Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
737 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Kariyerinizde çok önemli görüşmeler ve fırsatlar yakalayabileceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir projenin sonucunu alabileceksiniz. Kariyerinizde ya da projelerinizde yeniliklere açık, özgürlükçü fikirlerle yeni oluşumlar çağrıştırabilir, yöneticileriniz tarafından onay alabilirsiniz. Sizin için bu ay kariyerinizle ilgili önemli konuların ve teklifleri gündeme gelmesi mümkün. Çalışma arkadaşlarınızla önemli gelişmeler ve şanslarda yakalayacaksınız.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Eskiye dair önemli sorunlarınıza ve kafa karışıklıklarınıza dair cevaplar bulmak isteyeceğiniz bir süreç. Eski aşklarınız ve flörtleriniz sizi yoklayabilir. Merak edilenlerin hepsi yeniden ortaya dökülebilir. Bunlarla ilgili tüm cevapları bulup rahatlayabileceğiniz bir dönem.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

Yılın son güneş tutulması sizlerin, aile ve yuva alanında gerçekleşecek. Bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir ev-alım satım işlemleri ya da anneniz babanız ile alakalı önemli konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Taşınma ya da evde bazı tadilat ile ilgili konular gündeme gelebilir. Babanın, eşin sağlığı önem kazanabilir. Hukuksal davalar ile meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Birçok konuda yeni fikirler ortaya çıkartacaksınız. Geçmişte size yapılan haksızlıklara karşı duygularınızla yüzleşebilirsiniz. Bunu başardığımız noktada, geleceğe yönelik planlarınızı harekete geçirmek ve kararlarınızı uygulamak adına mükemmel bir enerjiye sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bu ay geleceğinizi planlayın, eski ile yeniyi bir arada tutmamaya özen gösterin. Yenilikten yana olun. Değişime direnmeyin…

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.