Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

21 Nisan - 20 Mayıs BOĞA Burcu Genel Özellikleri >
735 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay Uranüs’ün boğa burcuna geçiş yapması size oldukça hareketli bir ay yaşatacağını müjdeler nitelikte. Özellikle ilişkiler konusunda önemli bir takım değişimler söz konusu olacaktır. Yönetici gezegeniniz olan Venüs'ün ikizler burcunda hareket ediyor olması şans ve kısmetlerinizin ardı sıra geleceği ve bu noktada size düşen görevin de fırsatları çok iyi değerlendirmeniz olduğu konusunda gözlerinizi dört açmanız gerektiğini hatırlatıyor.

15 Mayıs'ta sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniay ile birlikte ilişkisi olanlar önemli farkındalıklar yaşayıp ciddi kararlar alma yoluna girebilirler. Fakat ilişkilerinde baskı ve kıskançlık sorunu olanlar bunu çözmek için epey uğraş vermek durumunda kalabilirler. Zira yeni ay ile birlikte özgürlüğünüzü daha fazla önemseyeceğiniz bir süreç olacaktır. Bekâr olanlar yeni bir tanışma ve heyecanlı bir sürece doğru ilerliyor olabilir. Ama dikkat etmeniz gereken konu ilişkinizin size fazla sorumluluklar yüklemesi konusunda olacaktır. Her ne şekilde olursa olsun bu süreçte ilişkiler, hayatınıza önemli deneyimler ve şansları da beraberinde getirecektir. Eski arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle yeniden bir araya gelmeniz gereken olumlu durumlar oluşabilir.

29 Mayıs yay burcunda gerçekleşecek dolunayı da göz önüne alacak olursak; Hayatınızda dönüştürmek zorunda olduğunuz konularınız bazı krizler nedeniyle daha çabuk ortaya dökülebilir. Bu dönemde ani oluşan olayları iyi yönetmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Ortaklı gelirleriniz ve eşinizin finansal konuları ile ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu dönem verdiğiniz mücadeleler size kat be kat geri dönecektir.

Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: