileşmeler yüzünüzü güldürecek nitelikte. Bu alanda kendinizi sağlama aldığınız yatırımlar yapmak isteyeceksiniz. Sonuçlanmamış işlerinize cevap bulmak için 17 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay fazını bekleyin. Bu sürece kadar yatırımsal konularda kesinlikle acele etmeyin. Eşiniz ile ilgili veya evliliğiniz ile ilgili hukuksal bir süreç içinde olabilirsiniz. Daha farkındalıklı ve ne istediğini bilen bir kararlılıkta olmanız size olumlu sonuçlar getirecektir. İnsanların sizden istedikleri şeyleri fazlasıyla vermekten çekinmeyin çünkü bu dönem size daha fazlasıyla geri dönecektir.

21 Ocak sonrası profesyonel kariyer evinize giren Güneş, Merkür ve Venüs size büyük başarılar getirecek.27-29 Ocak tarihleri yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz günlerdir. Hayatınızı mükemmelleştirmek için kendinizi analiz edersiniz ve öz eleştiri yapabilirseniz kendinizle ilgili önemli detaylar yakalayabileceksiniz. Bununla birlikte 31 Ocak'ta gerçekleşecek Aslan burcundaki dolunay ile çabalarınızın gözden kaçması mümkün olmayacak ve şubat ayında hayatınızdaki eksik parçaları bulup bir bir yerine koyacaksınız.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: